DYSKUSJA NA TEMAT ZMIAN NA FORUM - Strona 10

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
panowie
ale tak naprawde to czytam i czytam a nie widze tych zmain!!!!!!!
calosc stanela jakos w miejscu i nie ma pomyslow na reszte!!!!!!!
idzmy ku lepszemu a nie obrazajmy i klucmy sie
  
 
Cytat:
2007-12-07 20:27:26, rafalmatysiak pisze:
panowie ale tak naprawde to czytam i czytam a nie widze tych zmain!!!!!!! calosc stanela jakos w miejscu i nie ma pomyslow na reszte!!!!!!! idzmy ku lepszemu a nie obrazajmy i klucmy sie



i panie

no i o to tez chcialam i ja zaapelować w mojej poprzedniej wypowiedzi ale lubie pokrecic...
  
 
oczywiscie przepraszam
  
 
Cytat:
2007-12-06 23:43:34, Damiancki pisze:
Bardzo chętnie, szkoda że nie ma możliwości powiadamiania z forum do wszystkich forumowiczów przez e-mail np o rozpoczęciu dyskusji na temat jakiś zmian. Nie jestem zbyt często na forum, gdybym dostawał takie wiadomości łatwiej byłoby mi wziąć w nich udział. Tak samo ze zlotami gdyby np. organizowany był zlot w Lublinie otrzymywał bym o tym wiadomość e-mail. A tak jak już wejdę na forum raz na jakiś czas to najczęściej już "po rybach". pozdrawiam Damiancki [ wiadomość edytowana przez: Damiancki dnia 2007-12-06 23:51:15 ]



w tym wątku umawiamy się na spoty regionalne region lubelski, nie wiem czy wszyscy znajda czas na ostatni spot w tym roku, jesli tak to zapraszam na niego, nie znamy się, miło będzie Cię poznać, zobaczyć Ciebie i asCone
pozdrawiam!
  
 
jest beznadziejnie ?? nie wiem wogole co gdzie jest i jak to dziala
  
 
Działa tak:

- masz problem z samochodem piszesz w "GŁÓWNE FORUM (TECHNICZNE)" zgodnie z instrukcją zamieszczoną w wątku.
- chcesz pogadać na inne tematy piszesz w FORUM OGÓLNE

Jeśli chcesz przeszukać stare forum zobacz ARCHIWUM. STARE FORUM lub korzystaj w wyszukiwarki.

Przy obecnym opisywaniu postów [model_opla] - problem znacznie łatwiej wyszukac tematy. Wyszukiwarka działa precyzyjniej.

Jak będziesz miał jeszcze więcej pytań pisz.
  
 
Cytat:
2007-12-07 18:00:42, _Grzesiek_ pisze:
Ja też jestem osobą która w ankiecie zagłosowała na NIE. Fakty są takie ,że były dni w które w samym dziale senatora było więcej postów niż razem wzięte obecnie napisane w dziale technicznym.



owszem, w dziale Kadett też wiele postów się swego czasu pojawiało..
jednakże tak jak napisał GSI - teraz łatwiej będzie odnaleźć odpowiedź na swe pytanie poprzez wyszukiwarkę - wcześniej praktycznie nie było to możliwe, owszem, może mniej tematów w dziale garaż dawało możliwość uzyskania szybkiej odpowiedzi, jednak za miesiąc ktoś inny pytał znowu o to samo, a teraz wystarczy że wpisze to co go interesuje w wyszukiwarkę i jeśli dana sprawa była już poruszana to znajdzie odpowiedź od razu, jak nie, to założy nowy temat i już następna osoba będzie miała odpowiedź gotową (następna co będzie chciała o to samo zapytać)
także są plusy i minusy, ale nie możemy doprowadzić do tego aby te minusy zasłoniły nam wszystkie plusy, których i tak jest więcej

