Szyby elektryczne

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
tak jak w temacie chodzi o to że kiedys jak przytrzymałem wyłącznik szyby automatycznie opuszczały sie w dół lub w góre a pewnego dnia gdy chciałem opuścić szybe to tak jak długo trzymałem przełącznik tak opuszczały sie... co sie stało?
  
 
popsiuło się
  
 
Miałem to samo ale u mnie po przestanej nocy w garażu wszystko jest ok.
  
 
Cytat:
2007-10-15 18:56:28, piter771 pisze:
tak jak w temacie chodzi o to że kiedys jak przytrzymałem wyłącznik szyby automatycznie opuszczały sie w dół lub w góre a pewnego dnia gdy chciałem opuścić szybe to tak jak długo trzymałem przełącznik tak opuszczały sie... co sie stało?



Zamknij do końca i przytrzymaj przycisk jeszce jakies 3 sekundy dłużej - powinno sie zaprogramowac.
  
 
dzieki zaraz sprawdze i dam znać
  
 
wielkie dzieki pomogło, kolego Arty przy okazji stawiam browka
  
 
Kolegi słuchajta: te przyciski do opuszczania szyb są programowalne. Proszę zrobić mały eksperyment. Należy na parę sekund odłączyć akumulator, gwarantuje że pojawi się taki objaw jak u Pitera771, czyli jak długo trzymasz tak długo szyba jest w ruchu. Wystarczy włączyć zapłon i wcisnąć przycisk do opuszczania szyb na ok. 3 skundy i wraca ustawienie że po jednym naciśnięciu szyba opuszcza się bądź podnosi do końca. (to taka informacja na przyszłość) Pozdrawiam