Wyświetlacz w Oplu Vectra C

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jestem szczęśliwym posiadaczem OPLA VECTRY B rok 97, ale bardzo mnie drażni wyświetlacz LCD TID, (punktowy wyświetlacz ciekłokrystaliczny z zegarkiem, temp., datą, informacją z radia). Od początku posiadania samochodu nie wyświetla poprawnie niektórych elementów!!!, przez co RDS jest nieczytelny i denerwujący. Czy ktoś już drążył ten temat? Wiem, że OPEL VECTRA po 99 roku miał już inny wyświetlacz, więc pytanie czy pasuje do Vectry rok 97? Proszę o pomoc ))
 
 
Hej,
Poszperaj po starym forum a znajdziesz tam namiary na gostka, ktory naprawil juz kilku klubowiczom ta usterke.
Byly to chyba posty z czerwca o ile pamietam. Zreszta co jakis czas ta sprawa pojawia sie na forum.
PZDr
Dab
  
 
witam.
również mam vectrę B z97r i w związku z tym mam pytanie
czy jeśli fabryczne radio ma wyświetlacz to nie będzie RDS-u
na wyświetlaczu w desce roz.., tak słyszałem,mój blaupunkt ma tam jakis mały wyswietlacz,no i na desce wyświetla mi tylko czas,temp i datę,a może mam coś skopane?
pozdr.
 
 
Pewnie nie masz podłączonego wyświatlania RDS na wyświetlaczu w samochodzie. Do tego zdaje się trzeba specjalny kabel dostosowany do Blaupunkta - gdzieś już o tym czytałem, ale nie pamiętam dokładnie.

Pozdrawia: Robert W. - Astra F.

[ wiadomość edytowana przez: RWicik dnia 2002-09-03 18:33:31 ]
  
 
Ten gosć od wyswietlaczy ogłasza się też na Allegro. tel. 0602268217