Części do 105

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam Wszystkich Syreniarzy,
od 6 miesięcy odbudowuję 105 na nowych częściach, aktualnie szukam NIEDROGIEGO i SOLIDNEGO lakiernika. Jeśli znacie takiego to dajcie namiary. Oczywiście do malowania jest Syrena 105 w oryginalnym kolorze F-234 (kość słoniowa).
Z części nadal brakuje mi uszczelki szyby czołowej z klinem i nowych bębnów hamulcowych na wszystkie koła.
Pozdrawiam.
  
 
Pamietaj jednak, ze nie wszystkie elementy moga byc nowe, bo bardziej zaszkodzi to Syrce niz jej pomoze

A lakiernika Syrce na pewno wskaze Ci ktorys z tutejszych forumowiczow...

A przy okazji: a na spotkanie pojawic sie to co?
  
 
Cytat:
2005-02-13 09:05:41, Citoz pisze:
Pamietaj jednak, ze nie wszystkie elementy moga byc nowe, bo bardziej zaszkodzi to Syrce niz jej pomoze



nie bardzo wiem co przez to rozumiesz
  
 
Na przyklad gumy pod silnik. Te, ktore przewinely sie nam przez lapy, byly tak wykonane, ze po pewnym czasie nieuyzwania twardnialy. Guma taka zamontowana pod silnikiem pelnila funkcje kamienia, a nie gumy - drgania byly przenoszone zamiast tlumione. Sprawdzone doswiadczalnie na Syrence. Wstawienie gumy "galaretowatej" i z przebiegiem usuwa problem drgan raz na zawsze...
  
 
Mam do sprzedania fotele i kanapę od Syreny 105, obite czerwona dermą.W komplecie oczywiscie 4 boczki drzwiowe
Tanio sprzedam lub zamienię na czerwone wnętrze do Syreny 104.

Miałem nadzieję, że rozstaw mocowania fotela bedzie ten sam, ale nic z tego

Poza tym sprzedam szybki uchylne do Syreny 105, lub zamienię na odpowiedniki od 104..

Poszukuję podsufitki do 104 za rozsądne pieniadze.

kontakt GG 2970084 lub jareksz@amaro.net.pl lub Skype: jarek104
  
 
Cytat:
2005-02-13 01:17:06, DarioRe pisze:
Witam Wszystkich Syreniarzy, od 6 miesięcy odbudowuję 105 na nowych częściach, aktualnie szukam NIEDROGIEGO i SOLIDNEGO lakiernika. Jeśli znacie takiego to dajcie namiary. Oczywiście do malowania jest Syrena 105 w oryginalnym kolorze F-234 (kość słoniowa). Z części nadal brakuje mi uszczelki szyby czołowej z klinem i nowych bębnów hamulcowych na wszystkie koła. Pozdrawiam.




A nie potrzebujesz może szybek trójkątnych uchylnych albo kompletnego czerwonego wnetrza (fotele+kanapa+boczki)

A co do uszczelki, to poszukam w garazu, ale z tego co pamietam, mam tylko jedna rezerwową i jest ona w nieciekawym stanie..
  
 
Witam,
dzięki za zainteresowanie, szyby trójkątne, jeśli mają uszczelki w stanie bdb i są obie identyczne (myslę o klameczkach do zamykania) to też chetnie kupię. Jeśli chodzi o środek to w LEROY-MERLIN znalazłem wykładzine identyczną (prawie) z oryginałem, na podłogę. Do foteli i boczków mam znajomego tapicera z ZKM Gdańsk, ma oryginalna, czerwona skórę jeszcze z PRL .Jeśli chodzi o gumy pod silnik spotkałem się z kilkoma rodzajami, w cześciach sprzedawanych na Allegro jest sporo wyrobów rzemiosła z minionej epoki i faktycznie czasem rozpadają sie w rekach choć sa nieuzywane.
Poniewaz jestem na Forum pierwszy dzien to dorzuce, w ramach współpracy info dla zainteresowanych o b.ładnej, kompletnej, z przeglądem, jeżdżącej, 104 zza Gdańska. Fotki wyślę na e-mail.

No i nadal czekam na namiary na dobrego lakiernika.

Pozdrawiam, Darek.
  
 
Cytat:
Poniewaz jestem na Forum pierwszy dzien to dorzuce, w ramach współpracy info dla zainteresowanych o b.ładnej, kompletnej, z przeglądem, jeżdżącej, 104 zza Gdańska. Fotki wyślę na e-mail.



no to ja w ramach tej współpracy poproszę o fotki i więcej danych
  
 
Cytat:
2005-02-13 12:57:31, DarioRe pisze:
Witam, dzięki za zainteresowanie, szyby trójkątne, jeśli mają uszczelki w stanie bdb i są obie identyczne (myslę o klameczkach do zamykania) to też chetnie kupię.



Szybki są w stanie dobrym, klameczki maja identyczne, uszczelek natomiast brak, mam same szybki...

Wystawiłem je na allegro, jest tam zdjęcie.
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=42157725

[ wiadomość edytowana przez: Jarek104 dnia 2005-02-13 21:04:20 ]
  
 
Daj info i fotki w temacie Syreny 104.

Moj mail znajdziesz w dziale kontakt na stronie Klubu Syrena.
  
 
Jak cos to ja mam lampki tylne cale do 105 chyba i mysle ze przy dobrym wietrze znalazly by sie tez nowe klamki do 104
  
 
Jest taka sprawa odkładam pieniądze na samochód i mam do spieniężenia troche części do syreny: "Nowe" progi, błotnik tylni oraz przedni i jeszcze kilka drobiazgów by się znalazło. Błotniki i progi zostały zakłupione przez mojego ojca w 1980 roku przy zakupie samochodu (na zapas) Są one z fabrycznymi metkami i są pomalowane czerwoną podkładówką. Ile oriętacyjnie mogą być warte te części??

  
 
Cytat:
2005-02-13 18:16:45, daniel pisze:
no to ja w ramach tej współpracy poproszę o fotki i więcej danych



no i tak
oglądnełem sobie tą 104-kę-piękny egzemplarz i co jest ważne kompletna
ale facet zaświrował z ceną
  
 
mam do sprzedania szyby do syreny!!! jak ktoś zainteresowany pisać na priv.
  
 
Cytat:
2005-08-24 12:07:55, Mariuusz pisze:
mam do sprzedania szyby do syreny!!! jak ktoś zainteresowany pisać na priv.


które? przód tył boki?
  
 
chyba wszystkie ale jeszcze sprawdzę
  
 
Cytat:
2005-08-24 12:31:36, Mariuusz pisze:
chyba wszystkie ale jeszcze sprawdzę


a do bosto bocznych (na pace) z uszczelkami bys nie miał?
  
 
nie czaje za bardzo tych nazw syren więc zrobię dziś fotkę wszystkich szyb i sam zobaczysz! ok?
  
 
Cytat:
2005-08-24 12:50:36, Mariuusz pisze:
nie czaje za bardzo tych nazw syren więc zrobię dziś fotkę wszystkich szyb i sam zobaczysz! ok?


syrena bosto wygląda tak
  
 
a więc to nie jest taka syrena tylko zwykła i jak narazie to nie znalazłem jednej szyby bocznej, ale reszta jest