Kraków - szukam kogoś od gazu...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak w temacie...
Szukam najlepiej jakiegoś waszego znajomego a nie kolejnego serwisu który będzie się mądrzył...

Musze jak najszybciej obniżyć spalanie (max do środy rano )
chodzi o regulacje gazu 2 generacji tak aby pracował jako 1 generacja.
Mam register, chce wywalić silniczek krokowy od gazu i głęboko w d* mam komputer sterujący tym całym układem....

W skrócie potrzebuje kupić trochę przewodu gumowego do gazu (mam deko za krótki) 4 opaski metalowe + wyregulować całość jak w 1 generacji (mniejszah o przepisy) tak żeby palił jak najmniej (mniejsza o to czy będzie miał kopa czy nie liczy sie tylko ekonomia).

Mam wszystko szczelne, nowa sondę, czujniki sprawne, nowy filtr i nadal pali 15/100... nie mam nerwów sprawdzać kolejnych teorii, chce po prostu żeby palił 10l gazu na 100 i koniec kropka.
Wiem że sie da bo jak miałem padnięta lambdę to mi założyli register i było idealnie, myślałem ze z komputerem będzie tak samo a tu lipa...
  
 
to samo ma kumpel w Golfie III. Padł mu mikser i pali 25l/100. Teraz nie wkłada nowego mixera tylko blosa. Może Tobie tez by to pomogło. Odwiedził chyba większośc gazowników w Krakowie i nikt nie umiał wyregulowac i przywrocić normalnego spalania.
  
 
Cytat:
2007-10-28 19:09:53, adam09 pisze:
to samo ma kumpel w Golfie III. Padł mu mikser i pali 25l/100. Teraz nie wkłada nowego mixera tylko blosa. Może Tobie tez by to pomogło. Odwiedził chyba większośc gazowników w Krakowie i nikt nie umiał wyregulowac i przywrocić normalnego spalania.



Kolego... Do końca nie wiesz o czym mówisz...
Po pierwsze mikser raczej paść nie może(chyba że mechaniczne uszkodzenie--urwanie króćca)
Mikser to mikser a reduktor(względnie parownik) to co innego
  
 
Cytat:
2007-10-28 19:25:40, djtados pisze:
Kolego... Do końca nie wiesz o czym mówisz...



muszę sie zgodzić z przedmówcą...

zamiast blosa wole narazie z braku kasy 1 generacje...
mam uraz do elektroniki jesli chodzi o LPG...
  
 
Ja sprawy z LPG załatwiam w warsztacie u znajomego w Zegartowicach (będzie z 60 km od Krakowa). Kawałek za Dobczycami... To istny magik...
  
 
ekhm... 120km w sumie.... troszke daleko...
moze ktos jeszcze ?
  
 
podjedz do BKZ Auto na Jana Pawła II na terenie politechniki Krakowskiej
  
 
Zobacz u Darka

AUTO GAZ
Dariusz Sajka
os. Grębałów ul. Geodetów 18B
31-764 Kraków

Tel: 645-55-87 kom. 0601 541-601