[s] tylne białe klosze 125p

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam...

jak w tytule mam do sprzedania tylne białe klosze z odblaskami do 125p mogę dorzucić żarówki gratis...stan nowe...
możliwa zamiana za dokładke przodu (spojler)


Pozdrawiam
  
 
cena?
  
 
100zł
  
 
Cytat:
2006-05-21 15:29:31, chojnas pisze:
100zł


  
 
Cytat:
2006-05-21 15:30:43, CEHU pisze:




to znajdź taniej NOWE ...
  
 
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=105235719

Jeszcze jakies pytania ????
  
 
jakbyś niezauważył to jest licytacja...a po drugie to moja aukcja ...jeszcze jakieś pytania??



Pozdr...
  
 
wiem ze to twoja licytacja,umiem kojarzyc fakty ale czemu licytacji tez nie zaczoles od 100zł ???? bo wiesz ze nie sa tyle warte.no ale nie wazne.Zycze ci zeby ci sie udalo sprzedac bo zrobisz wtedy dobry interes
Pozdrawiam
  
 
nie są warte 100zł nówki?? to ile według ciebie??używane chodziły na allegro miedzy 60-80zł same tyły , przody za więcej...
A co do ceny to tyle chciałbym dostać ale rozwarzę najwyższą oferte ...


Pozdr...
  
 
jakis czas temu kupilem przod 40zł potem kupilem komplet przod+tyl za 60zł A ostanio nabylem tyl,polowki od kierunkow za grosze (ale to byla wymiana z kims) tak wiec jak dla mnie 60zł z atyl to maks Fakt ze ostanio na alegro ludzie zwariowali i wystawiaja klosze za takie sumy ale to nie zmienia faktu ze dla mnie to za duzo.No ale to tylko moje zdanie i w sumie sory ze zasmiecam ci temat
Pozdarwiam
  
 
pomijajac fakt ze u producenta nowe kosztowaly 35zl....
  
 
tylko że są już nie produkowane... wogóle temat nie o tym...
Ew... mogę zjechac do 80zł ...za 40 zł ich niesprzedam to wole je trzymać wkońcu się może przydadzą...


Pozdrawiam
  
 
hmmmmmmmm......... Jakos przycichlo na rynku... Ja swoje tylne sprzedalem za 152,50 uzywane miesiac...... A teraz widze na allegro za 50 i nikt nie kupuje
  
 
ogloszenie jeszcze aktualne?? jak tak to zaklepuje
  
 
Cytat:

2006-05-19 00:08:20, chojnas pisze: