Proponuje ma³y zlocik w Bia³ymstoku!!!!!!!! - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosn±co malej±co
Niskoprofilówki w 2107-by³ Kaczor(pomaranczowa) czy Darek(granatowa)?
Co ugadaliscie w kwestii wyjazdu na zlot?
  
 
byl darek swoja granatowa niskroprofilowa ³adn±, autko prezentuje siê ciekawie. je¶li chodzi o zlocik to £azik wspomnia³ ze swoj± nivk± jedzie. ja do koñca nie wiem czy jade bo mi wypada zjazd w ten weekend kiedy odbywa siê zlot.
VoDz my nie znikali¶my tak szybko, ledwo wskazówka podchodzi³a pod 70 .
Je¶li chodzi o wode w ch³odnicy to nikt z nas jej nie mial a jak mia³ to koñcowka, my z Jackiem od razu po zlocie do Auchan po 5 literków wody pojechali¶my .
£azik serdeczne dzieki za wskazówki (spryskiwacze).
pozdr.
  
 
Ledwo 70? Chyba bede musial dokladnie przejrzec silnik ;] ze tak zamulony a co do zlotu ugadalismy tyle ze prawdopodobnie podzielimy sie na dwie grupy jedni w piatek drudzy w sobote £azik wspomnial ze zlot bedzie w piotrkowie ja na to ze w sulejowie i huk ziarno niepewnosci zasiane sevi mozesz mi na vodz@poczta.onet.pl podeslac numer do £azika bo duren ze mnie zapomnialem go zapytac
  
 
VoDz numer wys³alem, je¶li chodzi o zlocik to jest w Sulejowie tyle ze na kolejny dzien jest wypad do piotrkowa na male testy sprawno¶ciowe.

pozdr.
  
 
Poproszê fotki na meila
kurak2002@go2.pl
Co do wyjazdu,to oczywi¶cie mo¿emy jechaæ w sobotê rano,zawsze to bedzie taniej,bo odpada nocleg,jedzenie i picie na jedn± dobê.
  
 
No dla mnie to tez bardziej pasuje zwg. na prace mej narzeczonej no i dokladnie tak jak powiedziales jeden nocleg jedzenie i picie odpada na jeden dzien ja juz sie dostosuje gdyz me autko nie jest jeszcze w pelni odrestaurowane wiec wole jechac w grupie tak na wszelki wypadek
  
 
Sevi,dziêki za zdjêcia
  
 
Witam wszystkich
No i sta³a sie wielka kupa... Ca³y tydzieñ szykowa³em £adn± do malowania i farba siê zgryz³a z huj wie czym i lipa.. Ca³y poniedzia³ek walczy³em, zmywa³em co sie da³o, matowa³em czê¶æ od nowa (nie bardzo siê daje, bo lakier ¶wierzy) i znowu lipa - ju¿ nie wiem co jest grane. Wku&Y$&^ siê ostro i zostawi³em j± w gara¿u na tydzieñ - jak dobrze wyschnie to znowu matujê ca³± juz mi chyba rêce odpadn±. I kupie inny lakier i rozpuszczalnik, chocia¿ tamtego jeszcze wchuj zosta³o. A tak chcia³em byæ na tej Polibudzie...... No i nie wiem jak z wyjazdem do Sulejowa - wygl±da na to, ¿e mi obrona dyplomu wypadnie.
Biednemu to tylko chuj w dupe i wiatr w oczy...