[OFF TOPIC] Paranoja Polska ;) - Strona 29

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Za rok mają zakazać 75W, potem za kolejny 60W, a potem po kolei 40, 25 i całkiem. Skończy się chyba na używaniu żarówek samochodowych w domu albo przemycie.
  
 
Ja się dziwię producentom, że nie chcą ominąć problemu zakazu produkcji żarówek 100W, sprzedając/produkując żarówki o oznaczeniu 99W.

PS Niektórzy sprzedawczyki w moim miastku chcą bardzo zarobić i sprzedają 100W po 4-5zł Żarówki leżą i czekają na frajerów...
  
 
Paranoja powraca?

  
 
Akcyza płacona jest tylko raz przy sprowadzaniu auta zza granicy, ma zostać zastąpiona podatkiem - pewnie przywalą kilkaset procent jak ktoś będzie chciał przywieźć auto pow 10 lat

i gdzie tu Koocie paranoja ?
  
 
A uważasz za normalne wałkowanie tego tematu tyle czasu? Poza tym ja pytałem czy paranoja powraca (a nie twierdziłem, że powróciła) - zaciekawiło mnie czy znowu zrobi się takie "pospolite ruszenie przeciwpodatkowe"...

[ wiadomość edytowana przez: Grzech dnia 2009-09-24 21:40:14 ]
  
 
Policja bierze się za piratów komputerowych

Ciekawy kawałek to ten, w którym chcą się dobrać do skóry gościowi, który przerabia konsole Podobno nieznajomość prawa nie zwalnia od odpowiedzialności, ale ciekaw jestem kto z aresztujących za to beknie...
  
 
Nowe metody kamuflażu...
  
 
Szkoda, że ktoś tego kosza nie ukradł... A tak na temat policji to ten "news" nie jest najnowszy, ale ja widzę go pierwszy raz. W sumie to mógłby być w dowcipie.

  
 
Co by tu jeszcze opodatkować?
  
 
25 litrowej beczce?!
  
 
Cytat:
2009-11-02 20:05:19, DoliN pisze:
25 litrowej beczce?!



Jaki z tego morał?

Trzeba robić dym.
  
 
Dawno się już przestałem tym przejmować i mieć nadzieję, że w naszym państwie będzie normalnie, a we władzach nie zasiądą kretyni. Człowiek sobie musi w tym państwie dawać radę samemu jak zwykle niezależnie czy to któraś tam RP czy PRL akurat... Nie ma się co oszukiwać - normalny obraz państwa polskiego to:

FARSA


[ wiadomość edytowana przez: Grzech dnia 2009-11-03 14:12:28 ]
  
 
R.Nowak dorwie każdego!
  
 
Cytat:
FARSA in progress Task

  
 
A propos paranoi - przy okazji ustawy o delegalizacji hazardu (czyli w praktyce zepchnięciu go do podziemia) rząd galopem nam wprowadza cenzurę internetu. Poczytajcie sobie w necie. Znowu (tak jak przy fotoradarach i konfiskacji samochodu za przekraczanie prędkości) jedyna nadzieja w prezydencie...
  
 
Zreferuj z łaski swojej co Donaldu Tusku jeszcze planuje, będzie dalej kombinował jak koń pod górę to się pożegna z "białym domem".
  
 
Tu masz artykuł o właśnie już zatwierdzonym przez sejm nowym prawie,

a tu link do ciekawych w nim przemyconych treści.

Tak przy okazji polecam DI jako serwis informacyjny. Komentarze do artykułów też są na poziomie i często wnoszą sporo dodatkowych informacji.
  
 
Panowie od dużej kolorowej czcionki są, jak rozumiem, miłośnikami i naśladownikami Super Expressu i Faktu?



[ wiadomość edytowana przez: jacekes dnia 2009-11-25 15:37:18 ]
  
 
To są jakieś gazety czy portale (Bo nie miałem dotąd do czynienia...) Pochwal się jak jesteś ich znawcą...
  
 
Cytat:
2009-11-25 15:37:01, jacekes pisze:
Panowie od dużej kolorowej czcionki są, jak rozumiem, miłośnikami i naśladownikami Super Expressu i Faktu?

NIEEE !!!
html-a