TTI TCB 770 lub 880

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Co to jest za radio ? czy ktoś już je przetestował???????
  
 
Właśnie wczoraj kupiłem mój pierwszy zastaw CB składający sie z Radia TTI TCB 770 i antenki MIDLAND ML 145. Co moze powiedziec początkujący użytkownik ? Śmiga chyba nieźle rozmawiałem z kumplem który był ok 4km w mieście ode mnie i całkiem dobrze sie słyszeliśmy. Coś więcej o radiu na tej stronie:
http://www.commax.pl/info.php?grupa=18&id=165

a tak w ogóle WITAM i Pozdrawiam wszystkich użytkowników CB

bagggio
  
 
Nowy produkt, ale już zbiera dobre opinie !!!!
Warto zerknąć na stronę:
www.cb-radio.pl - tam można znaleźć więcej nt. tych radyjek (i inych) w wyszukiwarce forumowej.
polecam
73 !!!
  
 
właśnie właśnie nowy sprzęt
też miałem zamiar kupić ale nic o tych radiach nie znalazłem , żadnych opinni użytkowników dlatego zamiast TTI 770 sprawiłem sobie unidena 520
pozdro
  
 
Fajne radyiko i więcej funkcji niż u520 które kupiłem ale nie ma ANL a u mnie po włączeniu tej funkcji szumy są o wiele mniejsze.
  
 
Cytat:
2006-01-23 00:19:24, MARCIN_T_ pisze:
Fajne radyiko i więcej funkcji niż u520 które kupiłem ale nie ma ANL a u mnie po włączeniu tej funkcji szumy są o wiele mniejsze.


Bardzo przytomny wybór - kolego !!!!
To sprawdzone super radyjka !!!!!!
  
 
Cytat:
2006-01-23 10:17:49, cezar1966 pisze:
Bardzo przytomny wybór - kolego !!!! To sprawdzone super radyjka !!!!!!



Kilka dni temu po raz wtóry kupiłem Unidena 520XL.Pierwszym moim radiem był Uniden PC122 z możliwością pracy na SSB/wstęgi/.Używałem go jako bazówki.Na początku lat 90-tych mialem spore osiągi modulacją tego typu.Później kupiłem Lincolna,którego używam do tej pory.W tzw.między czasie do auta?/maluch/,kupiłem właśnie Unidena 520XL,gdzie sprawował się doskonale.Po zmianie auta VWPolo zacząłem używać w nim Lincolna i stwierdziłem,że operowanie gałkami i przyciskami w czasie jazdy zajmuje zbyt wiele uwagi.Dlatego wróciłem do 520XL.Uważam,że TTI TCB również nie jest wygodne do manipulowania kanałami i przestawiania procesora na inne częstotliwości w czasie jazdy.Natomiast w domu na bazie będzie ok.Tylko po co komuś możliwość przechodzenia na pasmo obowiązujące w Anglii siedząc w fotelu w domu?IMO w aucie lepszy Uniden 520XL.
  
 
Szanowni koledzy zdecydowaliśmy się w firmie na założenie 5 sztuk TTI TCB 880 + AT72 w naszych samochodach. Czekamy teraz na montaz tego sprzetu w mobilkach ma to nastapic w przyszłą sobotę. Zobaczymy jak się spisuje taka konfiguracja. Dam napewno znać.

73!!!
  
 
Witam ! Odswiezam temat i pytanko do kolegi Rava : Jak z perspektywy czasu oceniasz te radia ?
Bo biore pod uwage zakup radyjka tej firmy.
  
 
Witam!
Na tej stronce znajdziecie Panowie obszerny test tego radyjka TEST TTI TCB 770
Pozdrawiam
  
 
Ten test czytalem. Chcialem od kolegi Rava dowiedziec sie, czy radyjka po pol roku uzytkowania jeszcze dzialaja
Jesli tak, to z jakoscia chyba nie jest tak zle.
  
 
ja myslenze to dobere radio