Co sadzicie o LUPO w dieslu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
chlopaki chce zonie kupic lupo z 2000 roku 1,7 diesel lub 1.2 diesle co sadzicie o tych autkach moze ktos ma wady zalety

dzieki
  
 
NTG!

A tak poważnie to polecam www.autocentrum.pl -> testy/opinie -> opinie kierowców -> VW
  
 
Cytat:
2007-09-27 21:27:52, mmmmat pisze:
chlopaki chce zonie kupic lupo z 2000 roku 1,7 diesel lub 1.2 diesle co sadzicie o tych autkach moze ktos ma wady zalety dzieki


Zając posiada LUPOSZCZA więc moze Ci z autopsi powiedziedz wyslij priva
  
 
Nie wiem jak lupo ale jezdzilem Audi a2 1.4 TDi i po prostu cud, miod , malina. Auto bardzo zrywne a przy ostrym deptaniu spalanie nie przekroczylo mi 4,2l/100km, a na trasie do Niemiec przy sredniej 150km/h zeszlo do 3,7l/100km. Bylem w ciezkim szoku, ale do zbiornika zawsze bylo nalewane do pelna i raczej to miarodajne wyliczenia. Podobno 1.2 Tdi jeszcze mniej pali i zamyka sie w 3l/100km.

BTW. nie nawidze jak ktos pisze lub mówi: "w dieslu", "w pelnej elektryce" lub "w skórze" Jak auto może być w dieslu?
  
 
Jak trafisz na zadbany i nie zajezdzony egzemplarz to warto. Jedynym minusem tych aut byla zawsze cena z tad nigdy nie byly oferowane w naszych salonach.
  
 
Brat ma polo 1,4tdi .... 75KM ten silnik to poezja.
Dźwięczy jak kosiarka brak mu 4 cylindra ale pali 4,2l /100, a przy mojej szybszej jeździe wyszło 4,8l. Wyprzedzanie nie sprawia problemów i ciężko temu autku dorównać.
Jakbym miał wybierać to mierzył bym w TDi a nie SDi