Skąd naklejka klubowa ? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
I wybiło dwiesta
  
 
Może któryś z szanownych Moderatorów wziął by pod uwagę moją skromną osobę i podjąłby decyzję o tym że zasłużyłem może trochę wcześniej na tą SUPER ELEGANCKĄ LEPE na Mojego SUPER ELEGANCKIEGO ESPERAKA z góry dzięki.
  
 
Jak zostaniesz memberem będziesz miał dostęp do serwera ftp, a wtedy sam będziesz mógł zrobić sobie nalepę.
  
 
dla mnie to śmieszne... bo zamiast zachęcać ludzi i udostępnić lub sprzedawać to, aby robić reklame dla forum, to Wy jeszcze "każecie" specjalnie pisać na forum, aby mieć lepszą range to wtedy łaskawie możesz sobie wydrukować... to ma być klub dla wszystkich ? Masarka co tu się dzieje. Potem się dziwić, że samie pierdoły piszą, bo piszą byle mieć range i mieć naklejkę.

PS. Przez takie proszenie się ja bym nigdy nie nakleił adresu tej strony na auto, bo to żadna duma należeć do takiego klubu...

Pomoc mechaniczna w miarę tak, ale reszta ...

Na początku dziwiłem się Markonowi czemu więcej udziela się na innym forum z DU, a nie tutaj skoro jest o samym Espero, im dłużej tu byłem tym bardziej go rozumiałem czemu.

[ wiadomość edytowana przez: VEndriuV dnia 2010-11-03 22:10:45 ]
  
 
Cytat:
2010-11-03 22:08:30, VEndriuV pisze:
dla mnie to śmieszne... bo zamiast zachęcać ludzi i udostępnić lub sprzedawać to, aby robić reklame dla forum, to Wy jeszcze "każecie" specjalnie pisać na forum, aby mieć lepszą range to wtedy łaskawie możesz sobie wydrukować... to ma być klub dla wszystkich ? Masarka co tu się dzieje. [ wiadomość edytowana przez: VEndriuV dnia 2010-11-03 22:10:45 ]



Ok. tylko zrozum, że w naklejce chodzi o "przynależność". Wiele osób nowych to młodzi ludzie, dla których espero to pierwsze auto i napalają się na forum przez miesiąc, a potem nie wytrzymują albo im przechodzi i się tu więcej nie pojawiają. Jeżeli byłby tak łatwy dostęp do naklejek, to miałoby je 5x więcej esperaków, ale miałbyś maaaałe szanse że w tym aucie akurat jedzie klubowicz, bo dawno by zapomnieli o forum, a naklejka by została.

P.S.
żeby nie było że młodych się czepiam - też kilka lat temu byłem świeżo po zrobieniu prawka i espero było moim pierwszym wozem

Pozdr.
  
 
Cytat:
2010-11-03 22:08:30, VEndriuV pisze:
dla mnie to śmieszne... bo zamiast zachęcać ludzi i udostępnić lub sprzedawać to, aby robić reklame dla forum, to Wy jeszcze "każecie" specjalnie pisać na forum, aby mieć lepszą range to wtedy łaskawie możesz sobie wydrukować... to ma być klub dla wszystkich ? Masarka co tu się dzieje. Potem się dziwić, że samie pierdoły piszą, bo piszą byle mieć range i mieć naklejkę. PS. Przez takie proszenie się ja bym nigdy nie nakleił adresu tej strony na auto, bo to żadna duma należeć do takiego klubu... Pomoc mechaniczna w miarę tak, ale reszta ... Na początku dziwiłem się Markonowi czemu więcej udziela się na innym forum z DU, a nie tutaj skoro jest o samym Espero, im dłużej tu byłem tym bardziej go rozumiałem czemu. [ wiadomość edytowana przez: VEndriuV dnia 2010-11-03 22:10:45 ]

ja nie mam tylko espero a przy jednej dziurze to i kot padnie a przy moim uzależnieniu od neta muszę gdzieś klepać a niestety Espero 2 już nie będzie a stan tego forum po tylu latach można określić jako 80 letniego tetryka z zaawansowanym Alzheimerem niestety takie życie
  
 
Cytat:
2010-11-03 22:08:30, VEndriuV pisze:
dla mnie to śmieszne... bo zamiast zachęcać ludzi i udostępnić lub sprzedawać to, aby robić reklame dla forum, to Wy jeszcze "każecie" specjalnie pisać na forum, aby mieć lepszą range to wtedy łaskawie możesz sobie wydrukować... to ma być klub dla wszystkich ? Masarka co tu się dzieje. Potem się dziwić, że samie pierdoły piszą, bo piszą byle mieć range i mieć naklejkę. PS. Przez takie proszenie się ja bym nigdy nie nakleił adresu tej strony na auto, bo to żadna duma należeć do takiego klubu... Pomoc mechaniczna w miarę tak, ale reszta ... Na początku dziwiłem się Markonowi czemu więcej udziela się na innym forum z DU, a nie tutaj skoro jest o samym Espero, im dłużej tu byłem tym bardziej go rozumiałem czemu. [ wiadomość edytowana przez: VEndriuV dnia 2010-11-03 22:10:45 ]


Bo to jest elitarny klub. I samym pisaniem głupot takich jakie piszesz Ty i nergal to zbyt szybko nie zostaniecie memberami.
A po za tym każdy klub ma swoje tajemnice, i żeby je poznać trzeba z nami pobyć trochę dłużej a zwłaszcza/najlepiej na żywo. Klub to nie tylko naklejka na klapie. Dlatego nie macie dostępu do niektórych wątków, serwera, naklejek itd.

