Tical - Łada 2107 racing / rally - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A deska to z czego????
  
 
Deska z Astry I moim zdaniem
  
 
wszystko bardzo fajnie wyglada, i za prace chwalę za pomysły tez ale deska mi jakos nie lezy mała ciasna lada sie z nia robi. ale ona ma Ciebie cieszyc przeciez
  
 
No ladniusio- a ten dyfer to szpera projekt "wlasny" opiszesz cos wiecej ?
  
 
Hehe ale rozkmina z tą deską z Astry
Ale ta z łady lepsza - po pierwsze leżejsza (każdy gram przeciwko nam ), po drugie po wymontowaniu wajch od nawiewu oraz zegarów jest idealne miejsce na nowe zegary i przełączniki + hebel - wszystko usadowione na płytce z włókna węglowego oczywiście
Po trzecie po wyjęciu schowka okazuje się że jest tam specjalnie zaprojektowane miejsce na skrzynkę bezpieczników, ewentualnie haldę gdybyś potrzebował

A no i po piąte żeby zmienić bieg musiałbyś za każdym razem wkładać rękę do schowka w konsoli środkowej gdzie znajdowałby się lewarek Ale to już nie istotny detal wobec wcześniejszych argumentów

[ wiadomość edytowana przez: Andrew01 dnia 2008-08-26 19:46:46 ]
  
 


hehe phantom grip w ładzie Od czego masz sprężynki? Daj jakieś fotki rozłożonego
  
 
Heh...wiec deska to byl taki żart-eksperyment lezala mi poprostu i przymierzylem...ale ze jest to element wykonczeniowy to jeszcze pomysle...moze zostanie

Co do phantom-gripa to wiecej zdjec u kolegi Andrew w jego watku . Patent jeszcze nie testowany w akcji ale powiem narazie ze na "sucho" dziala
  
 
wg. mnie to ta deska to ZONK

a na temat szperki gdzie mozna poczytac ?
pozatym, niech ktos mi powie gdzie mozna kupic pozadne tulejki wachacza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo te ze skorpiona sa do dupy !!!

[ wiadomość edytowana przez: morphio dnia 2008-08-28 21:56:34 ]
  
 
W firmie frenky tuning na wegrzech mozna kupic porzadne tulejki do wahacza.
Jak rowniez w ktoryms "sklepie internetowym" w rosji - gdzies jest info w watku w ktorym ktos sprowadza/l czesci - nie pamietam w tej chwili kto to taki.

Ja polecam wykonanie swoich tulejek albo z "miekkiego" puru, albo z twardego- jak np. tarnamid,ertalon etc.
To zalezy czy chcesz czuc kazda dziurke w drodze, czy wolisz miec wiekszy komfort. Mozna jeszcze isc na calosc i uzyc brazu i stali, ale trzeba miec wzmocniona bude,wahacze,bilsteiny i porzadne sprezyny(to samo raczej sie tyczy materialow tarnamid/ertalon.
Miekki pur sprzedawali w walkach/tulejkach na allegro - firma z olkusza jesli dobrze pamietam.




  
 
a niemozna gdzies u naszych poprostu kupic gotowych poliuretanow albo jakichs tam innych ???
  
 
Wrzuce pare fotek zeby nie bylo ze lada juz na zlomie stoi





  
 















  
 
Tak mi sie przypomniało:


Czy tutaj będzie LPG?
  
 
Tak...z racji ze silnik narazie siedzi seria...a do tego B grupowego jeszcze pare czesci musze kupic, to bedzie LPG na jakies 2-3 miesiace...raz ze taniej wychodzi (szczegolnie jak sie upala po pare godzin non-stop codziennie ) a dwa ze chce troche sie pobawic w strojenie tego z pod laptopa z lambda i czujnikiem EGT
  
 
Daj znac jak to wystroisz, bo ja u siebie póki co też zostawiam LPG na ten sezon.
  
 
Pochwale sie nietypowym zestawem jaki mi wlasnie przyszedl do nowego silnika Zawory tytanowe z powloka ceramiczna :





Za lzejsze od stalowych...i mam nadzieje ze beda trudniejsze do urwania
  
 
piekna sprawa ile takie cudo ja mam 1300 wolne moze cos zmodze w przyszlosci
  
 
Jezu skąd żeś to wytrzasnął?
  
 
Z NASCARu Z tego co mi gosc pisal to taki nowy komplet 928$ koszci , ja dalem troche mniej . Oczywiscie nie sa to zawory plug & play , bo takich chyba nie ma do lady .Trzeba bedzie je skrocic i podtoczyc wyciecia na zamki , te ktore pojda na dolot pewnie podtocze u gory grzybka, bo i tak im nie bedzie potrzebna ta powloka ceramiczna
  
 
Cytat:
2009-01-22 18:46:43, Tical pisze:
Pochwale sie nietypowym zestawem jaki mi wlasnie przyszedl



Ekhm, nie do konca sam przyszedł tylko ja Ci przywiozłem

BTW jak ktoś by chciał to moge sprobować jeszcze załatwic takie, tyle że one nie są plug&play

[ wiadomość edytowana przez: Andrew01 dnia 2009-01-22 21:13:17 ]