System dwudrożny Mac Audio 2.13

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tutaj licytujemy zestaw głośnikowy Mac Audio 2.13.
Zestaw jest dokładnie taki jak na TEJ aukcji, ale nie posiada pudełka, maskownic, ani okablowania poza widocznym na zdjęciach.
Zestawik był używany w Wannie jako tył i jest w dobrym stanie.
Czas trwania licytacji standardowy, cena minimalna 30zł.




Przepraszam za kiepską jakość zdjęć
  
 
Cytat:
2007-08-16 16:23:35, Raven pisze:
...Czas trwania licytacji standardowy...



czyli do godz. 00.00 07.09.2007
  
 
50 zł
  
 
60
  
 
65

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
70 PLN
  
 
75 PLENÓW
  
 
mały up
  
 
Witam, na wstępie chciałbym wszystkich przeprosić, ale no niestety tak wyszło i nie jest to zależne ode mnie. Chodzi mi oto, że chciałbym się wycofać z licytacji, niestety sytuacja zmusza mnie do tego (zdarzenie losowe). Jest mi bardzo głupio, ponieważ te pieniądze nie idą do sprzedającego, tylko na dzieci No ale cóż, chciałem wcześniej uprzedzić, niż poźniej zalegać z płatnością.

Myśle, że nikt nie będzie miał nic przeciwko, aby najwyższą kwotą była kwota tego kto dał najwięcej...

Cytat:
black_adder - 70 PLN



Jeszcze raz przepraszam
  
 
Mówi się trudno - zdarza się, nic nie zrobimy.
Czyli aktualna oferta to Żmijkowa
  
 
Teraz to już wogóle mi głupio pisac, bo narobiłem tylko bałaganu i niepotrzebnie namieszałem. Jednak znajdą się pieniądze na te głośniczki Bardzo mi zależało na ich kupnie, od początku. Sytuacja zmusiła mnie do wycofania się, ale teraz już na 100% jestem pewien i biore...

Potwierdzam swoją oferte:

75zł
  
 
Zatem zwycięzcą jest Mario-Skate - wylicytował głośniki za 75 zł. Na przyszłość jednak proszę każdego, by dobrze przeanalizował swój budżet przed licytacją, aby nie było takich sytuacji.
Proszę Mario-Skate'a o wpłatę pieniążków na pomocnicze konto klubowe (numer na priv) wraz z kosztami wysylki - 10 zł, czyli razem 85 zł.
  
 
Przelew od Maria jest na koncie - 85 PLN.
  
 
Wiem, że głośniki do Mario dotarly, zamykamy