[x1/9] Nowy nabytek x1/9

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco









































[ wiadomość edytowana przez: CarvMachine dnia 2008-04-22 11:10:19 ]
  
 
mnie się podoba. do malutkich poprawek, ale ogólnie spoko. Mogę się dowiedzieć w jakich kosztach zamknął sie zakup pojazdu. Nie musi być może być na pw.
  
 
oddam ci siostre za tą fure
  
 
Cytat:
2008-04-16 16:14:41, JOZEF_STALIN pisze:
oddam ci siostre za tą fure




Czyją siostrę...
Ty nie masz siostry...
  
 
stryjeczna ale więcej u mnie siedzi niż u siebie w domu
  
 
ale brzydalos fajna za to deska lak w countachu
  
 
W cipke jest
  
 
Chłopie co Ty masz za serwer! Te fotki się dłużej ładują niż nasza-klasa

A autko kozackie
  
 
fajna fura

ale zmień server fakt nasza-klasa szybciej się ładuje
  
 
ładny ładny tylko te amerykanckie akcenty i długie zderzaki po ch**u są, ale to dla ludzi bez gustu więc nie ma co się dziwić. Pozatym w pyte napisz cos więcej o tym iksie
  
 
ładny ładny
  
 
Dobra ta coca-cola zero ? Czy to light w nowym opakowaniu ?
  
 
gdzie on ma usadowioną chłodnice i jaka to pojemność?
  
 
One były 1.4? dobrze kojarzę?
  
 
A nie 1,3????
  
 
a nie 1.5 ? ;D to moj sasiad ale mam problemy z pamiecia ;p tak ze moge nie pamietac jaka to pojemnosc fura zacna najwazneijsze ze malo pognita tzn nie widac zeby byla pognita ;d jeszcze od spodu tego nie widzialem ale z zewnatrz jak najabardziej ok ;]
  
 
Hej

Maliniak czasami mam drobne przejsciowe problemy z pamiecia ztad ta coca cola.Wiec tak silnik 1500 (ten sam blok co w 128, ritmo i starym uno ) na wtrysku (wersja amerykanska). Rocznik 1988, buda trzyma sie swietnie jedynie prog potraktowalem farba i mala dziure w podlodze bagaznika znalazlem. Chlodnica z przodu szeroka bardzo niska, przez srodek auta ida mosiezne albo miedziane rury do chlodnicy zabudowane w tunel.

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2008-04-16 23:38:32, Koniu pisze:
Dobra ta coca-cola zero ? Czy to light w nowym opakowaniu ?



Cola zero zdecydowanie lepsza niz light co do coli jestem bardzo wybredny takze polecam

Co do auta zance, zawsze bardzo mnie fascynowało