Żarty o Ładzie... no bo trzeba się czasem wyluzować:)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Znalazłem przez przypadek coś takiego...

http://www.teksty.jeja.pl/579,cala-prawda-o-ladzie.html

Fanem żartowania z Ład nie jestem, ale myślę że bez odrobiny dystansu to się można przegrzać
Nie powiem żeby żarty mnie powaliły, ale kilka tych już zupełnie absurdalnych to mnie nawet ucieszyło jakoś.
Ostatnio grzmiałem na forum w sprawie piosenki o Ładzie która tkwi na YouTube, a która wydała mi się już poniżej jakiegokolwiek poziomu... więc teraz czas na coś dowcipniejszego.
Może ktoś coś zna... zapraszam kawalarzy

[ wiadomość edytowana przez: latarenka dnia 2011-08-17 00:45:42 ]
  
 
Widziałem to kiedyś...
Jakieś takie mało smaczne...I głupie w sumie.
Problem chyba taki, że jako naród nie lubimy ruskich.
Z drugej strony zdecydowania większość użytkowników, chwali/chwaliło swoje łady...
Mało to rosjan obładowanych na maxa do nas kiedys zjeżdzało żigulami?...

Ci co mieli/mają to szanują i cenią, a reszta to debile, i tyle

Teraz to debile startują ze mną spod swiateł i cieszą się że mnie na długość wyprzedzają... szkoda gadać ogólnie :/

ps. o skodach, zastawach, daciach, DUŻYCH fiatach tego raczej nie ma... a to jeden shit w sumie....

ps2. nie znam się chyba na żartach, albo nastrój nie ten.
Ale: kto wysłał człowieka w kosmos?
- Ford Capri i Łada Classica



[ wiadomość edytowana przez: konukera dnia 2011-08-17 01:13:24 ]
  
 
tylko ten z rozkładem jazdy autobusów mnie rośmieszył... reszta taka sobie Ludziki się zbijają z awaryjności Łady... kiedyś rozmawiałem z byłym właścicielem Ferrari jakiegoś... powiedział, że musiał co rok wydawać fortunę na to, by auto w ogóle mogło jeździć Sprzedał F, kupił sobie Porsche 911 cośtam i może nie wygląda i nie brzmi tak fascynująco, ale przez kilka lat oprócz opon i płynów eksploatacyjnych nic nie wymagało wymiany.

Może i Łady są awaryjne, ale po części to zawsze zasługa użytkownika, czy auto pojeździ dłużej, czy krócej bez serwisowania.
  
 
...bo i wizytówką kierowcy jest samochód...święta prawda
  
 
Co prawda nie o Ładzie ale...

Dlaczego wszystkie sklepy motoryzacyjne w Związku Radzieckim były otwarte do 18:30 ? Bo właściciele Zaporożców pracowali do 18...

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Dlaczego Niemcy przegrali pod Stalingradem ? Bo Rosjanie zdążyli z dostawą "czołgów" z Togliatti.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3