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
tak tylko z waszym podejście to ja się nie dziwie, że każdy odchodzi. Bo w zasadzie, nie zachęcacie w ogóle, tylko jak ktoś chce może się sam doprosić. Jakoś nie jestem tylko w jednym klubie i drugi jest dużo lepiej nastawiony na "nowych" i za to jest bardzo dużo chętnych na zloty itp. Mimo, że aut tych jest dosc maławo.
  
 
Cytat:
2010-11-04 15:12:49, VEndriuV pisze:
tak tylko z waszym podejście to ja się nie dziwie, że każdy odchodzi. Bo w zasadzie, nie zachęcacie w ogóle, tylko jak ktoś chce może się sam doprosić. Jakoś nie jestem tylko w jednym klubie i drugi jest dużo lepiej nastawiony na "nowych" i za to jest bardzo dużo chętnych na zloty itp. Mimo, że aut tych jest dosc maławo.


Bo u nas zawsze cechą rozpoznawczą była JAKOŚĆ, a wszędzie indziej tylko ilość (czytaj: bydlejakość)


/wyrażę tylko żal , że coraz częściej to jeno zarąbiste wspomnienia !/
  
 
co do jakości to byś się ździwił, bo klub na prawdę bardzo dobry i syfu tam, co u was ciążku coś znaleźć. Także szanują swoje auta, zloty i spoty zawsze zaplanowane wzorowo.

Przykro mi mówić, ale Wasz klub wcale nie wydaje się porządny. Bardziej taki "jest bo jest" mało co się dzieje, do tego nie macie swojego forum tylko podczepione pod jakieś ogólne z tematyką samochodowa.
  
 
Cytat:
2010-11-04 17:08:52, VEndriuV pisze:
Przykro mi mówić, ale Wasz klub wcale nie wydaje się porządny.


Skoro to jest tylko "NASZ" klub to na wuja Ci NASZA naklejka klubowa

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
Cytat:
2010-11-04 17:08:52, VEndriuV pisze:
co do jakości to byś się ździwił, bo klub na prawdę bardzo dobry i syfu tam, co u was ciążku coś znaleźć. Także szanują swoje auta, zloty i spoty zawsze zaplanowane wzorowo. Przykro mi mówić, ale Wasz klub wcale nie wydaje się porządny. Bardziej taki "jest bo jest" mało co się dzieje, do tego nie macie swojego forum tylko podczepione pod jakieś ogólne z tematyką samochodowa.

o jakim innym klubie espero piszesz
  
 
Cytat:
2010-11-04 17:08:52, VEndriuV pisze:
ździwił,



no to się Ździwiłem

A co do Twoich wypowiedzi, to chyba oczywistym jest, że przynależność do klubu i forum jest nieobowiązkowa. nikogo tu na siłę nie trzymamy. Skoro Ci się nie podoba, to zmień forum, a ci którym się tu podoba zostaną. gdzie więc problem??

Pozdr.
  
 
ja akurat nie chce, ale pisze do innych którzy je chcieli. Na początku też miałem chęci teraz wole jej nie mieć.

CO do klubu nie piszę o Espero tylko Tempra Tipo Team.

U was lubie posiedzieć pod tym wezględem bo mam także taki samochód i czasem dobrze jest o nim pogadać itp.
Tylko negatywne nastawienie jest poprzez niektóre osoby, które wolą dogadywać niz normalnie pisać. Wtedy na forum nic się nie dowiesz a pełno OT.

[ wiadomość edytowana przez: VEndriuV dnia 2010-11-05 14:21:13 ]
  
 
Z tym dogadywniem to zgadzam się w 100%-tach i jak tu wcześniej jeden napisał, pisanie głupot przeze mnie.To co w takim razie nazywasz głupotami to że napisałem czy mógłbym dostać naklejkę wcześniej,to szczerze dziękuję za tą naklejkę już jej nie potrzebuję nakleję sobie zamiast niej płomienie na lusterkach to będzie lans w espero.Pozdro piszący mądrze.
  
 
VEndriuV piszesz że jest tutaj syf i pełno OT, a dlaczego tak jest? Bo niektórym nie chce się przeszukać forum i zamiast przejrzeć istniejące tematy i ewentualnie podpiąć się pod któryś z nich wolą założyć nowy temat bo tak im wygodniej. O ile pamiętam Ty sam tak robiłeś więc nie dziw się że Ci, którzy tu często zaglądają czasem piszą dziwne rzeczy bo każdemu może się znudzić tłumaczenie tego samego po raz kolejny.
  
