[OFF TOPIC] Paranoja Polska ;) - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
powiem Wam coś wszyscy w tym kraju kradną , prawda?
Więc ostatnie polskie i państwowe przedsiębiorstwo które ma ponad 100 lat więcej niż browary tyskie, też chce coś "uszczknąć" . Czy Was jeszcze coś dziwi? Bo mnie juz nic chyba nie jest w stanie zadziwić .... To smutne ale to co dzieję się w tym kraju na wysokich szczeblach władzy i na ulicach woła o pomstę do nieba. Wszędzie gdzie się nie obejrzę widzę wyciągniętą rękę po MOJE ciężko zarobione pieniądze. Dlaczego pasożyty społeczne wypijają ciepłą krew tego narodu. Dlaczego nikt nic z tym nie zrobi? Dlaczego????
Ja wiem jak rozwiązać ten problem, trzeba spuścić na ten kraj bombe i zacząć wszystko od nowa.
  
 
Juz ja widze jak oni beda za tymi autami biegac jak im sie nawet nie chce na 2 pietro wchodzic z listem poleconym tylko awizo zostawiaja. Co wiecej nie umieja chyba obslugiwac domofonu, bo co to za problem zadzwonic i sprawdzic czy ktos jest w domu (nawet bym zszedl po ten list). Widac nie maja co robic to niech biegaja.
  
 
A ja zaraz muszę się udać na pocztę celem wysłania dwóch paczek i jednego listu poleconego. Na wszelki wypadek nie wezmę ze sobą boom-boxa, którego zazwyczaj noszę na ramieniu
  
 
cos mi mówi że wątek się przerobi na niezłą książką skargi i wniosków na działanie poczty
  
 
A mnie ten wątek ostatecznie skusił, żeby wyrejestrować czarne pudło, które wywaliłem z domu i zamieniłem na kartę TV w pececie (a ta - zgodnie z prawem - nie podlega abonamentowi), a to tylko po to, żeby co jakiś czas nagrać sobie z TV jakiś polski filmik, bo reszta to ŻENADA!!!
Idiotyzmem jest poza tym płacenie abonamentu za radio; ja słucham wyłącznie komercyjnych stacji (pozdrawiam JazzRadio) i wiszą mi "starania" państwowych rozgłośni o słuchaczy.

No dobra! Biorę książeczkę w łapę i na pocztę!

[ wiadomość edytowana przez: BassenMS dnia 2004-09-03 09:24:31 ]
  
 
Admi powinieneś skorzystać z wyszukiwarki wątek o Poczcie juz mamy
  
 
Cytat:
2004-09-03 09:19:50, Lafaar pisze:
A ja zaraz muszę się udać na pocztę celem wysłania dwóch paczek i jednego listu poleconego. Na wszelki wypadek nie wezmę ze sobą boom-boxa, którego zazwyczaj noszę na ramieniu



Uff, wróciłem z poczty - jakoś sie udało Jako, ze nie mialem boom-boxa podjechalem ostentacyjnie pod sam budynek, słuchając bardzo głośno radia. O dziwo z budynku poczty nikt nie wybiegł do mnie z okrzykiem na ustach "Czy płaci Pan abonament!?!?".
  
 
Cytat:
2004-09-03 09:13:36, Momik pisze:
Ja wiem jak rozwiązać ten problem, trzeba spuścić na ten kraj bombe i zacząć wszystko od nowa.




WSKRZESIĆ PIŁSUDSKIEGO !!!!

Może uda się odzyskać jego DNA, ale niestety nie ma pewności, że będzie to ten sam.


Ja pisałem ten post, to wyszukiwarka nie działała



  
 
PiS: cenzura w Poczcie Polskiej
PAP 13:05

Odmowa kolportażu przez Rejonowy Urząd Poczty w Krakowie druków nawołujących do protestu przeciwko "promocji homoseksualizmu", to powrót do cenzury - uważa Prawo i Sprawiedliwość. PiS chce wiedzieć, czy była to decyzja inspirowana politycznie i żąda wyjaśnień od ministra infrastruktury.

Jak wyjaśnił na konferencji prasowej Marek Jurek z PiS, chodzi o druki "Powiedz Nie! Promocji Homoseksualizmu", kolportowane przez Pocztę wiosną tego roku w Krakowie i Warszawie.

Jak się okazało - relacjonował Jurek - Rejonowy Urząd Poczty w Krakowie odmówił dalszego rozpowszechniania tych druków, powołując się na przepis zakazujący rozpowszechniania treści naruszających prawo. Nie podano jednak, w jaki sposób prawo jest łamane, w odmowie kolportażu napisano jedynie, że druk "wzbudził sporo kontrowersji" - powiedział.

Wzbudzanie kontrowersji nie jest przestępstwem, a Poczta Polska nie jest w stanie samodzielnie decydować o tym, co stanowi naruszenie prawa - argumentował Artur Zawisza (PiS). Jego zdaniem, Poczta weszła tu w kompetencję sądu powszechnego.

Posłowie PiS chcą też dowiedzieć się, czy za odmową nie stoją politycy. Jak powiedział Jurek, dyrekcja RUP uzasadniła swoją decyzję m.in. opinią Ministerstwa Infrastruktury i jednego z wicepremierów. Chcemy się dowiedzieć, czy to prawda i kto konkretnie wydał taką opinię - mówili politycy PiS. Zawisza skierował w tej sprawie interpelację do ministra infrastruktury Krzysztofa Opawskiego.

