[125p] Marakant - rajdówka / Monte Carlo - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2007-11-13 22:14:33, Blady pisze:
te , a taką brązową pamiętasz jak siekiera ...porąbałeś ?? to już dwie mirki



i kolejne 132 sie szykuje
  
 
Cytat:
2007-11-13 23:39:58, CarvMachine pisze:
i kolejne 132 sie szykuje


ktoś musi umrzeć,żeby żyć mógł ktoś ...

jak tacy z Was obrońcy,zwłaszcza pan panie Przemysławie,to ja Ci oddam tą dwójke za pare stówek,będziesz dzielnym obrońcą ucieśnionych

ps.poszukam zdjęć jak machasz kilofem/siekierą nad kilkoma parchami z miną tak uśmiechniętą jak nigdy
  
 
Cytat:
2007-11-14 23:07:10, mar125 pisze:
ktoś musi umrzeć,żeby żyć mógł ktoś ... jak tacy z Was obrońcy,zwłaszcza pan panie Przemysławie,to ja Ci oddam tą dwójke za pare stówek,będziesz dzielnym obrońcą ucieśnionych ps.poszukam zdjęć jak machasz kilofem/siekierą nad kilkoma parchami z miną tak uśmiechniętą jak nigdy




Ty sie chyba czegos nawdychales....przeciez wiesz ze co do ciecia to ja pierwszy A co do 132 to obroncow jest wielu, a chetnych dac pare stow za auto praktycznie do wykonczenia to niewielu
  
 
Cytat:
2007-11-15 12:03:37, CarvMachine pisze:
Ty sie chyba czegos nawdychales....przeciez wiesz ze co do ciecia to ja pierwszy A co do 132 to obroncow jest wielu, a chetnych dac pare stow za auto praktycznie do wykonczenia to niewielu



Prawie do wykończenia to spoko. Jeszzcze tam lakier położyc poskładać to nic. Ale większość ludzi na tym forum (obawiam się że również ja się do nich zaliczam) obawia się wysokich kosztów eksploatacji takiego zamochodu po złożeniu. Nie jest to 125p albo malan, do których części jeszcze można dostać (choć zwrotnicy kierowniczej do mojego kanta dwa tygodnie szukałem i ledwie znalazłem w rozsądnej cenie) i cieszyć się z posiadania Youngtimera. A sam chyba przyznasz, że o części do 132 trudno, autko raczej wymaga pielęgnacji i to własnie odstrasza większość potencjalnych chętnych.
Dlatego uważam że nie powinno się wypisywać komentarzy PT: "coś ty ku***wa zrobił, 132 porąbałeś siekierą"

Mar nie pękaj. Wstaw 132 pod jakiś dach. Kołderką przykryj. Chętny sie może znajdzie, może sam kiedyś poczujesz chęć do pracy w garażu nad "dwóją" (powiem Ci że posiadanie żony bardzo pomaga w takich medytacjach garażowych).
A jak nie to siekiera, kilof, kątówka i za kilka miesięcy będą z niej zajefajne maszynki do golenia...
POZDR
  
 
Cytat:
2007-11-15 12:20:21, Furiosus pisze:
Prawie do wykończenia to spoko. Jeszzcze tam lakier położyc poskładać to nic. Ale większość ludzi na tym forum (obawiam się że również ja się do nich zaliczam) obawia się wysokich kosztów eksploatacji takiego zamochodu po złożeniu. Nie jest to 125p albo malan, do których części jeszcze można dostać (choć zwrotnicy kierowniczej do mojego kanta dwa tygodnie szukałem i ledwie znalazłem w rozsądnej cenie) i cieszyć się z posiadania Youngtimera. A sam chyba przyznasz, że o części do 132 trudno, autko raczej wymaga pielęgnacji i to własnie odstrasza większość potencjalnych chętnych.




a tam... CZesci do 125p potrafia osiagac ceny wyzsze niz do 131 czy 132 bo jest na nie wiekszy zbyt. A na allegro czesci do 131 i 132 sie zdarzaja, trzeba tylko szukac. Chociaz wiadomo, jak sie kupi kompletna ruine jak moj racing trzeba liczyc sie z wymiana wszytkiego, a to faktycznie kupa kasy. Ale tu juz model ma niewielkie znaczenie, czasy gdy czesci do 125p i poldka byly w kazdym kiosku i to tansze od pudelka zapalek dawno minely
  
 
Aktualizacje mialy byc
  
 
październik 2005 , pierwsza wspólna beczka w tychach
  
 
marakant bedziński rally sprint 2006
marakant v el mistrzostw tychów "rzeźnik"
  
 

świetnie wygląda i kierownik tez daje rade!
  
 


Ja pie*****...
Chłopie, mistrzu, nauczaj!!!!!!
  
 
ciekawe ile wazy pampers pilotapo oes'ie.
  
 
Cytat:
2008-02-09 22:58:32, Blady pisze:
marakant bedziński rally sprint 2006 marakant v el mistrzostw tychów "rzeźnik"



Respact,czapki z głów dla tego drivera i jego Fiata
  
 
To ja może powiem tak: oglądając większośc filmików z rajdów na necie widze jak auto przyspieszają, zwalniają i wchodza w zakręty. Oglądając Mar'a widze że można czerpać potężną radość z życia Na Filmikach widzę pełną kontrole nad autem i pięęękne boooooooki Potężny szacunek ! Od kiedy zapisy na lekcje prowadzisz? zapisuje się na bank
  
 
nic dodać, nic ująć tylko sponsora i PPzm lub Góry
  
 
Caly Mar i marakant, nic dodac nic ujac
  
 
Cytat:
2008-02-10 11:43:48, yapko pisze:
Caly Mar i marakant, nic dodac nic ujac




wszystko ladnie piknie ale czemu tan tyl tak miekki jest ?
  
 
Cytat:
2008-02-10 14:11:11, Mariusz126p pisze:
wszystko ladnie piknie ale czemu tan tyl tak miekki jest ?


żeby nie skakał i jakoś wybierał ?
resor jest twardszy i płaski,amor to bil,tyle że mógłby być twardszy (jak bozia posypie zielonymi to sie zmieni)


A co do radości jaką fiacina daje to długo bym mógł mówić

to jak atakowałem na znak mam gdzies z wnętrza sfilmowane (pasztet wtedy jechal-komentarz był zacny )

ehh dobrze że nowy sezon nadchodzi
  
 
Cytat:
2008-02-10 10:52:23, Qba745 pisze:
Na Filmikach widzę pełną kontrole nad autem



jaka kontrole ?? wiecej szczescia niz rozumy
  
 
zagadka :
którą uszczelke pod głowicą w tym dniu Marcin zakłada ?? i ile śrób do głowicy ukręcił?



pytanie 2
co się urwało po następnym kółku na placyku?


  
 
3cia uszczelka

urawal mocowanie (wahacza/stabilizatora) czy czegos tam z przodu