 
Prawda jest taka, że NASZ KLUB pomału umiera śmiercią naturalną.
Na całe szczęście pozostaje przyjaźń klubowiczy - LUDZI.

Faktem jest, że świetność Espero, jak i Klubu z przed 5-10-ciu lat to już niemal historia. Ale tak ja, jak i kilkudziesięciu innych Klubowiczy nadal mamy sentyment do tego autka i dlatego tu przesiadujemy lub spotykamy się kameralnie gdzieś w trasie. Bo pewnie jak już Panowie zauważyliście prawie wszystko na temat ESERO zostało na tym forum napisane.

Pozwolę sobie też trochu nadmienić w temacie statusu, jako, że czuję się moralnie do tego zobowiązany, bo kilka lat temu chyba najgłośniej postulowałem za wprowadzeniem statusu "Żółtodzioba". Tak, kiedyś zostawało się Memberem z dnia na dzień. Niestety były przypadki, nadużywania przez "Nowych" pewnych przywilejów i wtedy to powstał pomysł wprowadzenia tzw. "Poczekalni".
Co najważniejsze, by zmienić status, nie trzeba pisać setki postów. Wystarczy tu być i co jakiś czas napisać coś mądrego. Natomiast jak już ktoś pojawi się na zlocie, to ma w 100% pewność, że dostanie Membera.

Puki co jedyne, co mogę Wam doradzić to prośba do M o to by zmienić status.
Gdybym któregoś z Szanownych Panów znał, to bym się za Wami osobiście wstawił, ale niestety nie było nam dane spotkać się, mimo, że minimum raz na kwartał bywam w Katowicach (to jeśli chodzi o kolegów ze Śląska).
  
 
kisztan - co do statusu to mi w ogóle na tym nie zalezy, mam inne forum co auta są z rocznika 91-95 a dużo więcej fanów i prawdziwy weteranów jest, a dużo także się przyłącza nadal do grona. Więc nie mów, że to taka do końca śmierć naturalna, bo gdyby forum było lepsze to pewno by było więcej chętnych. Po pierwsze to zero reklamy, inne fora stosują wizytówki pod wycieczki itp. A daje bardzo dobry efekt, zloty i stosunek do nowych jest wręcz porażający (pozytywnie) z tym co tutaj mnie spotkało.

Co do spotkania, to nie ma problemu. Można się umówić pogadać, lecz nie warunkiem, że tylko po to by zmienić status, lecz żeby zobaczyć swoje Espero jeżeli jeszcze posiadasz i porównać. Ja jak widzę większość Espero na ulicy to aż wstyd za nich bo Espero traci na tym gdyż większość w ogóle o nie nie dba i wyglądają masakrycznie... Ja mam moje rok, a zmieniło wygląd ze starego Espero, w zadbane i ładne autko.

Co do spotkania PW, jak masz ochotę, nie mówię tu żeby gadać nie wiadomo ile, można się spotkać pogadać chwile i wystarczy
  
 
Niestety Espero nie jest zbyt popularne. Do tego daewoo ma (moim zdaniem niesłusznie) opinię marki awaryjnej. Drugą sprawą jest to że Espero jest niedrogie i dość podatne na korozję. Jak się kupuje używany egzemplarz za niewielkie pieniądze to trzeba się liczyć z tym że będzie nadgryziony zębem czasu. Moje też nie wygląda dobrze i niestety na razie nie mam możliwości doprowadzenia go do porządnego stanu.
  
 
Cytat:
2010-11-07 21:02:39, VEndriuV pisze:
kisztan - co do statusu to mi w ogóle na tym nie zalezy, mam inne forum co auta są z rocznika 91-95 a dużo więcej fanów i prawdziwy weteranów jest, a dużo także się przyłącza nadal do grona. Więc nie mów, że to taka do końca śmierć naturalna, bo gdyby forum było lepsze to pewno by było więcej chętnych. Po pierwsze to zero reklamy, inne fora stosują wizytówki pod wycieczki itp. A daje bardzo dobry efekt, zloty i stosunek do nowych jest wręcz porażający (pozytywnie) z tym co tutaj mnie spotkało. Co do spotkania, to nie ma problemu. Można się umówić pogadać, lecz nie warunkiem, że tylko po to by zmienić status, lecz żeby zobaczyć swoje Espero jeżeli jeszcze posiadasz i porównać. Ja jak widzę większość Espero na ulicy to aż wstyd za nich bo Espero traci na tym gdyż większość w ogóle o nie nie dba i wyglądają masakrycznie... Ja mam moje rok, a zmieniło wygląd ze starego Espero, w zadbane i ładne autko. Co do spotkania PW, jak masz ochotę, nie mówię tu żeby gadać nie wiadomo ile, można się spotkać pogadać chwile i wystarczy

u nas też są wizytówki koszulki flagi maskotki bluzy naklejki smycze kalendarzyki i wiele wiele innych gadżetów zloty spoty i tym podobne co z tego jak temat się wyczerpał


[ wiadomość edytowana przez: markon dnia 2010-11-08 07:10:16 ]