Ehhhhhhh gazik ..gazik.... - Strona 2

  szukane wyrażenia:   gaz
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2003-06-27 08:29:36, RICO__ pisze:
Tomek, pisales ze z 9 sek zrobilo ci sie 12, ale te 12 masz jak jedziesz na gazie czy na benzynce?, bo zastanawiam sie ile bys mial na benzynce.



Tomek ma b. udany model Espero, silnik jest wykonany dużo staranniej i w sposób w pełni profesjonalny. Legitymował się mocą ponad 118 koni na benzynie. i te 9 sekund miał na benzynie. 12 na gazie
  
 
Cytat:
2003-06-25 23:19:35, RICO__ pisze:
Lanos Kizera?, jak jechalem do wujka do wejherowa ( kolo gdanska) to wstapilem na imprezke o nazwie SpeedMania, czyli w sumie wyscigi na 1/4 mili, startowal Lanos zamiast tablizy rejestracyjnej mial napis Kizer. Scigal sie on bodajze z jakims golfem, przegral 3 razu ( jazda probna i 2 konkursowe), a byl to golf 1. W swojej klasie ( od 1,5 do 1, miał siódme miejsce z czasem 17.21 sek. Moze podam wszystkie wyniki dla calej grupy:
1. Honda Integra
2. VW Golf I
3. Honda Civic
4. VW Golf I 180
5. Honda Civic
6. VW Golf I
7. Daewoo Lanos
8. Renault 5
9. Audi 80
10. Ford Fiesta
11. Ford Fiesta
12. Honda Civic 1,6
13. Opel Ascona
14. Renault Megane Coupe

No wiec na ktorym bysmy byli miejscu naszymi esperakami?
Jak dobrze pamietam to 30 lipca znow cos takiego bedzie, moze wystawimy swoja reprezentacje ( niestety Toemk odpada, a byl najszybszy). Jak tam zobaczylem Audi S2 ktore ma 400 koni, to zwatpilem w moje biedne 90 rumakow




Sprostowanie:
Jazdę próbną wygrałem z nim
Tak był to Golf I, z silnikiem 1800 GTI
  
 
ja sie przez wiekszosc tamtego dnia glowilem czemu ty reflektora nie miales, nie wpadlem na to ze to do filtra. Fajnie twoj Lanos wyglada.
  
 
no własnie - tak więc to był kizer w własnej osobie - i miał czas 17,21 sek / 400 m

tak jak mówiłem niezły wymiatacz
  
 
Ja juz niedługo będę miał rurowy kolektor do swojego seryjnego potworka i liczę że efekt będzie.... A czy uda mi się zejść do 8 sekund to zobaczymy. Obecnie docieram silnik po naprawie i zaczyna hulać coraz lepiej...
PS. Regulowany zawór paliwa czyni cuda z wolnymi obrotami... że o poprawie i wygładzeniu krzywych mocy o momentu nie wspomnę...