Cytat:
..Wiem ,że miałeś Forest co innego na myśli pisząc o tym , że ludzie rozwiązują swoje problemy też na innych forach , ale czy czasem obecny układ ich do tego nie zachęcił ? Mnie samemu odeszła ochota...



niejako powtórzę się - od dłuższego czasu większość problemów technicznych danego modelu było rozwiązywane na forach klubowych (modelowych typu Astra, Kadett..) a czy dzisiejszy układ forum zachęca do rezygnacji z klubu, hmmm.. nie każdemu można dogodzić, ale jeśli ludzie rezygnują z OKP bo układ forum im się nie podoba (albo raczej byli przyzwyczajeni a nie lubią zmian) - no sorka, dla mnie klub to ludzie, jestem tu od wielu pięknych lat i na bank będę do końca - mojego lub klubu - a forum - chcemy je naprawić, polepszyć, odnowić.. coś jak z odnową biologiczną w salonie - boli, ale potem jest już tylko lepiej - spójrzcie na mnie

Ok, koniec tego monologu i OT..

zmiany były konieczne - zostało już to powiedziane wcześniej
zmiany - różne, ale większością głosów doszliśmy jednak do wniosku że są to zmiany na lepsze

Także zmiany, zmiany i jeszce raz zmiany
Kolego artusb - nie było by Ci łatwiej gdybyś miał już gotowe odpowiedzi na Twe problemy z Astrą? Z tego co widziałem to Twe posty i tak były robione już dawno temu w sposób w jaki teraz zostały zaproponowane w dziale Forum Techniczne, więc nie wiem o co teraz się burzysz - a może nie możesz znaleźć swych postów? mi zajęło znalezienie ich jakieś 5sek. - troszkę nie rozumiem Twego oburzenia.

A następne posty w stylu - beznadzieja, do kitu , cofnijmy się - będą kasowane z wątku - jak się komuś nie podoba to proszę o konkretne pomysły (to też już było wcześniej pisane, ale jak to często bywa - Ty mi mów, a ja Cię posłucham..)

OUT


[ wiadomość edytowana przez: Forest dnia 2007-12-11 08:17:30 ]
  
 
Cytat:
2007-12-11 07:10:10, GSI pisze:
Działa tak: - masz problem z samochodem piszesz w "GŁÓWNE FORUM (TECHNICZNE)" zgodnie z instrukcją zamieszczoną w wątku. - chcesz pogadać na inne tematy piszesz w FORUM OGÓLNE Jeśli chcesz przeszukać stare forum zobacz ARCHIWUM. STARE FORUM lub korzystaj w wyszukiwarki. Przy obecnym opisywaniu postów [model_opla] - problem znacznie łatwiej wyszukac tematy. Wyszukiwarka działa precyzyjniej. Jak będziesz miał jeszcze więcej pytań pisz.



Sprawdziłem, działa i to dobrze, fajny pomysł.
  
 
Cytat:
2007-12-11 07:10:10, GSI pisze:
Działa tak: - masz problem z samochodem piszesz w "GŁÓWNE FORUM (TECHNICZNE)" zgodnie z instrukcją zamieszczoną w wątku. - chcesz pogadać na inne tematy piszesz w FORUM OGÓLNE Jeśli chcesz przeszukać stare forum zobacz ARCHIWUM. STARE FORUM lub korzystaj w wyszukiwarki. Przy obecnym opisywaniu postów [model_opla] - problem znacznie łatwiej wyszukac tematy. Wyszukiwarka działa precyzyjniej. Jak będziesz miał jeszcze więcej pytań pisz.



Przy czym jeszcze chwila minie, zanim przybędzie wątków - póki co większość odpowiedzi na pytania techniczne trzeba szukać w ARCHIWUM...

W każdym razie, dobrze, że zaczyna to wszystko działać
  
 
A ja mam takie pytanie jak mam sie teraz wybrac na spot do 3 miasta jak mi zablokowali Wątek i nie dowiem sie kiedy i gdzie bedzie jakis spot??


już nie wspomnę Tym ze nawet byłem na jednym zlocie OKP w Wyszogrodzie ale pewnie nikt tego nie pamięta ale to juz nie moj biznes tylko moderatorów!!!

