DYSKUSJA NA TEMAT ZMIAN NA FORUM - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hmm ... zolwik podzial jak dla mnie bardzo dobry ... ale wydaje mi sie ze aby zostac Czlonkiem OKP trzeba by dodac cos w stylu aktyny udzial w zyciu OKP ( czyli cos na zasadzie zalatwianie spraw chociazby lokalnych,prowadzenie strony czy chociazby jakies watku, ogolnie poprostu zaangazowanie).

Troszke dzisiaj myslalem rowniez na temat skladki no i przyznam szczerze mowiac ze skladka dowolna to taka zerowa. Jezeli sie czegos nie sutali z gory to moze byc kapa. Mysle ze przy podziale zalowikowym mozna by zrobic cos takiego:
F - dowolna
C - w zalozeniu na rok powidzmy 20zł
K - na rok 50zl
Oczywiscie kwoty sa jaknajbardziej wymyslone i nieprzemsyale ... ale cos takiego wydaje misie ze bylo by fer (no bo osoba piszaca tylko na forum i nieudzuelajaca sie w zyciu klubowym jakos specjalnie nie moze byc zmuszana do placenia , zas z drugiej strony Klubowic wie za co placi i ewentualnie co z tego bedzie mial)


P.S.
A tak szczeze mowiac calkiem to moim zdaniem cale zmiany na forum pownny sie odbywac w wezszym gronie na zasadzie oddzielnego watku gdzie dostep maja tylko wydelegowane osoby z kazdego regionu no i moze kilka osob z kierownictwa niepisanego. wszelkie pomysly dyskutowane na watkach regionalnych i proponowane przez przedstawicieli. Cos na zasadzie demokratycznego wyboru. Inny pomysl to poprostu zrobienie ankiet na dany temat i niech sie wszyscy wypowiedza TAK czy NIE.

Pozdro z SILESI
  
 
dzieki gerrif za poparcie mego pomyslu a co do tych cen to mysle ze wiekszego problemu chyba z tym by nie bylo poniewaz nawet te 50 zl na rok to strata zaledwie 4,20 zlotego miesiecznie (czyli raptem jedno dobre winko )
  
 
zolwik ale ty to wiesz i jak to wiem ze to nie duzo ... ale wiem z doswiadczenia z innego klubu ze sa z kasa zawsze sa problemy. tutaj mowimy sobie o kwocie 50 zl a tam byla mowa o 20 na rok.
  
 
coś czuje że nic z tego nie wyjdzie a sporo ludzi odejdzie.
rozmawiałem ostatnio z kolega który też ma opla i któremu poleciłem ta stronę. stwierdził że nowy układ jest zagmatwany i ciężko cokolwiek znaleźć. myślę że takich jak on będzie wielu którzy poszukają nowej stronki o oplu.
tylko nie piszcie że to mała strata jak tacy jak on odejdą. ja też zanim wstąpiłem w szeregi OKP prawie rok sobie tylko patrzyłem.
pozdrowienia
  
 
i tu ci trzeba przyznac racje! moze tak byc ze ludzie beda odchodzic bo nie bedzie im sie chcialo placic albo co. ale czytalem gdzies ze ma ruszyc normalna stronka www okp. wiec mysle ze jak stronka bedzie pomyslana i zgrabnie wykonana to moze nawet bedzie przyciagac ludzi. bo moim zdaniem jak bedzie stronka to juz bedzie cos swiadczyc o okp a nie tylko zwykle forum.
  
 
stronka się tworzy, GSI po nocach nie śpi żeby się wyrobić do końca roku
  
 
nie będe mówił a nie mówiłem
znalazłem to w dziale astra:

tomciar forumowicz pisze:

"No niestety muszę z przykrością przyznać że przestałam czytać forum. Nie będę się przebijał przez różne menu żeby poczytać nowe posty - uważam że poprzednie rozwiązanie było dobre - teraz musiałbym się przebijać przez nowe wątki dla każdego modelu osobno - nie chce mi się ;-P

Pozdrawiam,

Tomek"


  
 
Jedni odchodzą, drudzy przychodzą. Tak było, jest i będzie.

