Zabudowa woofera i wzmaka w bagazniku by kiepas96 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Suchii mi chodzi o to ze w cienszej płycie mi lepiej grało niz w tej co mam teraz a rozchodzi sie o kilka mm nie pamietam juz dokładnie o ile

a Tobie kiepas96 musze przyznac ze fajnie Ci wyszło ja mam skrzynie i wzmacniacz na luz wpakowany ale moze tez zrobie sobie zabudowe na sam wzmacniacz
  
 
dzieki, zawsze to jakoś wygląda ten bagażnik
  
 
Tak jak mnie kiedyś pytano tak i ja teraz zapytam: A co z chłodzeniem wzmacniacza?
  
 
narazie jeszcze pleksy niemam ale jak bede ja montował to na tujekach tak że będzie szpara dla powietrza albo jakis wentylator komputerowy. A w sumie ten wzmacniacz sie tak nie grzeje
  
 




Tak, panel przedni juz docelowy, wstawiłem wentylator z pc
Panel nie jest przykrecony bo nie chce z zewnątrz śrub, co polecacie, jakiś inny system montażu, myślałem o rzepach




[ wiadomość edytowana przez: kiepas96 dnia 2007-10-26 23:32:30 ]
  
 
[quote]
2007-10-26 20:39:05, kiepas96 pisze:
Tak, panel przedni juz docelowy, wstawiłem wentylator z pc Panel nie jest przykrecony bo nie chce z zewnątrz śrub, co polecacie, jakiś inny system montażu, myślałem o rzepach [ wiadomość edytowana przez: kiepas96 dnia 2007-10-26 23:32:30 ]
[/quote

śruby warto dać, możesz je wkręcić głębiej, albo dać zaślepki, jak trafisz na złodzieja, to zawsze trochę czasu straci a możesz nad nie zdąży ukraść. Zabudowa ciekawa, a nie puka/stuka nic tam nic podczas jazdy?
  
 
nic nie stuka wszystko jest przez tapicerke gumy pianki itp przykręcone. Nie chcę srub
  
 
Cytat:
2007-10-27 23:38:35, kiepas96 pisze:
nic nie stuka wszystko jest przez tapicerke gumy pianki itp przykręcone. Nie chcę srub



widziałem na forum montaż na małych płaskich magnesach ścianki, może coś takiego?, w innej zabudowie na kołkach drewnianych.
  
 
myślałem o takich bolcach z tapicerek Klik no i drewianych kołkach też można by coś pomyśleć

  
 
jak dla mnie to jeden wentylatorek to za malo, zwlaszcza ze masz sciane czolowa "ocieplona" obiciem i szczelnie przylega..
Pusc go na 1godz na pelny ogien i przyloz reke pod wentylator, zobaczysz jakie gorace powierze wychodzi, potem sciagnij wieko i doknij wzmaka..
Moim zdaniem przy tak zabudowanym wzmaku, dobrze dac 2 wiatraki po przeciwnej stronie, jeden dmucha do srodka, drugi wyciaga powietrze.. Taka cyrkulacja chlodzaca wzmacniacz..
  
 
o dziwo nie jest jak piszesz, akurat ten wzmacniacz nie oddaje takiego ciepła sprawdzałem to już pare razy ale jest ok, nawet obniże mu napięcie bo troszke buczy


[ wiadomość edytowana przez: kiepas96 dnia 2007-10-31 23:01:20 ]
  
 
Cytat:
2007-10-22 13:44:43, kiepas96 pisze:
jak przyciemnić plexi? kolor załatwie podświtleniem



pytanie moje jak sie nazywa ten material ?
potrzebuje wlasnie cos takiego.. najlepiej z podbiciem... patrzac na allegro nie ma nic takiego ;/ welur sam cieniutki brzydki...a dla mnie najchetniej takie cos plus gabeczka pod spod

moze ktos pomoc ?
  
 
Bardzo ładny projekt
Nareszcie w Rybniku pojawiają się dobrze zrobione auta!!
też myślałem nad zabudowa ale w sedanie to nie wygląda już tak ciekawie.
Zastanawia mnie jedna żecz, napisałeś że lubisz hh z głębokim basem.
Ciekawi mnie jak nisko ta konstrukcja tak naprawdę zejdzie??
A co z BR ??


Co do tego że skrzynia zamknięta do szybkiej muzy itp....
Ja słucham hh i lubie niskie zejśće natomiast wychodze z załozenia że jeśli bas ma sie przeciągać w kawałku to juz realizator się o to postarał...więc ja preferuję zamknięte, szybkie suby.

Audio buduje dla siebie a nie dla wykresów z Winisd...

Sęs powyższego jest następujący, to Tobie ma się podobać , ty będziesz tego słuchać.




Pebes , proszę Cię nie siej zamętu, jak nie masz do tego ucha to nie wypowiadaj się, ja właśnie skończyłem suba do kina domowego w którym ścianki mają 18 mm a przednia jest klejona na prasie z 18 mm wióry i 12 mm mdf-u , 5 poprzeczek usztywniających itp , a ty twierdzisz że jakbym to zrobił z 12 mm wióry to by lepiej zagrało??
  
 
A jak wymienisz zarowki w lampie??