DYSKUSJA NA TEMAT ZMIAN NA FORUM - Strona 9

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
moze i ja dodam swoją opinię. Po zmianach na forum moim zdaniem stalo sie mniej czytelne.Uczestniczę zarówno na tym forum jak i na forum www.astraklub.pl i uwazam iż www.astraklub.pl jest bardziej przejrzyste... z całym szacunkiem do OKP i uczestników. pozdrawiam wszystkich
PS. a może warto zasugerować się rozmieszczeniem tematów tak jak www.astraklub.pl?

[ wiadomość edytowana przez: Tommmy dnia 2007-11-25 15:24:31 ]
  
 
Widzisz Tommmy forum astraklub.pl postawione jest na phpBB
które umożliwia tworzenie wielu podfor,
natomiast OKP jest już takim podforem (nie mylić z potworem ) na motonews.pl
i tutaj możliwości konfiguracyjne mamy już bardzo ograniczone.

Zresztą wiele rzeczy które zawiera forum astraklub.pl jest zawarta na motonews.
Nic nie stoi na przeszkodzie aby zapisać się na inne fora.

pozdrawiam,
  
 
o raju!
dawno nie zagladalam a tu Taaaaakie dyskusje!
nie fajne nawet...
może zamiast wymagać od innych zaczniemy wymagać od siebie?
odnośnie zmian - może nie forum -ale też wymienionych w tym wątku - ja już dawno nie byłam na zlocie i bardzo mi tego brakuje - tesknie bardziej niz za spotkaniami rodzinnymi choc rodzinke mam sympatyczna ale na zlocie wszyscy są przez OPLE...
odnosnie butelek na zlotach - zglaszam swoją gotowość do przygotowania innego sposobu rekreacji i dla klubowiczów i dla naszych następców Tego możecie wymagać ode mnie
(oczywiscie wdzieczna bede za pomoc).
Odnośnie legalizacji klubu zawsze bylam na tak - kwestia statutu i dalej to samo - kto może zaproponować coś od siebie - mamy prawnika w klubie? może księgowego? -deklarowalam kiedyś pomoc w zakresie ksiegowości (NIEODPLATNIE) i nadal to podtrzymuje choc duzego doswiadczenia nie mam ale moze ktos inny ma? moze taki sposob myslenia? Kochani - robimy to dla nas
ale duzo tego wyszlo
aha - i napisze tylko ze dzieki ludziom poznanym na zlotach (nie tylko klubowiczom) Mruczuś (moj opelek) nie zostal sprzedany na allegro... Dziękuje ze tak długo w nas wierzycie
ps ale nazwa PK tez mi sie nie widzi
uściski dla rodzinki oplowej
  
 
A ja jestem ciekawy o ile spadła liczba odsłon od czasu zmian??
  
 
Cytat:
2007-12-02 13:17:11, MSJ pisze:
A ja jestem ciekawy o ile spadła liczba odsłon od czasu zmian??



prosze http://www.opelklub.pl/stats/
  
 
Gratuluję temu co wymyślił tej zmiany. To najlepszy przykład jaki do tej pory widziałem tego jak jedną bezmyślną decyzją można zarżnąć forum.

A dyskusje trzeba było przeprowadzić przed zmianami a nie olewać wszystkich i samemu decydować.
  
 
Zupełnie sie nie zgadzam. Próby wcześniejszych dyskusji na temat zmian prowadziły zawsze do tego,że zmian nie było. Terapia wstrząsowa jest dużo skuteczniejsza. Polak zawsze będzie marudził i narzekał ale po czasie przyjdzie zrozumienie.
Jest w sieci tak wiele "niezarżniętych" for ... po co się męczyć. Nie podoba się - żegnamy. Jednak zamiast bezpodstawnej krytyki warto się wysilić i podać propozycje nieco bardziej konstruktywne.
  
 
Cytat:
2007-12-04 14:59:26, YANNOSICK pisze:
Polak zawsze będzie marudził i narzekał ale po czasie przyjdzie zrozumienie.



Masz na myśli chyba siebie, bo ja się takim Polakiem jak i podejrzewam wielu innych na tym forum nie czuje. A po czasie to jedyne co może przyjść w tym przypadku to przyzwyczajenie a nie zrozumienie. Terapia wstrząsowa hmm Chcesz powiedzieć że ludzie nie wiedzą czego chcą tylko trzeba im wciskać na siłę GRATULUJĘ podejścia.

Cytat:
2007-12-04 14:59:26, YANNOSICK pisze:
Jest w sieci tak wiele "niezarżniętych" for ... po co się męczyć. Nie podoba się - żegnamy.