Jeśli komuś naprawdę zależy, to największy pierdolnik na forum
go nie powstrzyma.
  
 
Cytat:
2007-11-08 08:41:05, Hypnos pisze:
Jedni odchodzą, drudzy przychodzą. Tak było, jest i będzie. Jeśli komuś naprawdę zależy, to największy pierdolnik na forum go nie powstrzyma.


Prawda.

Czy byly wczesniej skargi na temat zle ulozonego forum?
Jesli te zmiany bylyby tak dobre to by nie bylo dyskusji na ten temat - ewentualnie pochwaly. A wczesniej nie slyszalem zeby za bardzo ktos marudzil.... lepsze wrogiem dobrego?
  
 
Cytat:
2007-11-08 08:41:05, Hypnos pisze:
Jedni odchodzą, drudzy przychodzą. Tak było, jest i będzie. Jeśli komuś naprawdę zależy, to największy pierdolnik na forum go nie powstrzyma.



Święte słowa
a wypowiedzi co niektórych zaczynają mnie już naprawdę mocno irytować nikt Was tu nie trzyma na siłę, do niczego nie zmusza, nie potraficie docenić pracy jaką Maciek i jeszcze kilka osób wkłada w forum i klub, i to że Chcą coś zmienić, nie wyjdzie? trudno, będą kolejne zmiany ale od czegoś trzeba zacząć a nie stać w miejscu. Ale widzę, że niektóre osoby potrafią tylko krytykować i marudzić a to a tamto a sramto
  
 
moja propozycja:
dział WARSZTAT
niżej kolejny, np: ASTRA

i w dziale ASTRA zakładamy tematy, w tytule koniecznie musi być (pod groźbą wykasowania!) coś takiego:

model - ASTRA F pojemnosć - 1.6 czego dotyczy problem

czyli nie ma już tematów typu: "wolne obroty" albo "astra pomóżcie!" tylko jest: "ASTRA F 1.6 NIERÓWNE OBROTY SILNIKA"
"ASTRA G 2.O PROBLEM Z HAMULCAMI" "ASTRA F 1.8 NIE GAŚNIE KONTROLKA ABS"

w ten sposób zanim zakładamy temat wpisujemy w wyszukiwarce: model, pojemność (jesli nas interesuje) i dalej czego szukamy.
Jeśli w temacie jest słowo silnika, a my wpisaliśmy silnik, to nie znajdzie, dlatego wpisujemy siln* i mamy wszystko.
  
 
Jaroslav, niestety kategorii nie można zagnieżdzać.

maryjan, święte słowa

Marcys, Ty tak na poważnie, czy tylko dla sportu?
  
 
Cytat:
2007-11-08 12:02:41, Hypnos pisze:
Marcys, Ty tak na poważnie, czy tylko dla sportu?


Pomysl.

Ps. widze towarzystwo wzajemnej adoracji sie tworzy... no coz, faktycznie nikt mnie tu nie trzyma, wiec trzeba bedzie z tego skozystac.
pozdrawiam
  
 
Cytat:
2007-11-08 12:02:41, Hypnos pisze:
Jaroslav, niestety kategorii nie można zagnieżdzać.



czyli nie może być WARSZTAT/DZIAŁ ASTRA/ wątki ??
  
 
Marcys ok poniosło mnie, przepraszam.

Nikt jeszcze nie powiedział, że struktura forum jest już ustalona.
  
 
Cytat:
2007-11-08 12:58:36, Jaroslav pisze:
czyli nie może być WARSZTAT/DZIAŁ ASTRA/ wątki ??



Tak jest w istocie.
  
