1 - ful ekskluziw le tabliczka KOMENTARZE - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Każdy pisać może to i ja się dorzucę. Sam pomysł nie budzi we mnie ani niechęci ani podziwu bo jest stary jak świat. A nawet jestem za. Uhonorować ludzi w unikalny sposób, którzy bardzo dużo robią dla tego Klubu to nic innego jak podziękować Im za ich zaangażowanie. Jaką formę przyjąć i zasady? Dano nam niespotykany komfort - możemy sami zadecydować. Na wielu już zlotach częstą formą wyboru był karton czyt. urna, do której każdy z obecnych miał możliwość wrzucić swój głos. Kto ma pretendować do tego zaszczytu? Mamy mastera i vetsów. Z powodzeniem oni mogą przedstawiać kandydatury. Ot taka sobie koncepcja. Ma wady i zalety ale jest. Nie zmienia to jednak tak jak już to wcześniej niejednokrotnie napisano najlepsze jest to, że można się spotkać, pogadać i ubawić i jeżeli trzeba pomóc a to jest chyba największą siłą tego klubu i tym co trzyma Nas razem. Całkiem nieświadomie wciągnąłem w to żonę i córkę i co ciekawe one też na swój sposób tym żyją. A młoda nawet dzisiaj się pytała kiedy zlot to o czymś swiadczy.
Nie traktujmy tego pomysłu jako próby podziału tylko jako próbę podziękowania tym co wiele zrobili i robią dla tego klubu.
Pozdrawiam
  
 
gieroy ma racje, pomimo podziału test ,member, vets,w śród tych ostatnich jest paru ludzi którzy odwalaja wielka robote , a jakby miało być to jako cos w rodzaju podziękowania za wkład w organizacje , zlotu , pucharów , rezerwacji noclegów i wszystkiego co należy dostrzec to jestem jak najbardziej za.
  
 
Uważam, że osoby szeczególnie udzielające się powinny być
wyróżnione. Jest kilka osób, które odwalają kawał dobrej roboty
podczas organizowania zlotów, rajdów i nagród.

Takie jest moje zdanie.

A że będą wyróżniały się... i tak się wyróżniają.
Niech bestyjka też coś dostanie... i się wyróżnia.
  
 
Jak tak chcecie wyróżniać to dajcie naklejki wszystkim, nawet testom, za przynależność, a tym wyżej tabliczki i wtedy naklejka to LOB, a tabliczka to ktoś więcej.
  
 
Jestem stanowczo na NIE Wyróżnienie innymi tabliczkami na autach spowoduje podzielenie klubu na lepszych i na pozostałych, czyli klub w klubie. Jesli chcemy jakoś nagrodzic osoby przejawiajace incjatywę, to np. wyróznijmy osobę np. pucharem przyznawanym w jakims głosowaniu na stronach klubu podsumowując cały rok. Zróbmy kategorie np." WYRÓŻNIENI " i umieśćmy tam zasłuzoną osobę z krótkim opisem za co dostała nagrode. Raz w roku klub może się zrewanżować składką na zakup nagrody dla WYRÓZNIONEJ osoby.
  
 
Cytat:
2007-11-03 17:46:52, Robson75 pisze:
Jestem stanowczo na NIE Wyróżnienie innymi tabliczkami na autach spowoduje podzielenie klubu na lepszych i na pozostałych, czyli klub w klubie.



Teraz teści bez naklejki też są gorsi według twojego rozumowania
  
 
generalnie tesci sa gorsi. Zawsze wprowadzanie takiej gradacji dzieli na lepszych i gorszych.
  
 
Idzie zima i się komuś nudzi
Jest dobrze to po co to zmieniać a na koniec żywotności omegi to one będą wyglądać jak ruski obwieszony orderami za zasługi{nie bedzie widać korników przynajmniej}
  
 
jak świat długi i szeroki takie zróżnicowanie jest dostrzegalne. Dla mnie zasłużeni mogą sobie nawet choinkę wozić przy lusterku. naklejka powinna zostać żółta, zapisała się już w pamięci wielu ludzi, nawet tych niezwiązanych z LOB. sam się ostatnimi czasy rzadko udzielam i niebędę miał pretensji do nowych podziałów. Ale należy zwrócić uwagę, że zacznie się od grawerowanych tabliczek a skończy na breloczkach, koszulkach i innych pluszowych gadżetach. Masta Urg kiedyś dobitnie wypowiadał się na temat tych ostatnich, a że etykieta obowiązuje to nie przytoczę ich.
Osobiście jestem przeciw nowym podziałom, ale przyjmę wynik z pokorą
Pozdr
PS: tych gorszych również
  
