Sonda corolla 2000,1.4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!mam pytanie,czy ktos miał może problem z sondą lamda w corolli 1.4 ,2000r.[sonda przed katalizatorem] mam kłopot z odczytaniem numeru,a sewis żąda ok.800zł,Wiem, że jest to sonda Boscha,tylko w sprzedaży jest co najmniej 3 rodzaje o roznych numerach. Z góry dziękuję za pomoc Roman
  
 
800 zł za sondę czy odczytanie numeru?

A który to taki serwis niedobry?

[ wiadomość edytowana przez: kajjo dnia 2008-12-10 07:17:12 ]
  
 
800zł. to oczywiscie cena za samą sondę plus ok. 200 za wymianęale serwis nie podaje zadnych informacji na temat numerów katalogowych, jest to serwis na ul..Wrocławskiej w Krakowie
  
 
I tu Cię kolego podpuściłem, bo ze mną rozmawiałeś telefonicznie i nie do końca piszesz tak jak było. Zaproponowałem przecież sondę oryginalną (sonda BOSCH w pudełku Toyoty) za 750 zł lub właściwy zamiennik Boscha za 330zł + wymiana 122zł (trzeba przemontować kostkę z oryginalnej sondy do zamiennika). A Tobie w zasadzie zależało tylko na uzyskaniu nr katalogowego zamiennika Boscha. ::

[ wiadomość edytowana przez: kajjo dnia 2008-12-10 19:57:46 ]
  
 
dobre, dobre

pozdrowionka
  
 
hahaha, dobre
  
 
Ale ja wiem,że sondę Boscha orginał można kupić także o 1/2 ceny taniej niz w serwisie.Pozdrawiam
  
 
Pewnie i można ale czy sprzedawca dobierze właściwą jak one wszystkie wyglądają tak samo. Sondę już raz zamontowaną raczej nie wymieni na inną.
Pozdrawiam
  
 
Ale fajny watek, moze romrutowi chodzilo tylko o ...to zebys mu podał numer a sonde z zalozenia chcial kupic w Dzapan carsie

W IC kosztuje OK. 273zl bez znizek.

A wiadomo serwisy tez musza narzucic sobie jakąś marże nic ma nic za darmo, to nie sa hurtownie, serwisy musza przynosic zyski bo z samych uslug raczej nie widze oplacalnosci dzialania serwisow.
Do tego w przypadku sond chyba moze byc problem z reklamacja ale tego nie jestem pewien, z urzadzeniami elektrycznymi wlasnie tak jest.
  
 
U mnie jest już po temacie"sonda" zalożyłem ,cena samaj sondy 300zł. plus 70 za założenie i sprawdzenie na komputerze.Dzięki za pomc .pozdrawiam1