[126] 2rotor reaktywacja :D

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam ponownie wszystkich forumowiczów!

Chciałbym się ponownie, oficjalnie przywitać ze wszystkimi po długaśnej przerwie w mojej obecności na łamach forum.
Dużo się zmieniło przez ten czas wśród moich Fiatów więc się pochwalę co następuje.
Wcześniej byłem posiadaczem Fiata Bravy jako dupowoza i Elegancika 1996 ze zmodowaną motorownią. Pewnie częśc ludzi pamięta. Niestety zgniło się biedakowi a części jego serca zostały rozsprzedane między forumowiczów. Wtedy też postanowiłem że jeszcze kiedyś kupię 126tkę ale już nie el'a tylko coś w PRL stajlu. Po wymianie Bravki na Fiata Punto GT trafił mi się niedawno maluszek 1983 którego poprostu nie miałem serca zostawić komuś na pastwę losu i za koszt miesięcznych wydatków na paliwo do GTka zanabyłem to autko z którego jestem baaardzo zadowolony a kiedy znowu się nim przejechałem automatycznie pojawił mi się banan na twarzy. 126stka przeszła i przejdzie jeszcze kilka drobnych wymian i pójdzie do garażu aby służyć jako weekendowiec letnią porą. Fotki obu Fiatów w profilu.

Pozdrawiam
  
 
nonono!! dobrze widzieć Starą Gwardię znowu na forum, hehe

Maluszek ładnie wygląda, a Brawkę i GT widziałem wcześniej =) Fajne furki
  
 
Cytat:
2007-08-24 13:10:40, czeczun pisze:
nonono!! dobrze widzieć Starą Gwardię znowu na forum, hehe Maluszek ładnie wygląda, a Brawkę i GT widziałem wcześniej =) Fajne furki



A mnie było miło widzieć twojego Kanta ostatnio na toruńskich drogach. Cieszę się że wciąż żyje. Pozdro
  
 
a pamietam jeszcze nie tak dawno ze malucha to "niet" fajne cacuszko
  
 
2 wrzesnia na tor zapraszam. se obejzymy na zywo tego boba
  
 
Odgrzewam temat gdyż chciałem przeprowadzić małe badanie rynku.
Ile może być warty teraz taki maluszek z 1983 roku w dobrym stanie, z dobrą budą i zadbanym wnętrzem. Wymienione ma wszystkie szczęki, cylinderki dodatkowo mam do niego nową pompę hamulcową oraz wszystkie potrzebne graty do remontu silnika 594cc - tłoki, cylindry, uszczelki itd. Oczywiście ten silnik który jest działa.
Proszę o podpowiedzi.
  
 
tak od 600-1000zł mysle ze max