Jaka przyczyna?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam! Silnik mojego essa ( 1,6 zetec) gdy jest zimny chodzi bardzo nierówno, jakby miał zaraz zgasnąc. Jak sie troche pogazuje to jest ok. Ja podejrzewam ze wtryski sa juz do wymiany (przebieg 163000 km) a wg Was co moze byc przyczyną?
  
 
ja mam nabite ponad 190tys i czasami tez mam wrażenie jakby po odeniu był na ssaniu...ale jeszczce przy zapalaniu mi nie zgasł..po odpaleniu obroty sa ponizej 1000...
  
 
Po pierwsze przyczyną małej ilości odpowiedzi, odpowiedzi nie na temat oraz marnotrawstwa czasu innych użytkowników forum może być niewłaściwe i nieprecyzyjne tytułowanie wątków. Rozwiązanie -> edycja pierwszego postu.

Jeśli jeszcze nie patrzyłeś, zaglądnij do wyszukiwarki, być może znajdziesz tam odpowiedź najszybciej. Na często zadawane pytania wielu użytkowników forum już nie udziela odpowiedzi.

Np. silnik krokowy.
  
 
Sprawdz odpowietrzenie skrzyni korbowej i jej przewody.
Zdjac przewod w ksztalcie litery L obok kolektora wydechowego, na zimnym silniku i przytkac dokladnie ten przewod palcem, jesli obroty sie ustabilizują masz do wymiany ten zawor z ktorego zdjąles przewod, jesli bez zmian sprawdz czy ten przewod nie jest nigdzie pekniety, jak i taki sam w miejscu za cewka zaplonową podlaczony do boku glowicy.