Scigałem sie samarą z polonezem i przegrałem

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
scigalem sie samarą 13 z polonezem 16 czy polonez idze lepiej od lady .zinymi polonezami wygrywałem
  
 
To sie nie scigaj, albo kup sobie Porsche ...
 
 
Pamiętaj, że Polonez też auto a waucie kierowca, który może się okazać małym dłubaczem silnikowym i co w tedy. Ja też kilka razy przegrałem z Polonezem i wcale mnie to nie martwi. Raz nawet rozwaliłem głowice bo się naciołem na 2.0. Np. ostatnio na serwisie spotkałem starszego Pana gdieś przed 70 , który przyjechał Polonezem Caro z 95 roku i teraz uwaga, 1.5 na wtrysku jednopunktowym i -------- magnetyzery na wszytkim - przewody WN, płyn chłodniczy, powietrze, paliwo - - - strumiennica dolotowai wydechowa, wydech sportowy (cichy), przerobiony most, skrzynia, wałek sportowy od Świątka świece Brisk przewody jużnie pamiętam jakie, kolektor polerowany, przerobiony układ wtrtyskowy i 120 KM. Dziadek objeżdża nas jak chce a z zewnątrz polonez wygląda jak normalny Polonez. A przebieg autka to 17 tys.
No i co wy na to???????
  
 
Cytat:
2003-07-15 17:40:02, slawekw pisze:
scigalem sie samarą 13 z polonezem 16 czy polonez idze lepiej od lady .zinymi polonezami wygrywałem


A widziales Syrene na podwoziu i z silnikiem Porsche .
I pomysl sobie ilu jest jeszcze bardziej zdziwionych od ciebie scigajac sie z ta "Skarpetką"
Jesli nie wiesz co gosc ma pod maska badz czujny aby nie wyjsc na osiolka .
 
 
Jeżeli polonez był 1.6 na wtrysku a samrke masz 1.3, no to stary rzecz wiadomo ze bedziesz mial problemy.Co innego już samara 1.5.
Pozdro
Jarek

  
 
Panowie nie auto ale kierwoca najwazniejszy.Ja scigalem sie z polonezem z silnikiem rovera i na 500m nie mial ze mna szans.Tylko te biegi trzeba troszke wiedziec kiedy zmienic.Troche spedzilem z panami od fso wiec wiem co i jak.Napewno lada idzie lepiej od kazdego seryjnego poldka (poza 2.0).
  
 
osobiście ostatnio jeszcze nie trafiłem poldka który by mnie wystukał na przyspieszenie nawet lanos wersji 1.6 16V 100kM się zdziwił jak sobie sunołem równo z nim ale facio miał mine jak go stara włoszczyzna nie puszczała


P.S.
tu prosze odwołać się do profilu (mojego oczywiście )
  
 
poza tym - bez obrazy dla nikogo - ale jak się to mówi: "maszyna gwizda tylko kierowca pi..."
  
 
Kumpel z pokoju ma takiego lanosa.W pazdzierniku z pelnym usmiechem sie z nim poscigam.Ale mu szczena opadnie.
  
 
a co będzie w październiku? i dlaczego tak późno?
  
 
Znowu bede sie nazywal duzo wolnego czasu (czyt."student").