Kierownica w 110?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Mam pytanie odnośnie kierownic montowanych do grupy 110. Bo są zdjęcia z kierownicą dwuramienną:

i czteroramienną:

Mam pytanie: jak to było z tymi kierownicami w 110? Czy obydwie kierownice montowano do 110, tylko, że w zależności od wyposażenia czy jak? I w ogóle pytanie do posiadaczy grupy 110 - niech każdy napisze którą z kierownic ma? Bo bardzo mnie to ciekawi jak to było? A podobno ta czteroramienna to jest produkcji vw, bo taka sama była w Samarze Baltic, a w niej jest właśnie od vw. I w ogóle ta czteroramienna to się pojawiła w produkcji seryjnej w przypadku 110? Wiecie coś na ten temat? Bo bardzo mnie to ciekawi. Z góry dzięki za odpowiedzi, pozdrówka: Miły.


[ wiadomość edytowana przez: mily_byd dnia 2003-12-31 14:58:34 ]
  
 
Czteroramienna ma airbag i z tego co wiem to chyba tylko na zachodzie był srs w opcji lub w standardzie.Dwuramienna-bez srsa.
  
 
Dzięki za odpowiedź. I sorki za troche gupie pytanie: a co to jest ten srs?
  
 
srs=airbag
  
 
Witam
Ja w swoim bolidzie mam tą heblastą dwuramienną . No ale ta czteroramienna niczego sobie
Pozdrawki
  
 
Cytat:
2004-01-02 21:29:11, AndrzejM pisze:
Witam
No ale ta czteroramienna niczego sobie


W końcu made in vw, tylko, że ze znakiem łady
  
 
Otrzymałem dzisiaj oryginalną ładowską nabę,
po oznaczeniach widać że samarowska,
dzisiaj sprawdzę czy do 211x też pasuje, wydaje mi sie że tak.
Spory + że klakson będzie bez przeróbek.

Ktoś ma może do sprzedania jakąś kierownice RAID?



  
 
Mam bardoz podobną u siebie zamontowaną...
Z tą różnicą, że mam 12 dziurek i badziewny klakson

Co do kierownicy to obserwuj Allegro. Tam czasem używki naprawde za grosze można kupić.
  
 
witam wszystkich

mam w mojej rodzinie łade 110 z dóramienną kierownicą i zwracam się z pytaniem do znawców tematu

czy frez kierowniy jest identyczny w 110 i samara ?

od jakiej łady to pochodzi ?



czy można ją dopasować do 110-tki , (czy to jakaś podruba ?)

z góry dzięki pozdrawiam
  
 
zapytam inaczej
- czy widział ktoś taką kierownice w ładzie ?
- w jakim występowała ona modelu ?

pozdro
  
 
Chyba podróba na 95%.
Co do frezu kierownicy to praktycznie na 100% taki sam, gdyż jako dowód podam taki przykład: Samara II różni się od Samary I tylko drobnymi detalami wewnątrz (w tym deską rozdzielczą), reflektorami. I właśnie w Samarze II jest kierownica od 110.
  
 
- więc to kółko ze zdjęcia na 95% zostało zapożyczone z innego auta (5% nadzieja jeszcze jest).

chcą zmienić kierownice w 110-ce pozostaje naba
- udało mi się kiedyś kupić nabe w nortauto do samary ,samara się skończyła i mam okazje przełożyć ją do 110-tki ze sportowym kołem pasującym do naby )

dzięki
pozdro
  
 
Cytat:
2009-05-29 22:00:21, jar128 pisze:
- więc to kółko ze zdjęcia na 95% zostało zapożyczone z innego auta (5% nadzieja jeszcze jest). chcą zmienić kierownice w 110-ce pozostaje naba - udało mi się kiedyś kupić nabe w nortauto do samary ,samara się skończyła i mam okazje przełożyć ją do 110-tki ze sportowym kołem pasującym do naby ) dzięki pozdro




zakładaj śmiało ja też założyłem sportową kiere z samary do 10
  
 
troche wyjaśnie 110-tka jest w rękach mojego ojca i jeszcze z nim pojeżdzi , przy ewentualnym przejenciu pierwsza zmiana to kierownica
(dlatego chciałem zapoznać się z możliwościami przekładki)
  
 
ja tam bym wolał 4-ro ramienną kierownicę z airbagiem taką jak jest w 10 i Balticu. Ale gdzie taką dostać