Gazowe Al-Ko

  szukane wyrażenia:   gaz
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Udało mi się znależć amortyzatory gazowe Al-Ko po niezwykle korzystnej cenie :
przód 110 zł tył 90 zł ( jak na razie !!! ). Gdyby ktoś z Was był chętny na zakup
to mogę go zrealizować (chyba, że coś się zmieni).
  
 
No ja musze na tył coś trwardego wrzucić, a więc jestem chętny..
  
 
za tą cenę proszę o komplet (tył i przód)
gdyby coś kontakt kom. w profilu
liczę że nie blefujesz
  
 
Panowie nie chcę nikogo namawiać ale Witek może załatwić we Wrocławiu amorki tylne za 179zł za dwie sztuki. Ja dzisiaj w Warszawie usłyszałęm cenę sprzedaży 139zł za sztukę!!!
Zamówiłem więc u Witka i mam nadzieję cieszyć się nowym tyłem już w tym tygodniu....
  
 
Dobra cena. Normalnie jest za około 110

Wawa to zawsze szokuje...

A NK normalnie chodzą po 90 zł/szt
  
 
A gdzie w Trójmieście można kupić NK?
  
 
Cytat:
2003-07-02 18:10:09, hacki pisze:
A gdzie w Trójmieście można kupić NK?



Alko w wejherowie
Alko w Rumii
Może tutaj.

Poszukam i jak znajdę to podam
  
 
A może by tak obecnie użytkownicy amorkow alko potwierdzili jak i m sie jeździ..?
  
 
Ja miałem AL-KO w BMW - co prawda olejowe a nie gazowe i naprawdę fajnie się jeździło, a teraz mam Espero i jeszcze fabryczne (135 kkm)-ale nie wiem w jakim są stanie. Trzeba będzie wymienić i napewno kupię sobie AL-KO!

PZDR.
  
 
Jak dla mnie na dlugie i proste drogi olejowe sa dobre. Luks jazda, plynie sie wrecz po szosie. Na zakretach trzeba zwolnic. A wertepy jakos lzej sie pokonuje ...nie jak traktorem ...Mysle, ze w przyszlosci zaloze olejowe lub olejowo-gazowe np. po to zeby podniesc tyl
  
 
Cytat:
2003-07-03 21:34:28, rjsunset pisze:
Jak dla mnie na dlugie i proste drogi olejowe sa dobre. Luks jazda, plynie sie wrecz po szosie. Na zakretach trzeba zwolnic. A wertepy jakos lzej sie pokonuje ...nie jak traktorem ...Mysle, ze w przyszlosci zaloze olejowe lub olejowo-gazowe np. po to zeby podniesc tyl



Wszystkie amortyzatory, które nazywamy potocznie gazowymi, sa w rzeczywistości olejowo gazowe
  
 
Hmmm - mi gosc w ASO mowil cos zupelnie innego....czyzby mi ciemnote wciskali???
  
 
MaciekGT, czy masz już Al-Ko ? Czy ewentualnie jakieś informacje na ich temat możesz już ujawnić ?
  
 
Niestety jeszcze nie mam, czekam aż Witek odbierze je z hurtowni we Wrocławiu. Choć jak słyszęłm akurat nie mają teraz tyłów a ja właśnie potrzebuję na tył..
Jak tylko je zamontuję to pochwalę się jak wypadają w porównaniu do Sachsów
  
 
Panowie mam nowe Alko!!!!!!!!! Wicio jewst wielki za coś 190zł z przesyłką mam nowe amorki..
Może ktoś chce fotki mi zrobić, póki leża sobie..??
  
 
Cytat:
2003-07-15 19:11:10, MaciekGT pisze:
Panowie mam nowe Alko!!!!!!!!! Wicio jewst wielki za coś 190zł z przesyłką mam nowe amorki..
Może ktoś chce fotki mi zrobić, póki leża sobie..??




Czekamy na wrażenia
  
 
Kurde to nie ja pomogłem (choć chciałbym wreszcie komuś pomóc - więc wychodzę z domu przeprowadzić jakąś babcię przez jezdnię )
pozdrawiam hm... wicio
  
 
No wiesz nie jeden Witold w tym kraju....
Akurat w tym przypadku miałem na myśli Daddy'ego. Jeszcze raz dziękuje mu za pomoc w zakupie amorków!!!
  
 
daddy - ja się będę pisał na cały komplet, tylko jeszcze raz potwierdź cenę.
  
 
to jasne jak słońce, ale dajmy na to ktoś się zasugeruje "wiciem" i napisze do mnie z prośbą o takie amorki i wynik będzie taki, że on straci czas (bo nie mam dostępu do tak tanich części) a ja się sfrustruję - bo nie będę mógł pomóc.
a mój post nie był zaczepką, a jedynie chęcią pogwarzenia
pozdrawiam wicio
P.S. Mam natomiast dostęp np. do taniego offsetu