Nie zachowuj się jak ekspedientka w mięsnym, więcej szacunku. Nie podobają mi się zmiany bo są niepotrzebne wystarczyło przenieść forum w nie zmienionej postaci (układzie). Ilość odwiedzin, które spadły w ostatnim czasie dobitnie świadczy na niekorzyść zmian.

Cytat:
Jednak zamiast bezpodstawnej krytyki warto się wysilić i podać propozycje nieco bardziej konstruktywne.



Proszę bardzo.
Przywrócić dawny układ forum, głównie z podziałem na różne modele Opla.

P.S. ciekawi mnie dlaczego zdecydowano się na te zmiany? czy ktoś wie?


[ wiadomość edytowana przez: Damiancki dnia 2007-12-05 10:03:32 ]
  
 
Zmiany byly omawiane na zlocie w październiku. Ale z tego co pamiętam tylko ja byłem przeciw.
  
 
Kolego Damiancki dopiero pod koniec dyskusji wyrażasz swoje, krytyczne, opinie.
Nie tędy droga!
Zmiany struktury forum były podyktowane bałaganem oraz złym działaniem wyszukiwarki.
Na ostatnich spotkanich OKP zmiany zostały zaproponowane przez samych uczestników. Dużo na ten temat rozmawialiśmy.
Wszystko co się wydarzyło jest bardzo przemyslane.Mimo to liczlismy się ze złymi reakcjami. W sumie forum w starej formie działało już parę lat i sporo osób się przyzwyczaiło.
Teraz wspólnie ( liczę na Twoj udział) sprobujmy doszlifowac stan obecny.
Będzie dobrze.
  
 
Forumowiczu Damiancki Nie bardzo interesuje mnie jakim Polakiem się czujesz i jak bardzo poczucie to odbiega od stanu faktycznego. Moja opinia powstała na podbudowie treści zawartych w twoim poście (pięć postów niżej) i podtrzymuję ją gdyż post ów przesiąknięty jest zrzędzeniem i gderliwością w stopniu podobnym jak TV Trwam. Prawo do narzekania odebrałeś sobie sam poprzez brak czynnego uczestnictwa w procesie przygotowawczym projektu zmian. Z tego, iż nie napisałeś nigdy nic co mogłoby stymulować pożądane przez ogół przemiany, wnioskuję iż nie masz pomysłów godnych uwagi co pozwala mi uznać cię za osobę która (jak napisałeś) nie wie czego chce i potrzebuje aby decydowali za nią inni, tacy którym kreatywności i płodności koncepcyjnej odmówić nie można. Jeśli wierzysz,że po czasie przyjdzie przyzwyczajenie to jest iskierka nadziei, że jednak odnajdziesz się w nowej, lepszej rzeczywistości bowiem przyzwyczajenie jest czynnikiem, który sprawia, że dawna forma forum jest tą, do której pałasz większą sympatią.
Nie wiem dlaczego moje wypowiedzi porównujesz do zachowania ekspedientki w mięsnym (może jakieś traumatyczne doświadczenia z dzieciństwa lub nieodwzajemniona miłość...) ale ja staram się jedynie podkreślić fakt iż korzystanie z tego forum nie jest obowiązkowe. Wolny kraj. Jeśli domagasz się więcej szacunku z mojej strony to musisz nań zasłużyć. Postaraj się przejawiać trochę więcej dobrej woli i zrozumienia dla osób o zapatrywaniach progresywnych.
Twoja propozycja jako krok wstecz nie będzie nawet brana pod uwagę w dyskusji. Cofając się nie pójdziemy do przodu.
Pytając o sens i powód przeprowadzenia zmian utwierdzasz nas w naszym mniemaniu o tobie.Przyczynę zmian dosyć obszernie opisano w początkowej fazie rozwoju tego wątku ale tobie oczywiście nie chciało się tego poszukać... Bez komentarza !
  
 
A mnie sie podoba
Brak niektorych modeli opla w dziale grazowym wynika z braku zainteresowania lub znikomej aktywnosci ich posiadaczy. Najbardziej podoba mi sie zmiana statusow i wszystko jasne
Zamiany sa dobre, to oznaka postepuOby tak dalej
  
