JAK ZIMNY NIE CHCE OD RAZU ZAPALIC

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
WITAM WSZYSSTKICH OPLOWICZÓW

MAM PROBLEM MOZE KTOS Z WAS MIAL COS PODOBNEGO:

JAK JEST ZIMNY SILNIK AUTO NIE CHCE OD RAZU ZAPALIC I RIBI TO ZA DRUGIM LUB TRZECIM RAZEM JAK JEST CIEPLY TO OD "PIERWSZEGO KLUCZA "PALI WYMIENILEM JUZ SWIECE I KABLE ZAPŁONOWE NIC NIE POMOGLO. MOJ SILNIK TO 1.6 16v Z 98 R X16 XEL MOZE KTOS MIAL PODOBNY PROBLEM BO ZACHWILE JAK ZACZNE WYMIENIAC TO WYMIENIE WSZYSTKO W TYM AUCIE

Z GORY DZIEKUJE ZA POMOC
  
 
wymieniłem nawet filtr paliwa i czujnik temperatury cieczy i dalej jak zimny nie chce od razu zapalać proszę o pomoc
  
 
Mam podobny problem w astrze 1,6 16v nie zawsze ale czasami za 2 lub 3 razem zapali. zapalam oczywiscie na benzynie. Też mam nowe swiece, kable filtr powietrza. Nie wiem kiedy był zmieniany filtr paliwa, muszę go zmienić. Czasem jak już odpali to przez chwilke nierówno pracuje po chwili jest ok. Moze kiepskie paliwko wlałem sam już nie wiem wyjeżdże stare paliwo zatankuje lepsze moze pomoze. Chyba że macie jeszcze jakiś pomysł.
  
 
Pompa paliwa.
  
 
U mnie pompka jest nowa, bo poprzedni właściciel jeździł tylko na gazie z pustym bakiem i pewnie ją zatarł więc teraz mam nówke pompke.
  
 
juz sie uporałem z te usterką.

Wyczyściłem elektro zawór na reduktorze od gazu widocznie cos tam przepuszczał