Przekaznik zespolony

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Rozebrałem sobie przekaźnik zespolony, a dokładnie część podpowiadająca za światła. Jednak przy demontażu za mocna pociągnąłem za kabelki i i z tej obrotowej części wyskoczyły mi blaszki i mam problem jak połączyć, mam dwa rodzaje blasze jedne z kablami koloru i czerwony, czarny a drugie to zielony i biały. Jak powinny być po parowane czarny-zielony, czerwony biały czy czarny- biały, czerwony zielony.
  
 
zielony biały
czarny czerwony

Jako pierwsze włączają sie czarny z czerwonym = postojówki
Jako drugie włączają sie zielone + biały = mijania
W momencie włączenia świateł mijania musisz mieć przejście między białym i zielonym a także między czarnym a czerwonym.

Pisze ci to po to abyś w dobre miejsca włozył odpowiednie pary kabelków.
Jak zamienisz kolejnośc nie bdziesz miał postojowek a tylko mijania z postojówkami.
Pozdrawiam i mam nadzieje że wiesz dokąłdnie o co mi chodziło i jak to złożyć.
Jak coś to pytaj bardziej szczegółowo (moge ci nawet foto zrobić jesli potrzebuyjesz).
  
 
Cytat:
2007-09-15 19:02:48, ---Edi--- pisze:
zielony biały czarny czerwony Jako pierwsze włączają sie czarny z czerwonym = postojówki Jako drugie włączają sie zielone + biały = mijania W momencie włączenia świateł mijania musisz mieć przejście między białym i zielonym a także między czarnym a czerwonym. Pisze ci to po to abyś w dobre miejsca włozył odpowiednie pary kabelków. Jak zamienisz kolejnośc nie bdziesz miał postojowek a tylko mijania z postojówkami. Pozdrawiam i mam nadzieje że wiesz dokąłdnie o co mi chodziło i jak to złożyć. Jak coś to pytaj bardziej szczegółowo (moge ci nawet foto zrobić jesli potrzebuyjesz).



jak możesz powiedzieć jaka jest kolejność tych złączek które w pozycję 1 a które w 2, 3 to pokrętło włączające


  
 
w pozycję 1 od góry czarny od dołu (wewnątrz ) czerwony
w pozycję 2 od środka (wewnątrz) zielony na zewnątrz biały
Włącznik 3 w momencie wyłączenia świateł jest pośrodku wtyczki z czarnym kablem.
Zdjęcie poniżej bez dokładngo rozbierania.