Angel Eyes MK7 - Nurtujące pytania. - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2013-03-09 08:13:43, cukru1 pisze:
A co do dowodu to można sie ratować zmianą na normalne żarówki na miejscu jeśli "piesek" będzie uprzejmy a czemu niby zakaz jest wsadzania HID ?? bo chyba nie przez to że są plastikowe??!!



Bo nie mają homologacji na zestaw hid
  
 
Cytat:
2013-03-09 08:13:43, cukru1 pisze:
A co do dowodu to można sie ratować zmianą na normalne żarówki na miejscu jeśli "piesek" będzie uprzejmy a czemu niby zakaz jest wsadzania HID ?? bo chyba nie przez to że są plastikowe??!!


to ze jakis palkaz ma wenne i pozwoli ci zmienic zarowki na ori to tylko jego widzi mi sie... znam przypadek zabrania dowodu i wezwania lawety
zastanowmy sie czemu ksenon w nowym aucie to wydadek rzedu 2-3 tysi jesli nie wiecej ? poziomowanie reflektorow, spryskiwacze, same reflektory ktore maja inna budowe niz te na zwykle zarowki bo musza spelniac konkretne normy... wiec myslisz ze za 450+ 200 zl bedziesz mial wszystko tip top ? sam dobry zarnik do ksenonu to 250 zl
  
 
Cytat:
2013-03-09 11:08:51, Wymiot pisze:
to ze jakis palkaz ma wenne i pozwoli ci zmienic zarowki na ori to tylko jego widzi mi sie... znam przypadek zabrania dowodu i wezwania lawety zastanowmy sie czemu ksenon w nowym aucie to wydadek rzedu 2-3 tysi jesli nie wiecej ? poziomowanie reflektorow, spryskiwacze, same reflektory ktore maja inna budowe niz te na zwykle zarowki bo musza spelniac konkretne normy... wiec myslisz ze za 450+ 200 zl bedziesz mial wszystko tip top ? sam dobry zarnik do ksenonu to 250 zl



Wiem że to nie będzie legalne i wiem ile kosztują org żarniki i wiem też że te lampy nie maja homologacji a z Pieskami to jest różnie. Tylko po prostu chciałem założyć Angel Eyes ale czytałem na forum że na zwykłych żarówkach kiepsko świecą i dlatego ten xsenon.
  
 
to teraz jeszcze raz poczytaj co inni napisali wyzej, nikt nie napisal ze angele swieca zle na zwyklych zarowkach.
  
 
mnie osobiscie kiedys policja zatrzymala "bo mam ksenon" a prawda taka ze nowe reflektory i dobre zarowki