[Astra I ] Rekulacja drzwi?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam mam pytanie czy jest jaks mozliwosc regualcji drzwi od kierowyc? U mnie sa wymieniane na inne tzn innego koloru , i wlasnie mi niedochodza do kocna :/ i jak sie jedzie to skrzyupia strzelaja i wogole :/ drazni to niesamowicie :/ czy zna ktos jakis spsob na regulacje ??? juz rpobowalem ale jak narazie kompletnie bez skutku :/
  
 
1 - ustaw odpowiednio na zawiasach
2 - wyreguluj zamek
3 - wejdź na wątek regionalny, umów się na spota to koledzy pokażą Ci jak to się robi


[ wiadomość edytowana przez: Slawekp dnia 2007-08-11 20:27:31 ]
  
 
a jak mozina regulowac na zawiasach? no moje drzwi generlanei niedochodza do konca przy zamknieciu, wszytsko niby rowno ale no niedochodza do samego slupka, jak sie o nie oprzec to dochodza , cos kombinowalem z zamkniem w drzwiach i na slupku ale niestety nic ztego :/
  
 
Tym bardziej pokaż to kolegom na jakimś spocie.
Ja bym zobaczył ale chyba troche za daleko od siebie mieszkamy.
A tak poza tym to jak chcesz to wyślę Ci książkę Astry.
Podaj na priv adres to wypalę na płytę i wyślę.


[ wiadomość edytowana przez: Slawekp dnia 2007-08-11 20:39:14 ]
  
 
ale co masz do astry? sam naprawiam opla astre? bo to mam ale tam nic zabardzo znalalzem :/
  
 
Cytat:
2007-08-11 20:43:56, artusb pisze:
ale co masz do astry? sam naprawiam opla astre? bo to mam ale tam nic zabardzo znalalzem :/



To sorki, ale jeżeli masz i nie znalazłeś to znowu wyjdzie na wierzch moja wrodzona złośliwość.
Naucz się czytać
  
 
powiem ci ze przejzalem i niebardzo jest jakiej kolwiek regualcji drzwi :| nawet szczeze mowiac niemam pomyslu jak regulowac te drzwi :/ bo one maja luz , jak by dalo sie jakos rpzesunac zamek albo ta druga czesc zamka w slupku to by bylo ok , ale sie nieda :/ przynjamnije ja niewiem jak
  
 
Wydaje mi sie że aby zniwelować luz na zawiasie trzeba wymienić te kliny mocujące drzwi do zawiasu koszt błahy a na pewno da rezultaty


A jak nie to tu znajdziesz info

[ wiadomość edytowana przez: FabiaNOS dnia 2007-09-13 17:56:35 ]
  
 
hmm ja luzy mam takie ze jak zamkne drzwi to moge je jeszce dopchnac , i ona wlasnie w ten sposob lataja, gora dol jest wszytsko