Tylnia oś buczy co moze być przyczyną

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam mam następujący problem jak jade autkiem i przekrocze prędkosć bodajze 60 słysze dziwne wycie w tylnej osi im szybciej jade tym głośniej wyje co może byc przyczyną ??
  
 
na moje to łożyska - tak jak u mnie
  
 
Cytat:
2007-08-29 22:05:59, lukasz17i pisze:
Witam mam następujący problem jak jade autkiem i przekrocze prędkosć bodajze 60 słysze dziwne wycie w tylnej osi im szybciej jade tym głośniej wyje co może byc przyczyną ??



Opony - jeśli są poząbkowane. Przerabiałem to! Jak tylko założyłem nowe opony na zimę - CISZA!
  
 
Cytat:
2007-08-29 22:05:59, lukasz17i pisze:
Witam mam następujący problem jak jade autkiem i przekrocze prędkosć bodajze 60 słysze dziwne wycie w tylnej osi im szybciej jade tym głośniej wyje co może byc przyczyną ??


Ja bym stawiał na opony lub łożyska, no chyba że masz gorące felgi to zostają jeszcze hamulce

[ wiadomość edytowana przez: seb_j dnia 2007-08-29 22:40:06 ]
  
 
Cytat:
2007-08-29 22:05:59, lukasz17i pisze:
Witam mam następujący problem jak jade autkiem i przekrocze prędkosć bodajze 60 słysze dziwne wycie w tylnej osi im szybciej jade tym głośniej wyje co może byc przyczyną ??


sedan czy kombi
  
 
Cytat:
2007-08-29 22:31:27, seb_j pisze:
Ja bym stawiał na opony lub łożyska, no chyba że masz gorące felgi to zostają jeszcze hamulce

  
 
to jest mk7 wersja 3 drzwiowa ale to tak nagle mogło sie stać wszoraj jeszce nic a dziś wyje dodam hamulce niedawno jakieś 3 msc temu zmieniane jaki koszt jest tych łożysk da sie to samemu zrobić ??
  
 
Da się samemu poszukaj na forum znajdziesz i cenę i schemat roboczy.