Które auto rodzinne wybrać - wasze porady - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
nie wiem... ale wsiadajac do VW czuje sie jak w ciezarowce kamaz. Wokol wrazenie solidnosci - i nic poza tym. Zero stylu i finezji. Czysta ekonomia. I spytam ponownie - czy trzeba karac faceta za to, ze jest ojcem rodziny, a nie stac go na porsche?
  
 
"w domu Volvo na Pulawskiej" - heh moge się pochwalić,że podłogi w tym salonie robilismy jakies dzieciec la temu a że siędobrze sprawowoały - może lepiej niż samochody, które tam stoja - to potem z tego narodził siękontrakt mojego życia - Idea orange ale nie za łapówki - tylko za to,że potrafiłem solidnie złozyć ofertę- i co ??? da się????
  
 
No widzisz Adas! A mi sie taka ekonomicznosc niemieckich wozkow podoba! De gustibus non est disputandum

Choc z drugiej strony wizualnie np. Alfa 159 jest miodzio!
  
 
Cytat:
2007-10-24 22:44:29, krycho pisze:
No widzisz Adas! A mi sie taka ekonomicznosc niemieckich wozkow podoba! De gustibus non est disputandum Choc z drugiej strony wizualnie np. Alfa 159 jest miodzio!


Trzeba pamiętać i o tym,że jakość aut koncernu Fiata systematycznie się poprwia. A oszczędność i jakość silników diesla, zwłaszcza Multi-jet jest wcale nie gorsza od niemieckich TDi. Świadzczy o tym np. fakt, że silnik M-jet o poj 1300ccm i mocy 75/90 KM (montowany w Pandach i Grande Punto) został uznany za najlepszy silnik roku w klasie 1000 - 1400 ccm