Szybki elektryczne - astra i omega

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam serdecznie - mój pierwszy post tutaj i prosze o ciepłe i wyrozumiałe przyjęcie.
Pytanko mam jak sadze banalne:
czy mechanizm szyb elektrycznych przód z omegi pasuje do astry classic????
Mam mozliwosc kupic taki za kilka pln ale nie chce anulowac sobie kasy na cos co nie bedzie do mojego asterixa pasowało..
  
 
Witam to mój drugi he he
A czy drzwi od Omeśki pasują ??
Tak samo mechanizmy. Mam katalog f-my Anlero
i tam Astra występuje razem z Kadetem -ale niewidzialem
takowych w Kadecie
pozdrawiam
  
 
Witam. Na wstepie dziękuje za odpowiedz chociaz zupełnie nie na temat.
Chyba kolega ma kłopoty z czytaniem. Pytałem o adaptacje /przekładke, być moze przeróbke mechanizmu elektrycznych szybek (sadze ze nozyce zostaja dochodzi do tego silnik, sterowania i jakas przekładnia/- jak ktos robił, zagladał, przerabiał wie o co chodzi i podzieli sie uwagami...
A ABSOLUTNIE nie mam zamiaru zamieniac drzwi od astry na drzwi od omegi jak mi kolega sugeruje.
Bez urazy, nie mam tutaj zamiaru nikogo obrazac ani osmieszac, ale tak własnie odebrałem post kolegi wysłany w odpowiedzi na moje pytanie.
Pozdro DreaD

[ wiadomość edytowana przez: DreaD dnia 2002-09-03 23:39:20 ]
  
 
raczej nie bedzioe to pasowac, omega ma toche wieksze drzwi a co zatym idzie troche inne rostawy otworow,( astra ma chyba inny mechanizm ale niewiem tego na 100procent).Ja mam vectre i puscily mi nity w mocowaniu mechanizmu (pez co sie wygial)
i ponowny montarz wykonalem z trudem po zatym malo miejsca.
syba chodzi troche wolniej i z lekkim zacieciem.
Ale jesli jest to tanie to moze warto sprobowac. Jak mozesz podaj cenne jesli nie bedziesz bral chetnie bym sie tym pobawil(jesli kosztuje nieduzo).
odpisz czy to tylko przud czy tez tyl i czy ma przelaczniki do sterowania razem z kablami
Jacek
 
 
raczej nie bedzioe to pasowac, omega ma toche wieksze drzwi a co zatym idzie troche inne rostawy otworow,( astra ma chyba inny mechanizm ale niewiem tego na 100procent).Ja mam vectre i puscily mi nity w mocowaniu mechanizmu (pez co sie wygial)
i ponowny montarz wykonalem z trudem po zatym malo miejsca.
syba chodzi troche wolniej i z lekkim zacieciem.
Ale jesli jest to tanie to moze warto sprobowac. Jak mozesz podaj cenne jesli nie bedziesz bral chetnie bym sie tym pobawil(jesli kosztuje nieduzo).
odpisz czy to tylko przud czy tez tyl i czy ma przelaczniki do sterowania razem z kablami
Jacek
 
 
katalogowo rzecz biorąc podnośniki są na 100% inne. Jak spojrzeć na rysunki w EPC, to też są różne. Ale to tylko rysunki...
A tak od siebie: wątpię żeby podeszły z Om.B do Astry F/Classic