Zdaniem PiS, Poczta odmawiając zrealizowania usługi, stanęła po stronie jednego z uczestników debaty publicznej. To kontrolowanie i blokowanie debaty publicznej, mamy do czynienia z przykładem jawnej cenzury - oświadczył Jurek.

Posłowie chcą odwołania decyzji Poczty, a także zadośćuczynienia strat, jakie ponieśli wydawcy druków.

Autorem druków jest Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. ks. Piotra Skargi. Ulotki zachęcały m.in. do protestu przeciwko organizacji imprez "mających na celu promocję grup homoseksualnych i ich dewiacyjnych zachowań" oraz legalizacji związków homoseksualnych. Rozprowadzanie przez Pocztę druków bezadresowych jest usługą płatną. (iza)
  
 
Cytat:
2004-09-03 08:37:50, GDA pisze:
Cytat:
2004-09-03 08:36:20, Momik pisze:
a jak to będę ja albo daniel ?




Heh w tym przypadku o ile nie będę miał zwidów jakiś to nie
ciekawe co Daniel na to - teraz na spot przyjedzie i sprawdzi wszystkim radia - nie zabieram na spoty od dziś radia


A ja zabieram radio i 4 rolki szarej taśmy pakowej z obklejarką... jeden fałszywy ruch i z Momikiem związani będą na amen w taśmie klejącej.
 
 
Cytat:
2004-09-03 14:39:58, robreg pisze:
Cytat:
2004-09-03 08:37:50, GDA pisze:
Cytat:
2004-09-03 08:36:20, Momik pisze:
a jak to będę ja albo daniel ?




Heh w tym przypadku o ile nie będę miał zwidów jakiś to nie
ciekawe co Daniel na to - teraz na spot przyjedzie i sprawdzi wszystkim radia - nie zabieram na spoty od dziś radia


A ja zabieram radio i 4 rolki szarej taśmy pakowej z obklejarką... jeden fałszywy ruch i z Momikiem związani będą na amen w taśmie klejącej.


buehehehe dobre
  
 
Cytat:
2004-09-03 14:43:02, Momik pisze:
buehehehe dobre


Wiesz, jak to było w Shreku - "mam taśmę i nie zawacham się jej użyć..."
 
 
lepiej zeby za mna nikt nie lazil tak jak tam pisza, bo sie zaczaje za rogie i sprzedam dwie galy jeszcze na policje zglosze ze mnie jakis przestepca sledzi
  
 


Mówie wam ta nagonka na szarego człowieka się skończy wkrótce. Z Polakami zawsze tak było. Już wpółczuję tym wszystkim palantom tym etatowym pijawom z pod ciemnej gwiazdy. Haus coś tam... Mamy cię na ceowniku!



[ wiadomość edytowana przez: zenolop dnia 2004-09-04 16:00:45 ]
  
 
Cytat:
2004-09-03 08:37:50, GDA pisze:
Cytat:
2004-09-03 08:36:20, Momik pisze:
a jak to będę ja albo daniel ?




Heh w tym przypadku o ile nie będę miał zwidów jakiś to nie
ciekawe co Daniel na to - teraz na spot przyjedzie i sprawdzi wszystkim radia - nie zabieram na spoty od dziś radia



No panowie na środę proszę przygotować pieniążki,ja ze swej strony przygotuję gotowe już druczki
  
 
Tutaj jest artykuł na ten temat.
  
 


Gwoli ścisłości. Orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego głosi iż abonament RTV jest daniną publiczną a więc JEST CAŁKOWICIE DOBROWOLNY ! Tak więc nikt z nas nie ma obowiązku jego płacenia. Jest to najlepszy moment aby definitywnie przestać go płacić, a jeśli nie definitywnie to przynajkmniej do momentu kiedy sejm zadecyduje o zmianach mających na celu przymuszenie nas do płacenia za abonamet.
  
 
[OT] Policja musi sama zaplanować liczbę napadów...






[ wiadomość edytowana przez: Koot dnia 2008-03-16 00:12:48 ]
[ powód edycji: aktualizacyjka ]
  
 
Cytat:
2005-02-16 08:29:49, kornik pisze:



i co w tym smiesznego? wszędzie się planuje , w kazdej firmie i formie więc niech i oni mają narzucone normy , jak tak dalej pójdzie to moze dostaną Teraz Polska albo nawet ISO...
  
 
Cytat:
2005-02-16 09:33:13, Momik pisze:
i co w tym smiesznego? wszędzie się planuje , w kazdej firmie i formie więc niech i oni mają narzucone normy , jak tak dalej pójdzie to moze dostaną Teraz Polska albo nawet ISO...


No, no Np komendant pisze, ze u niego bedzie 0 przestepstw. Zabrania swoim podwladnym przyjmowania zgloszen, no ewentualnie zgina dokumenty i luzik. Premia gwarantowana jak nic. No chyba, ze beda liczyc premie od wykrytytch przestepstw. Wtedy piszesz tyle ile wykryjesz i masz 100% skutecznosc