Nierówna praca

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.

Mam nastepujący problem z moim essim. Dzis wrocilem z trasy i bylo ok, podjechalem do znajomego zostawilego na 5 minut i zszedlem i odpalilem i ku mojemu zdziwieniu essi zbuntowal sie tzn, strasznie nierowno pracuje pierdzi obroty niby sa ok ale nie jest to rowna praca, co to moze byc?? przy kazdym dochamowaniu modle sie aby mi nie zgasl, jak jade to wszystko jest ok, przyspiesza i zbiera sie tak samo tylko na wolnych obrotach dziwnie pracuje co to moze byc, prosze o pomoc
  
 
Silniczek krokowy?? A zachowuje sie tak samo na wysokich jak i na niskich obrotach?? Tzn nierówno chodzi?
  
 
jesli jest na wysokich obrotach jest wszystko ok, silniczek krokowy niedawno był czyszczony, wydaje mi sie jakby nie pracowal na wszystkie gary, tak dziwnie nim telepie i pierdzi
  
 
dzisiaj rano probowalem go odpalic wszystko jest ok do momentu dopuki jest na ssaniu gdy obroty spadaja ponizej 1500 obrotow zaczyna pierdziec i gasnie
  
 
Jeśli wykluczasz ze to świece i paliwo to zacznij od przewodów zapłonowych i przejdz do krokowaca
  
 
wina lezala po stronie odlaczonego wezyka ktory robilpodcisnienie odlaczyl sie