DYSKUSJA NA TEMAT ZMIAN NA FORUM - Strona 11

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kimi i maxsped jak rozumiem w trosce o rozwój klubu i w związku z "głodem" atrakcji wasze nicki znajdują sie na liście uczestników najbliższego zlotu?
Wiecie narzekać to potrafi każdy ale (jak mawia Ferdek) "robic niema komu"
  
 
YANNOSICK i tu sie mylisz przyjacielu ....

Jestem w klubie z pól roku i to NIESTETY jest dopiero pierwszy zlot od tego czasu ...mam nad morze od siebie 2000 km słowem nie pisze nawet że kosmos kosztowal by mnie wyjazd,,

Po prostu nie mam wolnego w tym terminie a z chęcią bym pojechal

A że mi zależy na klubie i nie marudze bo taki mam kaprys to możesz sie przekonac jak zagladniesz na Region Dolnyśląsk
Tam chlopcy organizuja SPOT 5 marca a że akurat mam wolne to wsiadam w ąuto i jade
Wiec niepisz mi że narzekam a nic nie robie .. bo naprawde zależy mi żeby w OPELKLUBIE bylo super ...

I nie patrze na odległośc i koszty jak wiekszość

,,,,,, maxsped
  
 
maxsped przyjacielu... ja nie zwykłem sie mylić ale jesteś dopiero pół roku w klubie więc miałes prawo nie wiedzieć...

Masz dokładnie 1432 km czyli jakąś stówkę więcej ode mnie. Nic wielkiego. Szkoda,że nie masz wtedy wolnego bo miło byłoby Cię poznać. Dziwne jednak że masz wolne dzień czy dwa wcześniej i nawet wpadasz do Polski... więc chyba to nie taki "kosmos" z tymi kosztami.
Cieszy mnie bardzo,że rozpiera Cie energia do czynienia OKaPu lepszym. Tak trzymaj.
Swoją drogą szkoda,że chłopcy z Dolnośląskiego nie organizują spotu w Chmielnie...

[ wiadomość edytowana przez: YANNOSICK dnia 2008-02-06 21:14:45 ]
  
 
Nam tez jest przykro ale postaram sie odpowiedziec na te pytania.
Mamy trzy powody:
1. rodzi mi sie dzieciatko i doceniam to, ze chlopaki nie jada do was a spotkaja sie ze mna we Wrocku
2. wielu z nas ma taka nie inna prace i wyjazd na 2 dni jest niemozliwy, co innego spotkac sie na 2-3 godzinki ( wiemy to z autopsji poprzednich spotow i w przeciwienstwie do "gory" nie krytykujemy osob ktore nie moga sie pojawic)
3. Stesknilismy sie za kelnereczkami

Dyskusja jak trwa tak trwa a rezultatow nima moze jak wkoncu cos tam ustalicie Panowie to zamiast na region chlopaki pojada do Was. Jak narazie to powinnismy sie cieszc z tego co jest i cieszymy sie, ze niedlugo sie zobaczymy i napijemy kawki
Zobaczcie kiedy zostal zalozony tem post a od tamtego czasu to tylko szata graficzna sie zmienila.
Pozdrawiam i miejmy szacunek do siebie nawzajem.
  
 
,,

A czemu naprzykład nie założyć czegoś takiego jak taka

LUŹNA CZATERIA OGÓLNA

Tam mogli by sobie wszyscy coś wstawić pogadać pożartować tak ogólnie a nie tylko ściśle ze sobą na forach regionalnych

,,,,może bardziej wyglądało by to jak taka ..Spameria .. ale napewno by bardzo urozmaiciło i rozruszało opelklub

maxsped
  
 
Cytat:
2008-02-11 18:10:27, maxsped pisze:
,, A czemu naprzykład nie założyć czegoś takiego jak taka LUŹNA CZATERIA OGÓLNA Tam mogli by sobie wszyscy coś wstawić pogadać pożartować tak ogólnie a nie tylko ściśle ze sobą na forach regionalnych ,,,,może bardziej wyglądało by to jak taka ..Spameria .. ale napewno by bardzo urozmaiciło i rozruszało opelklub maxsped



a od czego jest dział FORUM OGÓLNE
  
 
Może troszke to naświetle dokładniej ,,

Wiec jestem na forum pisze coś tam z kims od siebie z reginu chce mu pokazac jakąs fajna fotke ale jest na tyle ciekawa że inni też by ja mogli zobaczyc to musimy spaść z forum regionalnego wejsc do forum ogolnego i to jeszcze na humor.....inny przyklad piszemy o bzdetach nawet ale może kogoś interesują bzdety ogólne musi latac po wszystkich regionach a i zaglądać na ogólny zeby zobaczyc czy coś ciekawego dla niego nie ma

