Czy skrzynia od CVH będzie pasować do DOHC

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak w temacie chcem się upewnić zanim nie zacznę robić zakupów.
  
 
Tak, ja jezdze mam 1.8RDA, irek jezdzi ma RSa Nie wiem jak tam z 1.8RQB.szykuje sie kolejne MKIV DOHC ?


[ wiadomość edytowana przez: ZieleTDH dnia 2007-09-18 09:59:46 ]
  
 
wzialbys napisal z jakiego silnika do jakiego a nie ze:
z silnika CVH (Compound Valve Hemispherical), czyli ze sferyczną komorą spalania do DOHC (ang. Double Over Head Camshaft - dwa wałki rozrządu w głowicy)
  
 
Cytat:
2007-09-18 10:08:26, kainek pisze:
wzialbys napisal z jakiego silnika do jakiego a nie ze: z silnika CVH (Compound Valve Hemispherical), czyli ze sferyczną komorą spalania do DOHC (ang. Double Over Head Camshaft - dwa wałki rozrządu w głowicy)


Ty kainek nie przesadzasz
  
 
Cytat:
2007-09-18 10:22:23, ZieleTDH pisze:
Ty kainek nie przesadzasz



nie
  
 
ano mk4 u mnie to od tygodnia historyja. Konkretnie to skrzynka od 1,4 cfi do 1,8 105 kucy. Wczoraj jak jechałem do pracy, moj 1,6 105koni który przełożyłem do nowego dyliżansu, wziął i się spi.... Pękł mu korbowód w pierwszym tłoku i zrobiła się dziura na pięść w bloku silnika. Teraz na szybkiego muszę coś włożyć a ten mi się trafił w całkiem niezłej cenie za komplet bez alternatora i rozrusznika.
  
 
inne przelozenia beda i tarcza sprzegla ma 190 mm w 1,4 a dla 16v BD w WKiŁ
  
 
Cytat:
2007-09-18 10:08:26, kainek pisze:
wzialbys napisal z jakiego silnika do jakiego a nie ze: z silnika CVH (Compound Valve Hemispherical), czyli ze sferyczną komorą spalania do DOHC (ang. Double Over Head Camshaft - dwa wałki rozrządu w głowicy)



Kainek za duzo ksiązek- IJWANN


[ wiadomość edytowana przez: RemikGT dnia 2007-09-18 12:06:24 ]

[ wiadomość edytowana przez: RemikGT dnia 2007-09-18 12:07:14 ]