[OFF TOPIC] Paranoja Polska ;) - Strona 30

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2009-11-24 00:12:05, Grzech pisze:
(...) Tak przy okazji polecam DI jako serwis informacyjny. Komentarze do artykułów też są na poziomie i często wnoszą sporo dodatkowych informacji.


No i po serwisie - właśnie sprzedali DI Dziennikowi.pl. W ogóle chyba przestanę już czytać wiadomości bo i po co...
  
 
Coś o nauce prawa jazdy...
  
 
Odświeżam temat bo dawno się tak nie uśmiałem...
  
 
Co by tu jeszcze wymyślić...
  
 
: O Nie wiedziałem czy to do humoru czy do paranoi wrzucić ...
  
 
W ramach paranoi polskiej na większości portali komentarze do artykułów o samolocie są zablokowane. Czyżby chodziło o nie psucie wizerunku "totalnie rozpaczających Polaków"?
  
 
A co, liczyłeś na jakieś inteligentne komentarze na poziomie ?
  
 
Nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi - nieważne jakie by były - nie powinno się ludziom kasować możliwości wypowiedzi niezależnie od przyczyny. Tam gdzie można zamieszczać komentarze jest jeden głupi na 15-20 sensownych. Po co udawać, że u nas są ludzie tylko na poziomie?

Zaraz mi to zaczyna przypominać propagandę sukcesu z lat PRL... Tam też dopuszczalne były tylko "prawidłowe" wypowiedzi...

[ wiadomość edytowana przez: Grzech dnia 2010-04-11 13:39:32 ]
  
 
Eh, na stronie gazety mojej mieściny nie zablokowali komentów, to i ludzie zaczynają się opluwać jadem... :[ Tu nie chodzi o puszczanie jedynie słusznych komentów, tylko o zwykłą ludzką przyzwoitość...
  
 
No i bardzo dobrze, że nie zablokowali. Przecież nie ma tak, że w Polsce nagle są sami zwolennicy byłego prezydenta, których rozpacz ogarnia że już go nie ma... Nie ma obowiązku być smutnym. I nie ma obowiązku pisania poważnych pełnych zadumy komentarzy. Ograniczanie ludziom prawa do wyrażania swoich opinii, to zdecydowana przesada. Tak samo jak narzucanie z góry, że wszyscy mają być smutni bo to tragedia.
  
 

Dawno się tak nie uśmiałem...

[ wiadomość edytowana przez: Grzech dnia 2010-07-30 13:58:50 ]
  
 
Jedni piją mózgojeba ...
a Grześ czyta .....
Uważaj od tego kijanki pod czaszką się wylegają !

edit :
jest to niemożliwe - ponieważ wymagało by konsekwentnego i perfekcyjnego przewidzenia i 100% wykorzystania (i wykonania) sytuacji.
a to tylko w archiwum X albo w A team....


[ wiadomość edytowana przez: -GDEjeGRZECHU dnia 2010-07-30 15:00:07 ]
  
 
A tak się u nas oddaje cześć zmarłemu...
  
 
Gdzie jest +?
  
 
Popatrzcie na tę ofertę...
  
 
Ale jesteście zmanipulowani buahaha !
Zbyt wiele TV i onetu.
Czy w tym kraju nie ma ludzi co mają takie zadymy w dupie?
a po cichu rząd wprowadzi zmiany ....
Ninnia jak chce zniknąć rzuca petardę i jest huk błysk -a na niego nikt nie patrzy wcale ...
Trwajcie w emocjach za/przeciw , a ktoś rekę wsadzi wam do kieszeni z kasą...
  
 
Telewizji to ja proszę Kolegi Ze Wschodu w ogóle nie oglądam, a na Onet zaglądałem ostatni raz z hohohohoho a może i dawniej... Nie sądź każdego po sobie.
  
 
Słyszałem owszem o tym, ale nie sądziłem że to naprawdę...
  
 
Grzechu - staaaaare jak świat to typowe dla pisiaków
  
 
Ja myślałem że buddyści też się modlą, widocznie niektórzy tylko udają wierzących

http://www.rp.pl/artykul/528802-Rodzinna-agencja-lotnicza.html

Dla mnie to jest paranoja że partia która za główny swój cel ma kręcenie lodów i nepotyzm ma ciągle tak duże POparcie .