Lada rozłoży FAP?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
TVN Turbo podaje, ze Lada ma robic fiaty 500 i panda. Porozumienie juz podpisane, a Tychy nie mialy nic do gadania. Co ciekawe, news zilustrowano klubowymi autkami
  
 
Gdzie to mozna obaczyc? W Raporcie?
  
 
Tak czytałem o tym na gazecie.

Gazeta

DEx
  
 
tak, raport.
  
 
Najblizszy o 21
Edit: Byla Ladzianka Bobo i moja


[ wiadomość edytowana przez: krycho dnia 2007-10-17 21:07:09 ]
  
 
Widziałem były tez Andrzeja i Pawła.

DEx
  
 
Cytat:
2007-10-17 21:14:56, mwarchalowski pisze:
Widziałem były tez Andrzeja i Pawła. DEx


Już niestety nie moją
  
 
widziałem

fragmenty legend prl wykorzystane
  
 
o kurna to nie mają innych zdjęc łady w telewizji?
  
 
no moze takich ladnych nie
  
 
kurka wodna, przez ostatnie dwa tygodnie jest troche do tylu (za duzo zajec) i do netu zagladam tylko na biegu w łikendy.

można to jeszcze gdzies obejrzec ???????????????????????
  
 
Cytat:
2007-10-19 20:33:13, Pawel_66 pisze:
o kurna to nie mają innych zdjęc łady w telewizji?



nie mają... dostarczyliśmy im najlepsze łady w kraju

Robal, co chcesz obejrzeć?
  
 
Cytat:
2007-10-17 17:42:09, adasco pisze:
TVN Turbo podaje, ze Lada ma robic fiaty 500 i panda. Porozumienie juz podpisane, a Tychy nie mialy nic do gadania. Co ciekawe, news zilustrowano klubowymi autkami


Myślę,że nie będzie to jednak stanowić problemu. Podejrzewam,że ze względu na wysokie standardy zakładu w Tychach,a co za tym idzie wysoka jakością produkowanych tam autek, produkcja nadal bedzie utrzymywana i bedzie szła na eksport ,głownie na Zachód. Natomiast te wytwarzane w Rosji będą szły na wewnetrzny rynek, Który jest bardziej chłonny niż rynki Europy Zachodniej a potrzebuje małych i tanich autek. Poza tym, Rosjanie chętniej niż Europejczycy zaakceptuja niedoróbki czy gorsze wykończenie,bo sa do tego bardziej przyzwyczajeni.
  
 
poza tym przeniesienie produksji poza UE oznacza wzrost ceny na jej terenie o cło... nie sądzę aby Włosi na to poszli
  
 
Włośi doskonale zdają sobie sprawę,że w Tychach produkuje się najlepiej.Myslę,że auta z rosji nie będą tak dobrze zmontowane jak u nas
  
 
A czemu sądzisz, że w Rosji będą gorzej montować auta? Przecież będą dalej robić je z tych samych komponentów i tymi samymi narzędziami. Wszystko zależy od kontroli jakości.
  
 
wszystko zależy od LUDZI... gdyby było inaczej, to toyota wciąż miałaby najmniej awaryjne corolki... a okazało się że po przeniesieniu produkcji w/w do europy jakość spadła na pysk.
  
 
Dokładnie - mysle,że włosi nie będą chcieli za bardzo psuć sobie poprawiającej sięopinii o jakości fiatów - a to własnie dzięki produkcji w Tychach.
zreztą mnie osobiście noa 500 podoba siębardzo a i inne modele ( bravo i punto) COś w sobie maja - ten przód "zalatujący" maserati???
  
 
Cytat:
2007-10-21 15:14:45, sebioza pisze:
A czemu sądzisz, że w Rosji będą gorzej montować auta? Przecież będą dalej robić je z tych samych komponentów i tymi samymi narzędziami. Wszystko zależy od kontroli jakości.


A czym jeździsz? I jeszcze się pytasz . A tak poważnie to dlatego,że samym Rosjanom nie bardzo zalezy na jakości- aby się nie psuło i odpalało w największe mrozy. A czy deska bedzie ze skrzypiącego plastiku, czy skaj zamiast weluru, czy spasowanie bedzie miało różnice paru milimetrów - to nie ma az takiego znaczenia jak np. w Europie Zach. Poza tym tańsza siła robocza i oszczędności w materiałach obniżą skutecznie cenę, a w biznesie można zarabiać albo marżą, albo obrotem- widocznie na chłonnym rynku rosyjskim, Fiatowi idzie o to drugie.