[ wiadomość edytowana przez: wyckosky dnia 2007-12-17 23:11:13 ]
  
 
wyckosky - jakoś nie zauważyłem żeby wątek z 3city był zablokowany.
sprawa Twego statusu - napisz do potryka - swego Admina - statusy były wpisywane ręcznie, mogły wystąpić błędy.
  
 
wyckosky
- zostanie to sprawdzone jeszcze dziś.
  
 
Cytat:
jakoś nie zauważyłem żeby wątek z 3city był zablokowany.


no niestety ja nie mam do niego dostępu i to mnie trochę nie denerwuje
  
 
po ewentualnej zmianie statusu sprawa dostępu do tematu wróci do normy.
  
 
WOW ! Ale się pozmieniało ! jakoś dziwnie teraz jest nie moge się przyzwyczaić ale co zrobić zmiany zmiany zmiany ..
  
 
przebrnalem przez 6 stron glownie sporow, potem juz odpuscilem, wiem czemu podzial na bywalcow zlotow i niebywalcow

ale teraz patrzmy przyszlosciowo, rejestrujemy stowarzyszenie, czlowiek Andriej X, jest na ogolnopolskim zlocie, wplaca oplate czlonkowska, dostaje legitymacje, wszystko super, ale nastepne 2 lata nie ma mozliwosci przyjechac na zlot bo firma go wyslala na biegun polnocny na placowke, i co wtedy z nim? skoro nie moze wypelnic zapisu regulaminu Stworzyszenia dotyczacego obowiazku bycia na m.in. jednym zlocie, ale ma dostep do netu i jest aktywnym czlonkiem na forum i pomaga wszystkim gdy tylko moze. Czemu ma zostac usuniety ze klubu/stowarzyszenia ??
Wiem wiem przyklad ektremalny ale moim zdaniem dobrze obrazujacy problem.
Uwazam ze zalozenie przy podziale na bywalcow zlotow i forumowiczow tylko jako jedyny wykladnik jest bledne.

Moja idea rang:

- Klubowicz aktywny (wszyscy Ci ktorzy w niedlugiej przyszłości beda pretendowali do miana i statusu >>Czlonka Stowarzyszenia<<, oplaty obowiazkowe zwiazane z przystapieniem do Stowarzyszenia; legitymacje; gadzety; itd itp; pelny dostep do zawartosci portalu i forum; w przyszlosci utworzenie dzialu dotyczacego tylko organizacji Stowarzyszenia; osoba pretendujaca do tego statusu musi uzyskac rekomendacje od 10 osob bedacych Klubowiczami aktywnymi/czlonkami stowarzyszenia, co automatycznie wiaze sie z bytnoscia na jakis spotkach i to nie pojedyncze razy)

- Klubowicz symaptyk (wszyscy, ktorzy aktualnie posiadaja ten status zeby nie bylo znow niepotrzebnego biadolenia o wydaleniu z klubu, z zastrzezeniem mozliwosci weryfikacji kont osob nie logujacych sie od xx czasu - nie uwazam zeby ustanawianie limitu postow bylo sensowne; ograniczony dostep do dzialu zwiazanego z relacjami ze spotow itp; wplaty zaleznie czy Stowarzyszenie bedzie zwykle czyli utrzymujace sie tylko i wylacznie z wplat czlonkow czy z mozliwoscia prowadzenia dzialalnosci zarobkowej a takze otrzymywania sponsoringu zewnetrznego; osoba pretendujaca do tego statusu musi uzyskac rekomendacje od 5 osob bedacych Klubowiczami aktywnymi/czlonkami stowarzyszenia, co moze wiazac sie z bytnoscia na jakis spotkach i to nie pojedyncze razy)

