[126]Moja nowa zabawka - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
po drugiej stronie ma taki sam wlot jak twoj

po drugie to nie jest elegant
rocznik 84
  
 
a te skrzelka to była fantazja poprzedniego ownera
  
 
czyz to nie wspomniany przez nas maluch pitera?
  
 
to nie ten.
A tak w ogóle to nie wiem czy jeden koleś z forum go nie budował?
  
 
to na bank nie ten sam ale z tym samych okolic
  
 
Ci dwaj o których piszecie to kumple, byli u mnie razem po kilka gratów do tego żółtego 1.0 z allegro
  
 
Dzieło skonczone. W niedziele najprawdopodobniej pierwszy start w Tychach. Wyniku się nie spodziewam ale potrenować mozna i przypopmnieć sobie co nieco jak to w maluchu jest. Mam nadzieje że sie nie popsuje

  
 
r

[ wiadomość edytowana przez: 13pawel dnia 2007-11-28 21:16:59 ]
  
 
Super wygląda z tą szachownicą na dachu (a'la Punto Abarth) Powodzenia w niedziele!
  
 
jak silnik pawle? wszystko ok?
  
 
Zobaczymy w Tychach. Ale narazie wygląda okej.
  
 
prawie jak mini moris hehe też miałych szachownice i były czerwone jak mnie pamięć nie myli
  
 
miniaki to raczej bialy dach mialy
  
 
ani jeden ani drugi racji nie ma, klasyka dla miniaka to flaga brytyjska na dachu
  
 
Szachownica spoko, sam chciałem sobie założyć, ale nie wiem czy to nie bedzie już plagiat ogólnie fajnie autko wyszło.
  
 
dziś pośmigałem ale bardzo krótko przedewszytstkim musze zrobic zbieżność bo nie wiem jak ja to ustawialem ale strasznie zle ustawiłłem 3zer_MDS coś mi się silniczek nie chce dokręcać na gorze (choć ja dawno maluichem nie jezdziłem) nie miałeś moze problemw z tym modułem??
  
 
na gorze tzn? silnik szedl do odciecia czyli do 7000 caly czas rowno, jakei sa objawy?
  
 
Wszystkoo wskazuje na to ze obrotomierz mi nie dziala tzn dochodzi do 4 tys i staje. myslalem ze to tyle z tego silnika ale na 3 miałem ponad 90 co i tak nie jesyt durzo. Najpierw musze zbierznośc bo strasznie zła jest, zbierzna bardzo. a potem pokombinuje z resztą tzn z silnikiem. Moze z tym modułem coś nei tak słyszałem ze mnaja tez tryb awaryjny w sobie.
  
 
skrzynia krotka czy seria? na 3 powinienes dociagac do ok 110-115 na serii na nim. silnik powinien isc plynnie az go nie zacznie odcinac, tak chodzil caly czas, nie bylo zadnych dziur po drodze ani innych tego typu rzeczy
  
 
No wlasnie tez tak myśle ze 110 a teraz go muli. Pomyśle w sobote.