Łada 2103 1500 77" Lanc - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
i też czasami rozrywają mięso przy kontakcie z pieszym.



p.s. dzis wysłałem atrapę i dwa kły. niestety kły nie są ładne. trochę musisz pastą tempo popracować. na jednym obłazi chrom ale jak załozysz gumę to będzie OK.


atrapa ma małe pęknięcie ale myslę że bez wpływu na ogólny wygląd. małe wżrery w chromie ma praktycznie każda po kilku sezonach uzytkowania. pasta tempo i będzie ładnie
  
 
Cytat:
2007-10-26 14:35:10, rogacek pisze:
i też czasami rozrywają mięso przy kontakcie z pieszym. p.s. dzis wysłałem atrapę i dwa kły. niestety kły nie są ładne. trochę musisz pastą tempo popracować. na jednym obłazi chrom ale jak załozysz gumę to będzie OK. atrapa ma małe pęknięcie ale myslę że bez wpływu na ogólny wygląd. małe wżrery w chromie ma praktycznie każda po kilku sezonach uzytkowania. pasta tempo i będzie ładnie



Szukamy jeszcze tych okularów - bo tego tez nie mamy. Mam nadzieje, ze po odkreceniu atrapy nie znajdziemy jakich przeróbek, ktore mialy na celu umozliwienie dostosowanie atrapy od 2106
  
 
Cytat:
2007-10-26 14:59:27, Leszek_Gdynia pisze:
Szukamy jeszcze tych okularów - bo tego tez nie mamy.


okulary niedawno widziałem na allegro w ładnym stanie!poszukajcie
  
 
Rogacek, mwarchalowski: Dziekuję za objaśnienie

Kły (ogólnie chromy) jest możliwe wiertarką (z drucianym krążkiem) polerować (ale jescze nie wiem, jak długo to wytrzyma.... nad ćwierć roka to już wygląda pięknie... )



[ wiadomość edytowana przez: Ladusa dnia 2007-10-27 23:35:35 ]
  
 
Mylisz polerkę (dogładzanie warstwy wierzchniej za pomoca pasty i gąbki/szmaty) i zdzieranie farby/lakieru/chromu z metalu, co tylko przez chwile daje "połysk", ale tak naprawde poprostu rysuje powierzchnię
  
 
Gratuluję zakupu. Trochę pracy i będzie ideał.
Myślę jednak, że lepiej pozostać przy oryginalnych parametrach, tzn. oryginalne felgi, oryginalne parametry zawieszenia itd. Jak dla mnie dobrze zachowany klasyk, oryginalny pod każdym względem to jednak lepsze wrażenie niż - chociaż klasyczny, ale mimo wszystko tuning.
Ale wiadomo że decyzja należy do Ciebie, zrobisz jak uważasz.
  
 
Cytat:
2007-10-29 15:58:49, Adam-Lancelot pisze:
Mylisz polerkę (dogładzanie warstwy wierzchniej za pomoca pasty i gąbki/szmaty) i zdzieranie farby/lakieru/chromu z metalu, co tylko przez chwile daje "połysk", ale tak naprawde poprostu rysuje powierzchnię



Nie mylim, tylko nie umiem dobrze po polsku się wypowiedzieć ... Wiem, nie jest to najlepszie, ale kiedy jest pod chromem rdza, pastą to już nie naprawiś...


[ wiadomość edytowana przez: Ladusa dnia 2007-10-29 19:02:22 ]
  
 
Cytat:
2007-10-29 18:59:25, Ladusa pisze:
Nie mylim, tylko nie umiem dobrze po polsku się wypowiedzieć ... Wiem, nie jest to najlepszie, ale kiedy jest pod chromem rdza, pastą to już nie naprawiś... [ wiadomość edytowana przez: Ladusa dnia 2007-10-29 19:02:22 ]



A no wtedy tak.


Rozrusznik naprawiony, ale wczoraj siadł mi akumulator...zupełnie
  
 
Właśnie byli u mnie Leszek z Moniką i na szczęście okazało się, ż eakumulator jest jeszcze sprawny i bezpieczni esię ładuję. Dam znać jakie będą rezultaty.
  
 
No czy ten akumulator jest sprawny to jeszcze nie wiemy... to sie sprawdzi jak sie podładuje akumulator i podłączy w aucie. Zobaczymy jaki ma prąd ładowania i jak wyglada pobor mocy na wylaczonym silniku.

A poniżej fotki z prawidłowym grillem teraz to auto wygląda przepięknie!!!



  
 
Witam
Bardzo ładna trójka ,ale nurtuje mnie jedno pytanie, po co zasłaniać jakas koszulką tablice rejestracyjna do zdjęć? Czym to jest spowodowane?
  
 
Zwlaszcza ze wczesniejsze zdjecia maja widoczna blache- no chyba ze traz jest inna.
A przy okazji chyba brakuje okularow na atrape- byl ostatnio 1den na allegro.
  
 
He he he chłopaki

Bluza na tablicy znalazła sie tylko dlatego, z sciagała całe światło i na zdjeciu nie było widac nic poza tablicą także nie ma się co doszukiwać drugiego dna. A tablice są ciągle te same.

Okularów szukamy - tego jednego z allegro przegapiliśmy. Znaczek tez nie jest od 3ki. No i jeszcze trzeba zmieć z tyłu kły (niestety brakuje jednego plastiku na kieł).

Potem wymiana oleju, świec i filtrów. Generalnie trzeba to auto całe uczciwie przejżeć. Wiadomo jak to jest jak sie kupuje używane auto.
  
 
Ale na wymianę oleju, świec i filtrów narazie nie mam kasy, więc nie jeżdżę dużo. Zobaczymy dziś jak będzie z akumulatorem. Co do okularów to podobno pasują od Fiata. Obserwuję teraz jedną aukcję gdzie sa za 60zł, ale może będe miał orginały... zobaczymy
a, no i umyć ją muszę jutro


[ wiadomość edytowana przez: Adam-Lancelot dnia 2007-11-01 12:03:28 ]
  
 
Auto nie umyte, ale za to usterka usunięta. Teraz nie powinie ci się akumulatro rozladować

Lada otrzymała oryginalne lusterko od strony kierowcy. Nie mtórys z trójkowiczów odsprzedać oryginalnego lusterka, bo chcemy założyć na praą stronę drugie. Dajcie znać jakby co.

Generalni musze sobie pozyczyć tą Ładę na szpan od Adama
  
 
Nooo teraz wygląda tak jak powinna jednak atrapa od szóstki pasuje tylko do szóstki
  
 
Łada już umyta i schnie soboe spokojnie w warsztacie (moim garażu). Niestety po umyciu zostały ślady od starych lusterek, ale to się spoleruje mam nadzieję. Tak jak już napisał LEszek: szukam orginalnego lusterka bocznego do 2103.
  
 






[ wiadomość edytowana przez: Leszek_Gdynia dnia 2007-11-09 17:36:07 ]
  
 
Jak widzicie zmieniłem blachy i na tył trafił jedyny słuszny - kwadrat
  
 
Cytat:
2007-11-09 17:46:55, Adam-Lancelot pisze:
Jak widzicie zmieniłem blachy i na tył trafił jedyny słuszny - kwadrat


do trójki na tył to obowiązkowo kwadratowa tablica-moja czeka na montaż!!