 
Forumowiczu YANNOSICK, bardzo dziękuję za tak obszerne odpisanie na mój post. Ja jednak nie odpowiem w podobnym stylu bo jestem przeciwnikiem pisania i mówienia byle czego aby dużo i obrzucania błotem zmieszanym z pseudo ambitnymi tekstami, wolę krótko i na temat. Ponadto są pewne granice wypowiedzi których ty nie znasz, ale to już kwestia wychowania, kultury osobistej i szacunku do drugiego człowieka.
Nie jest mi przykro że moje porównanie ciebie do hipotetycznej nieuprzejmej ekspedientki w mięsnym tak zabolało, czytając twoją wypowiedź potwierdzasz że było ono trafne. Przypomnę że tak cię określiłem po wypowiedzi do mnie ala "jak się nie podoba to wynocha" myślę że nie tędy droga i nad emocjami trzeba starać się panować. Jeśli nie wiesz jak to zrobić to poproś o pomoc forumowicza GSI który z klasą, kulturą i cierpliwością potrafił mi krótko opisać sytuację i jestem mu za to wdzięczny.
Co do telewizji TRWAM to nie mam pojęcia jakie tam są pokazywane wypowiedzi ale ty jak widać wiesz, więc nie dyskutuję w tym temacie.

GSI - dla ciebie podziękowania.



[ wiadomość edytowana przez: Damiancki dnia 2007-12-06 23:45:04 ]
  
 
Cytat:
2007-12-05 20:37:08, GSI pisze:
Kolego Damiancki dopiero pod koniec dyskusji wyrażasz swoje, krytyczne, opinie. Nie tędy droga! Zmiany struktury forum były podyktowane bałaganem oraz złym działaniem wyszukiwarki. Na ostatnich spotkanich OKP zmiany zostały zaproponowane przez samych uczestników. Dużo na ten temat rozmawialiśmy. Wszystko co się wydarzyło jest bardzo przemyslane.Mimo to liczlismy się ze złymi reakcjami. W sumie forum w starej formie działało już parę lat i sporo osób się przyzwyczaiło. Teraz wspólnie ( liczę na Twoj udział) sprobujmy doszlifowac stan obecny. Będzie dobrze.



Bardzo chętnie, szkoda że nie ma możliwości powiadamiania z forum do wszystkich forumowiczów przez e-mail np o rozpoczęciu dyskusji na temat jakiś zmian. Nie jestem zbyt często na forum, gdybym dostawał takie wiadomości łatwiej byłoby mi wziąć w nich udział. Tak samo ze zlotami gdyby np. organizowany był zlot w Lublinie otrzymywał bym o tym wiadomość e-mail. A tak jak już wejdę na forum raz na jakiś czas to najczęściej już "po rybach".

pozdrawiam
Damiancki


[ wiadomość edytowana przez: Damiancki dnia 2007-12-06 23:51:15 ]
  
 
Damiancki to ja tu czegos nie rozumiem :/ na forum zbyt czesto nie jestes a chcesz dostawac maile?? jesli na forum cie nie ma to jak maile odczytasz?? no chyba ze masz taka komorke co maile odbiera to cofam swoje watpliwosci.
  
 
Gdybym dostał, gdybym wiedział ...
Damiancki, proszę Cię.
  
 
Przy okazji tej dyskusji został poruszony temat, ktory opisałem w wątku ogólnym motonews.pl i czekam na odpowiedź Daemona.
Chciałbym, aby każdy wątek na forum miał swj adres RSS.
Jesli interesuje mnie dyskusja w wątku technicznym zapisuję adres RSS i za każdym razem jak ktoś napisze tam post będę dostawał powiadomienie poprzez IE lub innego klienta RSS.

W ten sposób, niczego się nie przeoczy.
W tej chwili najwazniejsze informacje klubowe rozsyłam za pomocą Listy subskrypcyjnej.

Można do niej się wpisać poprzez wątek "Ważne informacje klubowe". ( 500 osób jest już do niej wpisanych)

Pozdrawiam i proponuję zakończyć dyskusję.
  
 
Cytat:
2007-12-06 22:43:25, chomik pisze:
(...) Brak niektorych modeli opla w dziale grazowym wynika z braku zainteresowania lub znikomej aktywnosci ich posiadaczy...



nie mogę się zgodzić, część mocno aktywnych ludzi w świadku motoryzacji rozwiązuje swoje problemy na innych forach klubowych, są aktywni na naszym forum, ale nie koniecznie w sprawach techniczych związanych ze swym modele ot co
  
 
Ja też jestem osobą która w ankiecie zagłosowała na NIE. Fakty są takie ,że były dni w które w samym dziale senatora było więcej postów niż razem wzięte obecnie napisane w dziale technicznym. Wiem ,że miałeś Forest co innego na myśli pisząc o tym , że ludzie rozwiązują swoje problemy też na innych forach , ale czy czasem obecny układ ich do tego nie zachęcił ? Mnie samemu odeszła ochota...
  
 
Witam , Grzesiu popieram zdecydowanie (to były czasy)

Pozdrawiam Szajba