 
Cytat:
Idzie zima i się komuś nudzi

To taki "trend" jesienny, nie tylko w naszym klubie (ciekawe kto kogo małpuje)

Jeśli chodzi o testów, to ja widzę tu dwie kategorie:
1. Test prawie klubowicz, maniak
2. Test zaglądający tutaj tylko w przypadku usterki auta

Proponuję, ba domagam się dla nas specjalnych naklejek
  
 
Panowie jeszcze sie taki nie urodził coby każdemu dogodził!!!
czy tabliczki nowe bedą czy ich nie bedzie to i tak ma to małe znaczenie, zapisałem sie do klubu ileś tam lat do tyłu, powiem tylko tyle że wtedy to był klub widziałem tylko same ople i to mi sie podobało a teraz każdy jeździ czym chce i jest weteranem i mnie sie akurat to nie podoba!!!! Pamietam taki status jak SYMPATYK i moim skromnym zdaniem powinniśmy zmierzać do tego że maniacy ktorzy jezdzą samochodami z duszą to testy memberzy czy vetsi a reszta to sympatycy, jaki mi to miłośnik opla jeżdzacy audi albo bmw tylko dlatego że ma wiekszy silnik, dla mnie jest to miłośnik prędkości i mocnych wrażeń.

Osobiście miłośnikiem opla jest dla mnie PIOTRS, ROBETHO, SENATOR i paru innuch kolegów których nie bede tu przytaczał i to widać na codzień, i nikt mi nie powie że właściciel bmw czyn audi jest miłośnikiem opla

Wracając do tematu tabliczek moje zdanie jest nastepujące tesci i memberzy stare vetsi nowe, a jak chcecie kogoś uchonorować za zasługi to mu medal pierdolnijcie albo dyplom.

Pozdrawiam cmatt
  
 
A po cholerę Vetsowi albo innemu zasłużonemu karbonowa tabliczka w aucie, żeby mu wystrój spieprzyć ?
A niestety Klub to ludzie i spotkania a nie forum, bo na forum napisać można co się podoba, papier przyjmie wszystko ale papier nie pomoże Ci jak będziesz potrzebował pomocy.

A statusy to inna bajka : z rok temu był pomysł w ogóle oddzielenia forum od klubu i co ?

A zresztą cytat z wałkowanego na forum tematu naklejki, autor PiotrS
Cytat:
Do tego aby była naklejka na klapie potrzebne jest kilka rzeczy jedna z nich to omega ...
Może to brutalne ale tak uważam.
Nie dajemy jej wszystkim którzy tego pragną nawet jeśli mają omegę




Ja tylko jestem za tym, żeby auta klubowe (i nie ma to znaczenia czy ktoś jeździ oplem czy innym ) było widać na ulicy, może nie z daleka ale zawsze.
Ci co nie mają już opli mogli by mieć naklejkę "LOB SYMPATYK"
Chodzi raczej o identyfikację z klubem niż jakikolwiek status.

Przy okazji Cmatt : PIOTRS, ROBERTHO, SENATOR i ci inni których nie wymieniłeś to już pasjonaci
  
 
Cytat:
2007-11-03 22:35:17, elvizz13 pisze:
że zacznie się od grawerowanych tabliczek a skończy na breloczkach, koszulkach i innych pluszowych gadżetach.



Elvizz13 tak nie będzie.

A teraz Panie i Panowie ta tabliczka nie musi być czymś co ma kogoś, za coś wyróżnić, on może zastąpić zółtą a kryteria jej przyznawania mogą ulec zaostrzeniu.
Co wy na to?
  
 




Bomba! To jak budowa autostrady na obszarze Natura 2000...
  
 
Cytat:
2007-11-04 18:32:46, PiotrS pisze:
Elvizz13 tak nie będzie. A teraz Panie i Panowie ta tabliczka nie musi być czymś co ma kogoś, za coś wyróżnić, on może zastąpić zółtą a kryteria jej przyznawania mogą ulec zaostrzeniu. Co wy na to?



