300 dni odnowionego klubu... ech ten czas....

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie dzis stuknelo 300 dni odnowionemu klubowi... ile to juz czasu, ile rzeczy sie wydarzylo..
piekna sprawa...
ja nic nie pisze jestremzadowolony ze was wszystkich znam ze jestescie wk lubie i ze mamy espero!

a co wy sadzicie o 300 dniach ktroe minely od casu zmiany strony i przeniesienia sie na nowe forum ?
  
 
Jestem z wami od 12 dni. To jest super sprawa dzięki wam i waszej pomocy bracia klubowicz udaje mi się przebrnąć przez trudny czas jakim jest kolizja drogowa. Tu właśnie się radziłem co mam począć w sytuacji dla mnie nie zrozumiałej. Mam nadzieje że zobacze tu za kilkanaście lat tekst: 30 lat odnowionego klubu i podpis Lasombra Junior imperator II . Pozdrowienia dla wszystkich.
  
 
Jest dobrze. Nowe forum jest funkcjonalne i przyjemne w obsłudze. Nie jest smutno, a zarazem nie ma "burdelu"

Jest cool


Pozdrawiam wszystkich klubowiczów
  
 
Nigdzie indziej do tej pory nie spotkałem się z tak przejżysztym i tak funkcjonalnym Forum jakim jest nasze!
Gdyby jeszce tylko była taka opcja że fotkę na forum można wkleić bezpośrednio ze swojego kompa to był by już full-wypas.
Ogólnie nowy Klub jest zajebisty - gdyby tylko jeszce Lasombra miał więcej czasu na aktualizację to było by miód-mailna.
  
 
Jestem szczęśliwy....
Skurcz gardła nie pozwala mi dalej mówić, a co dopiero pisać...

Poważnie mówiąc jest OK!
  
 
Bywało ,

albo ,

czasami ,

najczęściej ,

ale ogólnie jest !!!
  
 
ja z tej okazji gratuluje wszystkim swojego stazu

.. i zycze kolejnych wielokrotnosci tej sumy jesli chodzi o dni spedzone w klubie niech nam zyje 100 lat
  
 
Naprawdę świetne forum - bardzo wygodne w obsłudze....
i Ci ludzie - świetna, zgrana, grupa.......

sto lat

i jeszcze raz

DLA WSZYSTKICH KLUBOWICZÓW + specjalne dla Lasombry
  
 
no... leci... ja już jestem klubowiczem ze dwa miechy Fajnie!
Nawet nauczyłem się robić www, żeby zdjęcia mojego autka Wam pokazać!

A dawno mówiłem już, że Was lubię! Ciesze się, że moje zainteresowania od kiedy mam Espero powiększyły się no i poznałem tyle nowych ludzi! Mam nadzieję, że niebawem również osobiście

Gratuluję Michał! Naprawdę to Forum, Klub żyje dzięki Tobie!
I odwdzięczę się za Twoje ku mnie komplementy: jesteś przefajny gość, pełen młodzieńczego zapału i optymizmu! To 300 dni to jest rok Twojego tu rządzenia! A w sądażach nie straciłeś ani jednego punktu, a wręcz przeciwnie
  
 
Pozostaje mi się podpisać pod słowami kolegów.
Jestem z Wami 76 dni
Wszyscy są zawsze chętni do pomocy
i do nuki ,
nie wykazują zniecierpliwienia ,
służą cenną radą ,
nie trzeba nikogo błagać o pomoc ,
nikt na nikogo nie krzyczy


Przebywanie w tak wyśmienitym gronie to zaszczyt i przyjemność. (starego klubu nie znałem )
  
 
A ja jestem od 71 dni w klubie Ani 1 dnia nie zaluje !

Jestescie kochani
  
 
Nie będę powielał wazeliny, choć ogólnie się z nią zgadzam.. a więc trochę krytyki..
Wciąż nie rozwija się dział porad - to jest to czego nowi członkowie i starzy też oczekują najbardziej. Wiele informacji jest w postach ale zarówno ich wyszukiwanie jest troszkę upierdliwe jaki i forma ich rozrzucienia nie najwygodniejsza w użyciu. Od dawna domagałem się aby autorzy najlepszych porad pomogli komuś chętnemu w opracowaniu jednolitego tekstu z odpowiednią oprawą może i zdjęciową....
Poza tym brakuje rozbudowanego działu z cyklu jakie firmy polecamy. Co chwila ktoś się chwali w postach o jakości tej czy tamtej firmy, ale złotej ani czarnej listy jak nima tak nima..

Tak w zasadzie to chyba wszystkie moje zarzuty, reszta jest naprawdę niezła i cieszy mnie że miałem w rozkręceniu tej zabawy swój skromny udział..
  
 
Maćku masz oczywistą rację.

Sam dobry miesiąc temu zadeklarowałem się do posegregowania najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi do nich. Niestety jak to bywa, na początku nie miałem zbytnio czasu, a później chęci. Jednak w tym tygodniu się za to zabiorę. Będzie stworzony post na górze z tytułem "Zanim zadasz pytanie, zajrzyj" i podane linki do opisu problemu i jego rozwiązania

W trakcie tworzenia tej listy, zapewne poproszę o podanie dodatkowych tematów wartych Waszym zdaniem zaintersowania.

I jeszcze raz przepraszam za opóźnienie was i Lasombre