 
Wiecie co tak sobie mysle ze najlepszym rozwiazaniem jesli jest to mozliwe to zrobic cos na zasadzie przejscia w uklad strony tak jak jest w niektorych pocztach.
Podoba ci sie ta wersja to ja uzywasz nie to przelanczasz na stara. I nie ma problemow i dyskusji.
A co do wypowiedzi niektorych z kolegow to niech sie zastanowia bo niestety od wszystkich ktorzy tu sa zalezy czy okp bedzie istniec tak jak nalezy czy nie.
Jest to klub ktory ma pomagac osobom z problemem ale jak zostanie w nim 10% osob zaprzyjaznionych ze soba to juz nie bedzie to takie ciekawe co ??????????
  
 
rafal niestety nie zgadzam sie z twoja opinia. OKP to nie tylko rozwiazywanie problemow z samochodem. OKP to tez jakas grupa ludzi zaprzyjaznionych. Dzis na wykladzie mialem poruszona kwestie (niewazne jaka) na ktorej przykladem wlasnie byly jakies kluby w ktorych sa ludzie o tych samych pasjach i wykladowca nazwal je familia. Moim zdaniem OKP tez jest taka familia. OKP nie jest po to zeby pomoc rozwiazac problem bo to mozesz sobie isc do warsztatu i sie zapytac co moze byc nie tak. W OKP spotykasz ludzi rozmawiasz z nimi nawiazujesz jakies relacje, znajomosci, przyjaciol. Na spotach i zlotach milo spedzasz czas i nie musisz rozmawiac tylko o Oplu, mozesz rozmawiac o wszystkim. A to ze ktos ci pomoze z twoim problemem to tylko mily dodatek do tego czym jest OKP. Bo wnioskujac z twojej wypowiedzi nie miales kolegow w szkole liceum czy na studiach bo tam przychodziles sie tylko uczyc a nie zawierac znajomosci.
  
 
chwile mnie nie bylo a tu zmiany,zmiany,zmiany. i to jak najbardziej w dobrym kierunku,wedlug mnie.co do zmian w wygladzie forum,nowym podziale na dzialy.do wszsytkiego idzie sie przyzwyczaic.jak na razie wszyscy sa przyzwyczajeni do starego schematu,po pewnym czasie wszyscy przywykna do nowego.

teraz kwestia nowych statusow i zwiazanych z nimi uprawnien.trzeba to jeszcze troche dopracowac.zeby nie bylo niepotrzebnych sporow.ale z drugiej strony po co komus kto nie chce bywac na zlotach spotach dostep do materialow z nimi zwiazanych??jesli by chcial aktywnie uczestniczyc to by to zrobil i wtedy mialby odpowiedni status.proste.rozumiem ze niektore osoby by chcialy,ale z pewnych powodow nie moga.no i tu jest pewien zgryz bo trzeba by tez wziasc takie osoby pod uwage.ale po co komus pewny dostep,skoro moze aktywnie uczestniczyc w zlotach,ale mu sie nie chce.wiec sorry,ale po co komu mozliwosc wgladu w sprawy ktore go nie dotycza??

rafalmatysiak odnosnie tej kwestii co poruszyles,ze jesli mialbys przyleciec specjalnie na zlot,to wolalbys spedzic ten czas z zona.wiem cos na ten temat,przyleciec na zlot czy zobaczyc sie z dziewczyna.i jest rozwiazanie,wez ja ze soba na zlot pewnie jej sie spodoba.odkad jestem na wyspach opuscilem tylko jeden zlot,a to tylko dlatego ze urlop w polsce skonczylem dwa tygodnie wczesniej niz byl zlot,i sie nie wyrobilem.wiec jak ktos chce to da rade.

pozatym jak juz ktos wspominal przynaleznosc do tego klubu nie jest obowiazkowa,nie podoba sie,nie chce sie to nikogo na sile trzymac nikt nie bedzie,bo nie o to w tym chodzi.
dobra tyle na razie,jak cos mnie jeszcze natchnie to cos skrobne

pozdro
harlej vel komarek
  
 
Nie podobają mi się te zmiany