Koło zamachowe Omega - kto się na tym zna?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
porobiło mi się coś z kołem zamachowym w Omedze 2.3D... objawy takie, jak przy ślizgającym się sprzęgle, ale tarcza sprzęgła, docisk i łożysko są oki. czy ktoś wie, co to może być, lub jaki będzie koszt naprawy? nowe koło w całości kosztuje ok. 1000 zł.
  
 
jeśli koło ma uszkodzone TYLKO zęby na zewnątrz, to możesz wymienić sam wieniec. Wtedy koszt Tobie spada z 1000 do max.280 za nówkę nierdzewkę
  
 
Ja szukałem koła do swojej Vectry 2,5 V6 i używane są po 250 zł.
 
 
najświeższe informacje : mechanik zdiagnozował usterkę. muszę wymienić całe koło zamachowe koszt nowej części sprowadzonej z Niemiec ok. 4 tys zł podobno można kupić używane koło, wtedy koszt spada do 1500 zł. fantastycznie.... chyba sprzedam moją kochaną Omesie
  
 
poszukuję używanego dwumasowego koła zamachowego do Omegi A. czy ktoś wie, gdzie kupię takie koło?? dziękuję za każdą informację.
  
 
nie wiem jaki masz typ silnika (nie wystarczy 2.3D), ale jeśli masz:
- 23YD (-'89), to kosztuje nowe 1376 PLZ;
- 23DTR lub 23YDT (-'89) kosztuje 1470 PLZ;
- jakikolwiek po '89 roku : tu już jest faktycznie mexyk, na price-liście widnieje cena: 800EUR 800EURx4.1(kurs)+16%Mwst(jeśli sam je sobie przywieziesz)=3804PLZ (bez żadnych kosztów)
  
 
mam dosyc dobre zrodlo nowych gratow
daj dane maszyny zapytam ile by kosztowalo
  
 
daj znac na priva dam Ci namiary na Rumie. Powinni Ci pomóc łacznie z wymiana. A tak na marginesie to witam Tczew
  
 
daj znac na priva dam Ci namiary na Rumie. Powinni Ci pomóc łacznie z wymiana. A tak na marginesie to witam Tczew
  
 
już po bólu..... koło kosztowało mnie 1350 zł... uzywane.... moje autko jest 10 letnie, więc musiałam kupić to najdroższe... dwumasowe... dzięki za info... pozdrawiam serdecznie