[126p]Maluch Dombrola Maxi reaktywacja - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tak był na KAMIONACH dokładnie 4 wrzesnia 2005 6 KRYTERIUM KAMIONKI pierwszy raz widziałem malca na trójkącie właśnie tego .
www.pieszyce.pl/?s=gallery&id=96
Fajny patent miał z tylną tablicą na zawiasach
  
 
Cytat:
2007-10-21 12:32:00, Tomecki_b-b pisze:
A co to za blacha pomiędzy prawym tylnym kołem a tłumikiem?


to nie blacha,to tak jakby chlapacz tyle ze zamontowany wlasnie tam coby spod kół nie leciał syf błoto itp nasilnik przynajmniej tak mysle ze do tego to sluzy
siatka bedzie na czarno, narazie jest spasowana i dokrecona zeby zobaczyc czy przypasuje.
przod stoi wysoko bo jest przespawana belka przednia tak ze jest 2-3 cm wyzej.
a tablica jest i przednia i tylna na zawiasach.
a i dwa dodatkowe halogeny znalazły sie tam gdziemówiłeś daroo, czyli pod zderzakiem

[ wiadomość edytowana przez: toki dnia 2007-10-21 14:28:54 ]
  
 
Pamiętam jak to auto widziałem pare lat temu w Tomaszowie, jeszcze jako 650 to już by straszny pocisk, a później jako 900 to jużkopara opada.
  
 
Cytat:
2007-10-20 15:18:13, HEMIGTX pisze:
Przód zdecydowanie za wysoko,jakieś 4cm niżej i było by ok.



Spoko ,wysokosc jest dobra , to zludzenie .
Jak skladalem mu bude swiadomie podnieslimy troche blotniki zeby przy rajdach asfaltowych opony nie zachaczaly o ranty .
Pozdro
  
 
ok, 500km zrobione- awarii brak więc myśle ze mozna zacząć upalać. Jedyne co to łożysko oporowe troszke hałasuje ale to myśle że jeden z tych drucików puścił.
A, no i rozglądam się za nowym silnikiem bo ten to nie wiem skąd jest wzięty. dymi po h*** na niebiesko. ale jak kupie nowy to i tak wsadze dop[iero jak ten klęknie.
Także mechanicznie wszystko zrobione, została kosmetyka
  
 
Mam fotki wnetrza z kamionek jeśli jeszcze to potrzebne. pozdro
  
 
Pamiętam jak kiedyś oglądałem filmik przekornie zatytułowany bodajże "umierające 900?" czy jakoś tak, auto upalało parę minut na około beczki, dobry kozak był.
  
 
Cytat:
2007-10-26 19:32:53, toki pisze:
ok, 500km zrobione- awarii brak więc myśle ze mozna zacząć upalać. Jedyne co to łożysko oporowe troszke hałasuje ale to myśle że jeden z tych drucików puścił. A, no i rozglądam się za nowym silnikiem bo ten to nie wiem skąd jest wzięty. dymi po h*** na niebiesko. ale jak kupie nowy to i tak wsadze dop[iero jak ten klęknie. Także mechanicznie wszystko zrobione, została kosmetyka



Wymian same pierscienie , bez dotykania panewek , gowica byla robiona na tip top , Koszt calego remontu zamknie sie w 150 zł .
Pozdro
  
 
Cytat:
2007-10-27 00:39:31, ISO-lator pisze:
Pamiętam jak kiedyś oglądałem filmik przekornie zatytułowany bodajże "umierające 900?" czy jakoś tak, auto upalało parę minut na około beczki, dobry kozak był.



To ten filmik

http://video.google.pl/videoplay?docid=5845256109554110946&q=kuner


Historia tego filmu jest taka , ze po jakims treningu przed zblizajacym sie rajdem do wymiany byla skrzynia , opony i pierscienie , tak czy tak auto bylo do roboty , wiec zaczalem sie wyglupiac . Pozwstaly wtedy zaklady ile da sie zakrecic baczkow za jednym razem .
Policzcie sami )
(Uprzedzajac pyatania: Auto nigdy nie mialo szpery. )

Pozdro
  
 
http://video.google.pl/videoplay?docid=5845256109554110946&q=kuner

tak bedzie lepiej

A tam widac Zocha jeszcze Marcina chyba i kogo tam jeszcze z podsypujacych piasek
  
 
Cytat:
2007-10-27 12:51:18, Mariusz126p pisze:
http://video.google.pl/videoplay?docid=5845256109554110946&q=kuner tak bedzie lepiej A tam widac Zocha jeszcze Marcina chyba i kogo tam jeszcze z podsypujacych piasek


Widac Żocha , Tomasza i Marcusa , i nikt nie podsypywal piasku
  
 
jakieś 11-12 bo sie zakręciłem hehe
  
 
11 i 3/4
pozdrówcie dilera tamtych biegających chłopaków
  
 
1000 km zrobione bez awarii.
środek w 80% złożony, kubły szelki itp został tylko licznik ale z tym będą małe kombinacje.
silnik dalej kopci troszke na niebiesko, buta zdaje się ma troche mniejszego niż inne 899 no i oleju ubywa ale to akurat najmniejszy problem.
lakier już dobrany i czekam na troche wolnego żeby go prysnąć.
btw dziwnie sie czuje jak przechodnie tak sie na mnie gapią jak tym jade
a no i gadżet nowy jest, wydech z kwasóweczki od kolektora do końca (czyli niedużo )
  
 
Witam odswierzam temat zostałem nowym włscicielem kiedyś zwanego MAXI

Auto jest zaniedbane ale juz zamontowałem w nim Bilsteiny w Poniedziałek otrzyma nowy lakier oraz lewe drzwi bo sa w opłakanym stanie przewody hamulcowe od przednich zacisków wleką sie po asfalcie czeka mnie sporo pracy

przegląd 100 zł Oc 400 zł Spojrzenie Dombrola jak przyjadę na Eko bezcenne za wszystko inne zapłacisz karta Mastercard


nowe fotki auta po lakierze około srody
  
 
Cytat:
2007-11-09 01:06:31, Piter_Solution pisze:
przegląd 100 zł Oc 400 zł Spojrzenie Dombrola jak przyjadę na Eko bezcenne za wszystko inne zapłacisz karta Mastercard



no napewno bezcenne

powodzonka
  
 
dombrol i piter chyba najlepiej ogarniali tom maszyne wiec jest w dobrych lapkach
  
 
poprawka. Dombrol zdecydowanie najlepiej ogarniał tą maszynę

Jak będziesz go maliwał Piter? biało niebieski czy jakaś inna inwencja?
  
 
zdecydowanie Dombrol ogarniał sprzeta 100 razy lepiej

Srodek na biało zresztą juz polakierowany



malowanie zewnetrzne oczywiscie biało niebieski nie widze innej opcji
  
 
ej to kto jest wkoncu wlascicielem tego auta,??? temat zalorzyl toki zee go kupil a teraz piter pisze ze go ma ??? a co chodzi bo albo cos przeoczylem albo toki i piter to jedna i ta sama osoba albo juz nic nie wiem