Omega C - nawigacja, komputer pokładowy i swoje radio? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Po 5 latach,chyba się poddał
  
 
Wkońcu zapodałem iPoda Classic 80GB na uchwycie brodit. Audio podłączyłem zamiast audio zmieniarki, więc jak chce słuchać iPoda to musze nacisnac przycisk CDC. Nie kombinowałem z radiem bo w nim komputer pokładowy jest. Odechciało mi się.. iPod mi wystarczy i dźwięk BOSE...
  
 
Mały update..

Kupiłem takie urządzenie: GoGroove
Urządzenie z wejściami: Line-in, Bluetooth i Line-out.

Właśnie czekam na pocztę.
iPoda mam zamiar podłączyć do tego urządzenia do Line-in (kablem 3.5 jack). Telefon chcę podłączyć przez Bluetooth i kablem (3.5 jack) z Line-out podłączyć do line-in w NCDC 2015.

Muzyka może grać z iPoda, a jak ktoś zadzwoni to włączy się bluetooth. Zobaczymy za kilka dni co z tego będzie

[ wiadomość edytowana przez: zYx dnia 2012-12-10 22:35:48 ]
  
 
Zapodaj info jak to bedzie działało,bo jakos nie mam przekonania do takich transmiterów i urządzen tym podobnych,ale może technologia sie pozmieniała.
  
 
Na szczęście nie mam zamiaru używać tego jako transmitera FM (choć niby chwalą sobie, głównie dzięki opcji automatycznego wyszukiwania niezakłóconej częstotliwości FM). Chce użyć połączeń kablowych do muzyki, podłączyć się do audio zmieniarki, czyli jak dotychczas. Jedynie telefon bedzie podlaczony przez bluetooth, tylko podczas połączeń lub nawigacji na przykład. Jak bluetooth się wyłączy, audio będzie leciało z ipoda przez kabel 3.5mm przez to urządzenie, aż to radia NCDC 2015.

Teraz jeszcze takie coś znalazłem:
Soundfly View Bluetooth FM Transmitter with 2 inch LCD Screen


[ wiadomość edytowana przez: zYx dnia 2012-12-10 23:19:52 ]