[126]Moja nowa zabawka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam jestem tu nowy wiec przedstawie się od strony swojego fiacika. jest to juz mój drugi 126 (czerwony) wczesniejszego sprzedałem jakieś 4 lata temu. Fiata którego teraz odbudowuje pewnie niektórzy znaja jak był jeszcze 900tka. Ja tam wole 650 wiec zkupiłem silnik który pewnie tez niektórzy znaja od 3zer_MDS. Poczatkowo sam chciałem sobie zbudować silniczek ale brak czsu oraz koszty zweryfikowało moje plany. Prace odbudowy rajdówki dobiegają końca i za niedlugo jazdy testowe. Mam nadzieje ze bedzie wszystko okej a silnik bedzie ciągnąc jak należy bo poki co wiem tylko że odpala.










[ wiadomość edytowana przez: CEHU dnia 2007-11-15 18:56:07 ]
  
 
No , no fajny elegancik i czerwony - najszybszy


[ wiadomość edytowana przez: Bronek126p dnia 2007-11-15 13:22:11 ]
  
 
czy tam z tylu stoi misiek evo 5??
  
 
Napisz do ktoregos z modow jaki blad popelniles zakladajac temat to zostanie odblokowany. To juz nie pierwszy raz niezastosowales sie do regulaminu.


[ wiadomość edytowana przez: CarvMachine dnia 2007-11-15 17:13:09 ]
  
 
odblokowuje poinstruowałem kolegę o zasadach korzystania z forum i o tym iż warto czytać regulamin.
  
 
o moj silniczek i buda pitera chyba ;D mam nadzieje ze im dobrze bedzie razem
  
 
Buda z będzina katowic i okolic wiec nie wiem czy Pitera. Też mam nadzieje ze ten zestaw się sprawi jeśli zdrówko pozwoli to w ten weekend zakoncze swoje dzieło.
I tak stoi tam evo 5.
  
 
mi sie wydaje ze to nie buda Pitera, chociażby że decha jest seryjna a tam była z zegarami z ładziana
  
 
to nie jest na sto % buda pitera jeszcze zobaczcie jaki ma odcień lakieru!
  
 
no i piotruś miał poszerzki
  
 
i ,,skrzela'' na masce
no i zostawial 4 slady

[ wiadomość edytowana przez: bartong44 dnia 2007-11-16 12:29:31 ]
  
 
i teraz ma astrę
  
 
ale mi pojechaliście, strzelam focha
choć bardzo podobna, to nie moja buda, jest pare różnic

edit: w tym garażu co stoi malacz, nie leży czasem źwiartka ze 127??



[ wiadomość edytowana przez: piter_s1 dnia 2007-11-16 13:42:12 ]
  
 
i moja struma
  
 
buda, a raczej caly maluch pitera jexdzi w wawie - chyba zapomnieliscie ze ona miala wlot powietrza z przodu i koszmarne poszerzenia
  
 
nie moge sie doczekac zobaczyc jak ten maluszek bedzie jezdzil. a co do budy to zmylil mnie prawy wlot, sorry
  
 
Pewnie zobzcysz go na jakimś sprincie i mam nadzieje ze bardzo szybko bo już sam nie moge sie doczekać. A nie macie może zdjęć tej podobnej budy jestem ciekaw jak ona wygląda. Moja wczesniej tzn nie za mojej kadencji była taka jaskrawa zielona w stylu robót drogowych a jeszcze wczesniej ciemno zielona.
A w tym garazu stoi rzeczywiscie ćwiartka 127 i nie tylko ona jest tez całe auto)) Stoi bo nie moze kumpel nigdzie zlokalizować obudowy rozrządu z 900 gaźnikowej.


  
 
mam na zamiane bądź sprzedaż obudowe rozrządu do 903 tą z króćcem pompy paliwowej.
reszta na priva
  
 
Cytat:
2007-11-16 19:59:26, 13pawel pisze:
...A nie macie może zdjęć tej podobnej budy jestem ciekaw jak ona wygląda...


  
 
No troche inna jest jedynie podobieństwo to kierunkowskazy i zderzak no i to elegant też. Ale tez fajne. Tylko po co te małe skrzela na masce???