- Forumowicz (kazdy nowo zapisany forumowicz; bez oplat; bez dostepu to czesci klubowej, rozpatrywanie wnioskow/prosb o zmiane statusu rozpatrywane raz w miesiacu)

Rangi specjalne:

- Moderator - osoba zajmujaca sie utrzymywaniem ładu na forum poprzez moderowanie watkow; wybierany z czlonkow klubu/stowarzyszenia, pelny dostep do portalu i forum

- Moderator techniczny - osoba zajmujaca sie utrzymywaniem ładu na forum poprzez moderowanie watkow posiadajaca odpowiednia wiedze nt modeli samochodow w ktorych dzialach zajmuje sie moderacja, wybierany z czlonkow klubu/stowarzyszenia, pelny dostep do portalu i forum

- VIP - osoba zasluzona dla klubu/forum/stowarzyszenia, status przyznawany za caloksztalt dzialalnosci, nie musi byc czlonkiem stowarzyszenia, pelny dostep do portalu i forum;

Co z Elite1000 ? Uwazam ze nalezy ich docenic i nadac im status VIP, ale z wyjatkiem osob ktore sie nie logowaly na forum od np.3 lub 6mies. Takie osoby beda otrzymywaly status Klubowicz.



[ wiadomość edytowana przez: PeterCrazy dnia 2008-01-20 19:27:28 ]
  
 
Witam wszystkich

Podobny temat poruszyłem na regionalnym forum ,ale myśle że jest on wart tego żeby go poruszyć i na ogólnym,,
Chodzi o całokształt Opelklubu.
Wystarczy sie przeleciec po znacznej większości innych klobowych for czy czterii itp,,
Jest weseoło ,zaglądasz i zawsze coś a to jakies kawały a to super fotki ciekawe linki ,filmiki ..jakiś konkursik czasami..
HHHMMM
Raczej o to wszystko ciężko w ,,,opel klubie ,,,,czasami ktoś coś podrzuci na ogólnym ,,,i to wszystko,,,

Moge sie założyc ze ci c sie loguja to wiecej czasu spedzaja na ,,naszej-klasie ,, allegro ,,czy tego typu stronach bo tam coś sie dzieje a tu nic
........................................................
Przecież nie trzeba traktować opelklubu tylko jako poradnika przy ewentualnych usterkach auta bo wiekszość pewnie po nic innego nie zaglada,

..............................................

A gdyby było wiecej atrakcji to automatycznie każdy by tu zagladał bo wie że zawsze można sie o coś ciekawego ty zachaczyć,, a chyba to też o to tu chodzi


No ale może to tylko moje zdanie a nie reszty

maxsped

  
 
PeterCrazy moim zdaniem Twoja propozycja jest ok. Faktycznie od wielu tygodni toczy sie dyskusja, ktora puki co nic nie zmienila, a szkoda. Jezeli KLUBOWICZE maja byc aktywni to musi sie cos dziac ciekawego, aby zachecic do codziennych odwiedzin stronki!!!!
  
 
Brawo dla Kimi-ego....

Właśnie już o tym pisałem w Polsce jest z kilkaset tysięcy

właścicieli OPLA ,,,

A tu ww klubie nie można zebrac kilkudziesięciu LUDA
żeby coś sie naprawde działo i żeby było ciekawie ..

To w dalszej takiej postaci to naprawde ten cały klub
Umrze śmiercia naturalna

A napewno nie wszyscy by tego chcieli wiec trzeba by naprawde coś z tym zrobić a nie tylko pisać o tym..

.... maxsped
  
 
dzieki maxsped!!! kiedys nie bedac jeszcze zrzeszony w klubie zagladalem o wiele czesciej niz teraz, a szkoda. zmienilem auto... oczywiscie na opla i zastanawiam sie, czy wyrobic druga naklejke, czy tez jest to poczatek konca klubu? trzymam kciuki, ze kryzys szybko minie i ktos zacznie dzialac w odpowiednim kierunku...