Fiat 126p E650 około 42KM - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2007-07-30 12:18:02, Krzyh00 pisze:
a skad sie w cc700 wzielo 38 koni to tez bardzo mnie ciekawi, [ wiadomość edytowana przez: Krzyh00 dnia 2007-07-30 12:22:03 ]


jak to skad chlopaki wzieli 35 konnego malucha i to cc go wyprzedzalo o pol dlugosci zderzaka chopaki rzadza
  
 
Cytat:
2007-07-30 13:17:19, mucha_yoo pisze:
hehe.. poczytaj sobie o modelu CRX.. cepie.. to jest Civic CRX gościu



to ty poczytaj pajacu, bo co by tam nie byl za silnik nawet w automacie o ktorym nie slyszalem by cie wyjebal zanim byc zdazyl o tym pomyslec, a najlepiej to jzu spierdalaj stad bo polew z ciebie nieziemski wszyscy maja
  
 
mozemy podbudowac nasze ego w takim razie, jak ich ma 42, to nasze po 60

P.S. co z tym prawkiem, masz? bo sie nie chwalisz cos
  
 
hmm...Pewnie zaraz zjawią sie "włatcy móch" z czesiem na czele i zrobią porzadek

Fajny malec. Te swietlowki da sie zaadaptowac z lozka od solarium czy moga byc takie z mięsnego do odstraszania insektów? Pytam bo wstawilbym sobie taką do lampy garazowej i mialbym miecz swietlny niczym rycerz dzedaj Taki miecz to 50 koni wiecej


Pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: kosa131 dnia 2007-07-30 13:25:51 ]
  
 
Cytat:
2007-07-30 13:17:19, mucha_yoo pisze:
hehe.. poczytaj sobie o modelu CRX.. cepie.. to jest Civic CRX gościu



o tak nasz najjaśnieszy, masz rację crx to też civic, powaliła mnie twa wiedza

ale jak ktoś z neonów wyciąga 20 koni to musi mieć wiedzę, a my i nasze forum nie zasługujemy na Ciebie, więc dziecko idź tam gdzie najlepiej spożytkujesz swoją wiedzę - do piaskownicy
  
 
jak ja lubie te tematy rosnace w tempie 40 postow na godzine
  
 
Oj panowie, troche tolerancji, przynajmniej jest wesolo. Nie wazne są swietlówki, ważne, ze ma od uja koni, nikt go nie dogoni
  
 
no i dupa, MóChA powiedzial YoO i zabral zdjecia swego ufo
  
 
ale panowie jacy wy aktywni jesteście na forum , gratuluje
  
 
chyba już nie wróci, coraz słabsze te dzieci-neo, kiedyś nawet tydzień wytrzymywali...
  
 
kto go jebnal łapką? przyznac sie!!
  
 
ale co ciekawe w przyrodzie uchowaly sie jeszcze takie stwory co probuja z malucha zrobic statek ENTERPRAJS i sie potrafia jeszcze tym pochwalic bo oni to tylko amatorzy mechaniki z bardzo obszerna wiedza o elektorogumo zwalarkach i calej motoryzaji oczywiscie tez
  
 
to przeze mnie, mogłem nie pisać żeby poszedł do piaskownicy... pewnie już tam siedzi z jakimś neonkiem i stawia babki...
  
 
Cytat:
2007-07-30 13:26:40, 3zeR_MDS pisze:
kto go jebnal łapką? przyznac sie!!




Ja mysle, ze wykonczyl go Raid. W koncu to prawie raidowy maluch byl. Baygon firmy bayer ani muchozol tak szybko by nie zadzialaly
  
 
Cytat:
2007-07-30 13:29:12, kosa131 pisze:
Ja mysle, ze wykonczyl go Raid. W koncu to prawie raidowy maluch byl. Baygon firmy bayer ani muchozol tak szybko by nie zadzialaly


no moze i to byl Raid ale na mole
  
 
i w dodatku z lublina do warszawy sie przeniosl, hehe
  
 
Cytat:
2007-07-30 12:58:18, mucha_yoo pisze:
to co cieszy oko..


oj cieszy oko cieszy
  
 
ale chyba mowa o oku kakaowym
  
 
ahahah poszedlem spac na dwie godz i tyle czytania mi przybylo ale warto bylo lubie takie teamty hehehehe
  
 
wracam z pracy a tu 4 privi informujące mnie o tym temacie
zapisał ktoś te wypasione fotki z neonami? też bym zobaczył neon dający 20 kucy , kupił bym z 5 i mój kant miał by 350 kucy , bo z moich szacunków to ma już 250 jak nic wyprzedziłem kiedyś 4 cc 900

chłopaki bez mięsa