,,,,,,,,,,,,,,,

No i teraz najważniejsze ...Nie licząc zlotu ogólnopolskiego

Taka ogólna luźna czateria by służyla do tego żeby lepiej poznac ludzi z poza swego regionu,,,
Bo kazdy by wiedzial ze jak sie zaloguje i tam wejdzie to zawsze coś tam sie dzieje i tok by sie OPLOWICZE kumali razem


maxsped
  
 
a jeśli zmienimy Ci dział [FORUM OGÓLNE] na dział [SPAMERIA] / [CZYTELNIA] to będzie Ci lepiej?
  
 
maxsped - nie kumam co ty do mnie piszesz po to jest forum ogólne by nie zaśmiecać reszty bzdetami...i wcale nie musisz pisać w dziale humor...możesz założyć nowy temat i wkleić napisać czy co tam chcesz z tym bzdetem zrobić...oczywiście są poszczególne tematy bliskoznaczne i tam można dopisywać różne bzdety podobne do siebie...ale ogólnie jest to właśnie po to by nie zaśmiecać niepotrzebnie całego forum....no nie wiem ale ja tak to widzę
  
 
NAZAR ja wiem że już niby wszystko jest ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, myślałem o czymś takim ,,,

tu masz link to może lepiej zobacz bo ciężko to okreslić




.............cos w tym stylu


to jest szansa żeby jakoś posklejać bardziej oplowiczów

zobacz tam ze dwie trzy stronki ,,no mi sie podoba ale może uważasz że to lipa to napisz..


................
  
 
Cytat:
2008-02-12 09:07:59, maxsped pisze:
...cos w tym stylu to jest szansa żeby jakoś posklejać bardziej oplowiczów



O kuffa, oplułem monitor Cyrk na kółkach.
maxsped co Ty, checesz tu drugi Onet zrobić?
Ludzie trzymajmy jakiś poziom, byle jaki, ale poziom
  
 
HYPNOS co ma do tego Onet bo nierozumiem

A czytaj uważniej ,,ja nie pisze że to samo ....TYLKO coś w tym stylu ,,,,

A to zasadnicza różnica

nie chodzi mi o to żeby pisać takie farmazony jak oni tylko bardziej o to żeby było to coś na zasadzie czatu bezpośredniego

no ciężko mi to opisać ,,np takie jak by ogólne GG


  
 
czat klubowy już jest. (u góry strony, "chat klubowy")
a na forum ogólnym możesz wypisywać 'bzdety' i raczej nikt Ci za nie łba nie urwie.. no chyba żeby
  
 
Dobra ...

Kończe temat ,,,

Teraz pytanie ,,,,

Tak w punktach na pełnoprawnego klubowicza to jakie warunki trzeba spełnić

I czy to coś wogóle daje ,,czy jest wogóle jakaś realna różnica między klubowiczem a forumowiczem

  
 
proponuję przeczytać wątek i regulamin.
  
 
Cytat:
2008-02-12 09:07:59, maxsped pisze:
NAZAR ja wiem że już niby wszystko jest ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, myślałem o czymś takim ,,, tu masz link to może lepiej zobacz bo ciężko to okreslić .............cos w tym stylu to jest szansa żeby jakoś posklejać bardziej oplowiczów zobacz tam ze dwie trzy stronki ,,no mi sie podoba ale może uważasz że to lipa to napisz.. ................



słuchaj! chcesz się rozerwać to zapraszam tutaj: Forum Po Godzinach
  
 
A moze udaloby sie uruchomic na nowym forum RSS, to ciekawe rozwiazanie
  
 


,
Cytat:
słuchaj! chcesz się rozerwać to zapraszam tutaj: Forum Po Godzinach



A ja sobie tam weszłem i naprawde nie jest źle
  
 
Czy klub jeszcze funkcjonuje, czy umarl smiercia naturalna. Puki nie zaczeto szukac zmian zagladalem na stronke prawie codziennie.... a teraz?
  
 
Funkcjonuje i ma sie bardzi dobrze!-nikt Ci nie kaze ani nie bedzie kazal zaglädac co dzien