[125p] Oto mój fiacik 125p - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
cos sie tak uparl na ten bialy, df nie wyglada na takich fajnie (stalowkach) chyba ze to typowa rajdowka. inaczej nie ma sensu
  
 
Ja się tylko zastanawiam nie wiem jeszcze jakie założę jeżeli będzie kasa to może jakąś fajną fele z szerokim rantem sobie sprawie
  
 
Witam sorki żew tym temacie. Czy gdy zawory mam już złyżyte bądź źle wyregulowane to zwiększa się spalanie ???? Ciężko jest wymienić i wyregulować zawory i czy dałbym rade zrobić to w domowym zaciszu oraz co do tego typu operacji jest potrzebny za osprzęt ???? Proszę o szybką ODP.
  
 
Cytat:
2007-10-28 11:13:32, MateoRaczek pisze:
Witam sorki żew tym temacie. Czy gdy zawory mam już złyżyte bądź źle wyregulowane to zwiększa się spalanie ???? Ciężko jest wymienić i wyregulować zawory i czy dałbym rade zrobić to w domowym zaciszu oraz co do tego typu operacji jest potrzebny za osprzęt ???? Proszę o szybką ODP.



-skoro pytasz to nie potrafisz tego sam zrobic

-ile pali twoja fiacina, bo jezeli do 12L/100 to norma jezeli chodzi o paliwo, co do gazu to nawet 15 nie powinno przerazac.

-felgi, ja bym zostawil seryjne, zalozyl bym nawet te poznopeerelowe kolpaczki (male czarne). Narazie pomysl o zimowkach a nie bawieniu sie z felgami, na na wiosne odluz troche kasy i kup jakies alusy z FSO lub ATS Classik 6'

Pozdrawiam.
  
 
do regulacji zaworów potrzeba :
szczelinomierz
klucz do regulacji zaworów (mozna sobie poradzić bez niego ale jest to droga przez mękę) taki klucz kosztuje z 9 zł
przydaje sie trzecia ręka
  
 
jak felunek to tylko motylki 13" pomalowane tak jak moje. foty w profilu. Powinno sie prezentowac spoko...
Uważam, że Kant nie powinien się poruszać na alusach bo go odmładzają
  
 
Ostatnio zamontowałem stary licznik "termometr" i kierownice. Zastanawiam sie nad zmianą grila i kierunków z przodu od starszego fiata ale nie wiem gdzie to dostać i czy będzie pasować beż żadnych przerubek. Chyba ściągnę te pokrowce. Jak tylko pożycze cyfrówke postaram sie foto wrzucić.
  
 
bardzo mi sie podobaja seryjne biale kanty
  
 
to mozesz go nawet sobie kupic bo koldze meteraczkowi chyba sie juz znudzil
kant z tematu na allegro
  
 
no nie urwe jaja tacie znowu go wystawił nawet nie wiedziałem




Musze zdjęcia skasować z laptopa

[ wiadomość edytowana przez: MateoRaczek dnia 2007-10-31 15:29:12 ]
  
 
nie wierzę
  
 
Trudno nie musisz wierzyć ja tylko wspomniałem tacie że "chyba" będzie trzeba go sprzedać bo pali bardzo dużo nawet jak na fiata bo na miękko wychodzi 20l/100 benzyny. A on go wystawił bez mojej wiedzy. Z resztą co ja będe sie tłupaczył i tak go nikt nie kupił więc będzie mój tak czy tak.



Poza tym postanowiłem dojść do tego co jest nie tak z tym spalaniem w grudniu jak będę miał troche więcej czasu.

Nie ma już tej aukcji usunołem w cholere

[ wiadomość edytowana przez: MateoRaczek dnia 2007-10-31 15:59:24 ]
  
 
tak to jest z rodzicami dasz im palec to beda chcili cala reke hehehe musisz powaznie pogadac z tata
  
 
Już rozmawiałem więcejnie będzie wystawiał mojego samochodu
  
 
jesteś z okolic poznania że tablice masz na PZ i z literką F na końcu?? czy z tych okolic kupiłes auto?
  
 
jesteś z okolic poznania że tablice masz na PZ i z literką F na końcu?? czy z tych okolic kupiłes auto?
  
 
Samochód czasem nie został kupiony przez ciebi w Murowanej Goślinie?
  
 
Tak kupiłem go z tamtąd a co??? I na tych blachach puki co stoi bo nim nie jeżdże po drogach aswaltowych
  
 
No własnie wydawał mi sie znajomy. Właścicielem był młody chłopak o ile sie nie myle chodził ze mną do szkoły dlateo sie pytam.
  
 
jasny ryszard...