Dom Dziecka - akcja charytatywna - Strona 1.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2007-09-26 22:12:44, kainek pisze:
ale na takie P2 to jakis 98 albo ME



Raczej 98. Me to straszny shit.
Co masz Kainku?


[ wiadomość edytowana przez: _unnamed dnia 2007-09-26 22:15:19 ]
  
 
Cytat:
2007-09-26 22:15:00, _unnamed pisze:
Raczej 98. Me to straszny shit. Co masz Kainku?



sie nei bede glosno przyznawal
  
 
No i co z tymi kompami?

Słuchajcie - jak ktoś ma jakieś oprogramowanie legalne i chce się go pozbyć (OS, pakiety biurowe, gry!) to proszę się zadeklarować w tym wąteczku.
  
 
U mnie znalazłaby się jakaś klawiatura, coś tam do kompa, obudowa. Mam w garażu kompa jako dawcę organów. Z tego co pamiętam co jakiś czas zawieszała mu się płyta główna, nie działą zasilacz chyba i wentylator. Karta grafiki jest OK, sieciowa, napęd, co tam jeszcze jest powinno działać. Mogę to wysłać. Daj znać na priv.

A wczoraj sobie pomyślałem że mógłbym oddać na taki cel akwarium z kompletnym wyposażeniem, mogę nawet dokupić książkę o rybkach, tylko taki kawałek to ciężko dowieźć albo wysłać kurierem z wodą...
  
 
Ho - do wysyłki to jeszcze pewnie potrwa. Na razie zbieramy deklaracje chętnych.
  
 
Jeśli chodzi o mojego posta, to ja miałem na myśli wysyłkę do Ciebie, żebyś może odzyskał z tego sprzętu jakieś potrzebne części
  
 
No ja mam już gotowy zestaw - więc tych "organów" nie miałbym gdzie dorzucić...
  
 
Na razie nic nie wiadomo bo koleś który jest przewodniczącym komisji, która ma to "zezłomować" jest na zwolnieniu. jak będę coś wiedział to dam znać.
  
 
Pytanko.Czy coś ruszyło?
Oprócz kompa _unnameda i moich słodyczy nic do mnie nie dotarło...
Użalacie sie nad psem którego jakiś psychol zagłodził, to bardzo zacne.Jest to ważne.Ale proszę pamiętać że i my możemy komuś pomóc.... .Apeluję o przysyłanie słodyczy ,środków higienicznych itd. do mnie.Chciałbym pojechać przed świętami do naszego DD w Skarżysku i zrobić frajdę dzieciakom.
Adres dostępny na priv.
  
 
Cytat:
2007-11-11 05:12:34, radex70 pisze:
Pytanko.Czy coś ruszyło? Oprócz kompa _unnameda i moich słodyczy nic do mnie nie dotarło... Użalacie sie nad psem którego jakiś psychol zagłodził, to bardzo zacne.Jest to ważne.Ale proszę pamiętać że i my możemy komuś pomóc.... .Apeluję o przysyłanie słodyczy ,środków higienicznych itd. do mnie.Chciałbym pojechać przed świętami do naszego DD w Skarżysku i zrobić frajdę dzieciakom. Adres dostępny na priv.



Otóż to.
Zdecydowanie w tym miesiącu lub najdalej na początku grudnia trzeba by całą akcję zakończyć, by zdążyć "przed Mikołajem".
  
 
Koledzy ja do tego kompa mogę dołożyć głośniki
  
 
Ewentualnie mam również WINDOWS XP HOME EDITION orginał
i nagrywarkę DVD

[ wiadomość edytowana przez: gumis252 dnia 2007-11-12 19:45:06 ]
  
 
Poszedł priv do Radka.
  
 
czołgiem załoga - Pepsi sponsorship działa!

ja mam takie rzeczy ktore moge oddać:
-płyta główna MSI K7T Turbo
-procek Duron 800Mhz
-mam też obudowę ale to big tower (dosc wielkie) + zasilacz
-karta graficzna GeForce MX200 32MB
-dysk hmm 30GB
-klawiature chyba znajde jakąs
-BRAK: RAM (Sdram) oraz myszki oraz monitora oraz CD-romu

czy ktoś z was mialby moze chociaz 256ramu i CD zeby dorzucić i ew monitorek (niestety mialem 17 ale juz oddałem)...

pozdrawiam
krzych
  
 
CD by sie znalazlo tyle ze w poznaniu lezy obecnie
  
 
a jak ogolnie wyglada sprawa organizacyjna? bo ja moge zlozyć tego kompa i oddac go na spocie we wro komuś tylko czy ktoś potem w drodze jest w stanei dorzucić ram i cd i sprawdzić przed oddaniem do DD?

pozdro
  
 
Ja mam zbędna klawiature i mysz do tego mogę dakupić troche łakoci
  
 
no to w zasadzie brakuje juz tylko ramu i monitora sprawdzać czy nie macie pochowanych gdzies zbednych ramów SDRAM :p bo u mnie same ddry siedzą a nie mam kaski zeby dokupić
  
 
Ja mam chyba jakąś nagrywarkę CD
  
 
Jesli mozna wtracic ... mam joystick do PC, do tego troche gier niestety raczej starsze (wszystko oryginaly w wersji niemieckiej) ... jesli sie nada to chetnie oddam dla dzieciakow.