Z tym się zgodzę, ale starą poczciwą żółtą nalepkę dać wszystkim, żeby na ulicy ich odróżniać i wiedzieć że można liczyć na pomoc, przy obecnej ilości naklejek to cud spotkać drugą Omegą z nalepką jadąc na trasie, a za odmówienie pomocy (wiadomo oczywiście w ramach możliwości) wyrzucać.
  
 
Marios masz rację. Żółta powinna zostać. Co do pozostałych to droga wolna, nie mam nic przeciwko.
Pozdr
  
 
Cytat:
2007-11-04 18:32:46, PiotrS pisze:
może zastąpić zółtą a kryteria jej przyznawania mogą ulec zaostrzeniu. Co wy na to?



Nie ma sensu zastępować żółtej, bo ona się odróżnia i każdy się przyzwyczaił za taką patrzeć na tył omegi, chociaż nie każdemu kolorowi samochodu dodaje uroku...
Kryteriów też bym nie zmieniał, bo podczas gry zasad się nie zmienia. Poza tym uważam, że zasady są dobre i przynajmniej motywują, żeby ktoś przyjechał się poznać ze wszystkimi na zlot.

Jakiś pomysł w nowych tabliczkach jednak jest, skoro mamy już trzech kandydatów, wymienionych dwukrotnie, którym można ze spokojnym sumieniem przyznać, a powody przyznawania można ustalić i uważam, że końcowo powinno to się odbywać demokratycznym głosowaniem podczas zlotu, a napewno nie poprzez forum internetowe.
Nie koniecznie musi to być tabliczka do przylepienia na klapie, chociaż może być nalepiana pod żółtą, mimo że wtedy ktoś może uznać, że choinka zaczyna się z auta robić...

A może by tak na podstawie tej żółtej zrobić tylko wersję dla zasłużonych/wyróżnionych np. ze srebrną obwódką i dodatkowym napisem/znaczkiem.


[ wiadomość edytowana przez: sewcio dnia 2007-11-04 21:41:11 ]
  
 
Cytat:
2007-11-04 21:33:31, sewcio pisze:
mamy już trzech kandydatów, wymienionych dwukrotnie, którym można ze spokojnym sumieniem przyznać,



Bardzo dziękuję za wyróźnienie ale wolałbym aby przyznawanie tabliczek/nowy naklejek odbyłwało się w inny sposób.
  
 
Napisałem, że mamy 3 kandydatów, a kandydat, to jeszcze nie dekoracja, poza tym napisałem jaki byłby według mnie dobry sposób głosowania. Jak widać jeszcze potrzebujemy sposobu na ustalenie kandydatów...
Piotr, w jaki sposób wolałbyś, żeby były przyznawane, jak już zacząłeś, to może dokończysz, skoro Urg zrobił "burzę mózgów", to żadna osoba, która rzuca pomysł/wypowiedź nie jest traktowana negatywnie, jedynie jego pomysł/wypowiedź jest potem odrzucana i tyle??


[ wiadomość edytowana przez: sewcio dnia 2007-11-06 10:43:48 ]
  
 
Widzisz... tak to czasem bywa... zauważ, że niektórzy Weterani są na zlotach od samego początku, lub przynajmniej od III LOB Party, biorąc pod uwagę różne zrządzenia losu, to nieobecność na 1 czy 2 w statystyce daje znikomy procent
Zuważyłeś też pewnie, że nie wszyscy Weterani są nadal w tym statusie - to chyba mówi samo za siebie.

Cytat:
2007-11-01 11:31:19, admeen pisze:
Wydaje mi sie, ze chodzi bardziej o weryfikacje juz istniejacych osob, bo mozna bez problemu wyliczyc Testow, ktorzy sa duzo bardziej aktywni niz niektorzy Memberzy, cos na styl co pisalem wczesniej...dostal Membera to spoczywa na laurach i ma w dupie. Z drugiej strony nie wiem jak Was, ale mnie dziwi, dlaczego na ostatnim zlocie bylo tak malo Vetsow, moze to nie moja sprawa, ale wydaje mi sie, ze to wlasnie Wy - Vetsi trzymacie ten klub w ryzach, bo swoja droga jak na zlot przyjezdza mniej niz polowa to pozostaje jakis taki niesmak.